• Informacje na temat:

  ludacris aktor

Artykuły na temat: ludacris aktor
 • "Szybcy i wściekli 7": Niekończąca się historia

  "To nie są moi przyjaciele. To moja rodzina" - tych kilka słów, które słyszymy w trailerze, doskonale oddaje charakter kolejnej części "Szybkich i wściekłych", zarówno z punktu widzenia wiernego zespołu postaci, jak i grupy aktorów oraz ekipy filmowej, która przez siedem kolejnych części zdążyła mocno zacieśnić więzi i zbudować niezwykle trwałą relację.

 • "Szybcy i wściekli 7": Wzruszający teledysk o odejściu Paula Walkera

  Siódma część serii "Szybcy i wściekli" w piątek, 10 kwietnia, trafi do polskich kin. Kilka dni wcześniej pojawił się w sieci teledysk, który powstał do ścieżki dźwiękowej do filmu i został nagrany w hołdzie zmarłemu w 2013 roku Paula Walkera.

 • Marzenie Ludacrisa

  Marzeniem Ludacrisa jest rola w filmie obok Shirley MacLaine. Raper stworzył własną listę, na której umieścił aktorów, z którymi chciałby pokazać się na wielkim ekranie.

 • Wspominają Paula Walkera

  Jordana Brewster i Tyrese Gibson złożyli hołd koledze z planu serii "Szybcy i wściekli", Paulowi Walkerowi. Aktor zginął w wypadku samochodowym, który miał miejsce w sobotę, 30 listopada.

 • Will Smith: Zagubiony i odnaleziony

  Znany amerykański aktor i wokalista Will Smith w kwietniu wyda nowy album "Lost And Foud". To pierwsza płyta po rozstaniu w 2002 roku z wytwórnią Sony Music. Jej szefowie uznali wówczas, że wydany wtedy album "Born To Reign" nie spełnił ich oczekiwań i dlatego postanowili zakończyć współpracę ze Smithem.

 • Kryminalny Ryan Phillippe

  Ryan Phillippe ( "Gra w serca" , "Konspiracja.com" , "Gosford Park" ) jest kolejną gwiazdą, która dołączyła do obsady kryminalnego dramatu "Crash". Film opowie o ośmiorgu ludziach, których losy zostają połączone przez zabójstwo. Amerykański aktor wcieli się w rolę przeznaczoną pierwotnie dla Australijczyka Heatha Ledgera ( "Obłędny rycerz" , "Cena honoru" ).

 • Raperzy kontra Oprah Winfrey

  Ice Cube dołączył do 50 Centa i Ludacrisa, którzy w krytycznych słowach odnieśli się do popularnej amerykańskiej prezenterki telewizyjnej Oprah Winfrey. Raperzy zirytowani są zachowaniem dziennikarki i jej medialnymi atakami na hip hop.

 • Ulubieńcy nastolatków

  Ponad 200 milionów głosów zostało oddanych na tegorocznych triumfatorów Nickelodeon Kids' Choice Awards, które zostały wręczone 2 kwietnia w Los Angeles. Wśród zwycięzców są m.in. Johnny Depp, Miley Cyrus, Eddie Murphy i Justin Bieber.

 • Rośnie obsada "Crash"

  Jason Isaacs ( "Patriota" , "Harry Potter i komnata tajemnic" ) i Jennifer Esposito ( "Welcome to Collinwood" , "Mistrz kamuflażu" ) są kolejnymi aktorami, którzy pojawili się na planie filmu "Crash". Projekt, którego realizacja trwa właśnie w Los Angeles, może poszczycić się prawdziwie gwiazdorską obsadą, w której znaleźli się m.in. Sandra Bullock ( "Dwa tygodnie na miłość" ), Brendan Fraser

Wideo na temat: ludacris aktor
 • Molier na rowerze

  Popularny telewizyjny gwiazdor Gauthier Valence (Lambert Wilson) wyrusza w podróż pociągiem na tajemniczą francuską wyspę Ré. Ma do wykonania specjalną misję. Chce przekonać starego przyjaciela aktora Serge’a Tanneura (Fabrice Luchini) do powrotu na teatralną scenę w tytułowej roli w spektaklu "Mizantrop" Moliera. Zadanie nie jest proste, bo Tanneur, znany kiedyś aktor komediowy, trzy lata temu porzucił teatr, wycofał się ze świata i zamieszkał w rozpadającym się domu, przekazanym w spadku...

 • Zimowy sen

  Bohaterem "Zimowego snu" jest były aktor (Haluk Bilginer), który wśród wzgórz Kapadocji prowadzi hotel. Bogaty, inteligentny, wykształcony, z piękną, młodą żoną u boku, jest dla biednych, żyjących w izolacji mieszkańców małej górskiej wioski przybyszem z innego świata. Kiedy skończy się sezon i hotel zapadnie w zimowy sen, współistnienie rożnych światów okaże się bardzo trudne.

 • Brüno

  Po Boracie i Alim G przyszedł czas na BRUNA!Najnowsza kreacja totalnego świra i mistrza nonsensownego humoru Saszy Baron Cohena. Bruno to kolejna fikcyjna postać stworzona przez Sachę Barona Cohena. Tym razem aktor wciela się w homoseksualnego reportera z austriackiej telewizji interesującej się przede wszystkim modą, gwiazdami show biznesu i... homoseksualizmem samym w sobie. Bruno wywraca świat mody i sław do góry nogami i zadaje pytania, na które nie ma odpowiedzi. Nikt nie jest w stanie...