• Informacje na temat:

  ludzie biorą

Artykuły na temat: ludzie biorą
 • Cezary Żak: Ludzie często biorą mnie za gbura

  ..., mam kłopot z okazywaniem uczuć. To u Żaków rodzinne. Dlatego ludzie często biorą mnie za gbura. Poczucie humoru ujawnia mi się dopiero w teatrze, na planie - szczerze wyznaje aktor. W jego...

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.

 • Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz biorą ślub?

  Od 16 lat Grażyna Wolszczak (59 l.) i Czarek Harasimowicz (62 l.) żyją w nieformalnym związku. Niebawem może się to zmienić. Bliska osoba poprosiła ich, by się pobrali.

 • Artur Żmijewski i "Geneza grzechu"

  Gdzie leży granica człowieczeństwa i jaka jest geneza grzechów głównych, które doprowadzają zwykłych ludzi do zbrodni? W poniedziałek, 15 czerwca, w telewizji ID odbędzie się premiera nowej serii programu "Geneza grzechu" z Arturem Żmijewskim w roli prowadzącego.

 • Tomasz Karolak i Viola Kołakowska biorą ślub w Boże Narodzenie?!

  Nasz ślub będzie w dziurze i nikt nie będzie o nim wiedział - obwieścił niedawno Tomasz Karolak (45 l.), przez co znów podgrzał temperaturę wokół ciągnącej się już od lat kwestii zalegalizowania związku z matką dwójki jego dzieci Violą Kołakowską.

 • Rafał Maślak: Spełniam marzenia dziewczyn

  Mister Polski 2014, Rafał Maślak dorobił się własnego programu telewizyjnego. W show "Randka z Maślakiem" spełnia marzenia dziewczyn."Rafał, dziękuję ci za to wszystko. Teraz wiem, że są jeszcze dobrzy ludzie" - usłyszał od jednej z bohaterek.

 • Chudy i jego podwładni biorą udział w akcji zatrzymania rosyjskiego stręczyciela. Rita znów ma udawać prostytutkę, jednak w ostatniej chwili zdaje sobie...

 • "Ze wszystkich sił": Sportowe emocje i radość życia

  Film Nielsa Taverniera "Ze wszystkich sił" opowiada o niezwykłym duecie - ojca i syna, którzy dzięki sportowym emocjom wspólnie pokonują trudności. Inspiracją do powstania scenariusza były postaci autentyczne - sportowy team Ricka i Dicka Hoytów, którzy pomimo kalectwa Ricka, od blisko 30 lat sięgają po sportowe trofea i biorą udział w najcięższym konkursie sportowym - triathlonie Ironman.

 • Ludzie Chudego

  Marian traci motywację do pracy i zastanawia się nad rezygnacją ze służby. Wkrótce Kociński przez przypadek niszczy tajny raport CIA, dotyczący procedur odbijania zakładników. Tymczasem zespół Chudego dostaje kolejne zadanie. Policjanci mają rozpracować środowisko kierowców, którzy biorą udział w nielegalnych wyścigach. Niedługo potem na posterunku zjawia się Inka. Kobieta twierdzi, że została...

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

Zdjęcia na temat: ludzie biorą
Wideo na temat: ludzie biorą
 • Musiał o matce: Biorą ją za moją koleżankę!

  Maciej Musiał zawitał ostatnio do "Dzień Dobry TVN", zabierając przy okazji swoją mamę. Pani Anna Musiał opowiedział o tym, jak chroni syna przed całym złem show-biznesu. Jedną z meto jest zapewne chodzenie z nim na bankiety i rauty. Na szczęście aktor nie musi się obawiać tego, że będą się z niego śmiać, że przychodzi z mamą. Większość ludzi bierze bowiem panią Annę za jego koleżankę... (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

 • Karolina Korwin-Piotrowska: Idzie pokolenie, które nienawidzi celebrytów

  ode mnie. Oni naprawdę nie biorą jeńców, oni zrobią celebrytom polskim holokaust i to będzie straszne. Idzie pokolenie, które nienawidzi tych ludzi. Przy chorobliwym zainteresowaniu nienawidzi i nie szanuje. Myślę, że to oni piszą te hejty na różnych portalach. Bo mówią wprost: „ty jesteś za łagodna”. Ja mówię: „ja jestem za łagodna? Ludzie!” – mówi Karolina Korwin-Piotrowska.

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

Dyskusje na temat: ludzie biorą
 • Re: "Na Wspólnej": Poprawić Szekspira

  brzydcy ci ludzie, skąd takich brzydalów biorą

 • Re: "M jak miłość": Mostowiakowie trafią na bruk? Ich dom nadaje się do rozbiórki!

  OPRÓCZ GŁOWY TO JESTEŚ CAŁKIEM ZDROWA......FU!SKĄD SIĘ BIORĄ TACY LUDZIE!!!

 • Re: "Na dobre i na złe": Prywatne wyznania

  Małżeństwo nie oznacza zawsze małżonkowie musza być razem? WDF??? To niby po co ludzie śluby biorą??? Żeby osobno mieszkać, żyć??? Czy żeby być razem i się wspierać???

 • Re: "Ultraviolet": Jesień należy do kobiet!

  Doceniam odwagę i zaangażowanie aktorów w obronę demokracji. Takie akcje świetnie nagłaśniają sprawę i ludzie biorą udział w projektach i imprezach , o których wcześniej by nie pomyśleli! ....Chwała im za to !

 • Re: Koniec "M jak miłość"? Producent zabrał głos!

  Trzeba być chorym by to oglądać.Dziwi mnie skąd biorą te statystyki ,że ludzie to wręcz kochają...Ludzie ile można nabijać w butle zwykłego człowieka i kazać mu płacić haracz dla tych gfiasduf......

 • Re: To koniec serialu "Lekarze"!

  Szkoda,że nie pokazali jak ludzie umierają pod drzwiami szpitala ,jak chodzą piani lekarze i jak biorą w łape...itd.

 • Re: "M jak miłość": Kłamstwa i groźby

  PYTANIE TAKIE CZY OGLADANIE TEGO JEST DLA DEBILI TYLKO ZAREZERWOWANE CZY NORMALNI LUDZIE TEŻ NA ZŁĄ DROGĘ SCHODZĘ I BIORĄ W TYM UDZIAŁ !

 • Re: Serialowy przewodnik

  o losie... kogo interesują jakieś debilne seriale... przecież to jest jakaś porażka... anty aktorzy z bożej łaski biorą za tą kpine kase a tempi ludzie siedzą i oglądaja te bzdety i to wpatrzeni jak w obrazek... bo przecież to jest niezbędne do życia... PORAŻKA i nic więcej!!!

 • Re: "M jak miłość": Mroczna tajemnica Lucjana Mostowiaka

  każde społeczeństwo posiada niemowlaków, dzieci, młodzież, dorosłych i starych ; życzę ci dziewczynko żebyś nigdy nie osiągnęła starości, bo wtedy nie będziesz oglądać swoich wykrzywionych i niesmacznych ust ( skąd biorą się tak podli ludzie jak ty?)

 • Re: "M jak miłość": Kto następny?

  jak było miło? zawsze w serialach są zdrady i każdy sypia z każdym, problem polega na tym, że ludzie biorą to na poważnie. Jak sobie wyobrażasz serial czy film w którym się nic nie dzieje, jest wszystko miło i cacy. Ja oglądam i czytam różne rzeczy i nie dobieram sobie tego do głowy ani nie przekładam na życie osobiste tylko traktuje jako rozrywkę. Chcesz żeby było miło i wzniośle to wyrzuć