• Informacje na temat:

  ludzie gangu

Artykuły na temat: ludzie gangu
 • „Stawiam na Tolka Banana”: 40 lat pierwszego młodzieżowego gangu

  ..., młodzieżowym gangu, ucieleśniają ideały przyjaźni, wzajemnego oddania i poświęcenia dla wspólnego dobra. Ciekawostką jest, że nie wszyscy, a na pewno nie notable z Komitetu Centralnego, odczytali...

 • Gwiazda "Gry o tron" bez litości dla Skandynawów

  1 maja na ekrany kin trafi "Saga Wikingów" - epicka opowieść o czasach, gdy skandynawscy wojownicy siali postrach w całej Europie. W obsadzie filmu, w roli bezwzględnego czarnego charakteru - Hjorra, zobaczymy nową twarz Hollywood - Eda Skreina, gwiazdę hitowej "Gry o tron", a także zbliżającej się superprodukcji Marvela "Deadpool" i kolejnej odsłony cyklu "Transporter", gdzie zastępuje dotychczasową ikonę serii - Jasona Stathama!

 • Ludzie Chudego

  Sekcja Chudego dostaje zadanie ochrony Zaręby, świadka koronnego w procesie gangu Kilofa. W komisariacie zjawia się była żona Mariana, Inka. Kobieta otrzymuje...

 • Nie żyje brytyjski aktor Warren Clarke

  Brytyjski aktor Warren Clarke, znany z roli w "Mechanicznej pomarańczy" Stanleya Kubricka, nie żyje. Zmarł po "krótkiej chorobie" w wieku 67 lat.

 • "Na Wspólnej": Jak odmówić gangsterowi?

  ...​Ryszard Heblewski (Tadeusz Huk), czyli szef gangu "Hebel", któremu Kamil (Kazimierz Mazur) wszczepił bajpasy, okaże się człowiekiem wiedzącym, co to wdzięczność.

 • Wolf Eyes: "Undergound musi atakować" (wywiad)

  Znacie Throbbing Gristle, Einsturzende Neubauten, Merzbow i Boyda Rice'a? W takim razie musicie znać Wolf Eyes. Trio z Michigan, noszące zaszczytny tytuł królów amerykańskiego noise, od jakiegoś czasu gra trip-metal. W rozmowie z portalem Interia opowiadają, o co robią tyle hałasu. Z muzykami Wolf Eyes rozmawiał Bartosz Rumieńczyk.

 • Z federalnego zakładu karnego o zaostrzonym rygorze ucieka grupa przestępców. Jest wśród nich Memmo Fierro, boss latynoskiego gangu, który odpowiada za...

 • "Wada ukryta": Detektyw na haju

  19 czerwca na płytach Blu-ray i DVD pojawi się"Wada ukryta". Najnowszy film Paula Thomasa Andersona zrealizowany na podstawie powieści Thomasa Pynchona podbił serca amerykańskich krytyków oraz zdobył dwie nominacje do Nagrody Akademii i nominację do Złotego Globu.

 • Komisarz Alex": Ojciec Izy Miko został... księdzem!

  Aleksander Mikołajczak - ojciec robiącej karierę w Hollywood Izy Miko - pojawi się w 4. odcinku 5. serii "Komisarza Aleksa" w roli księdza, któremu podczas spowiedzi powierzona zostanie tajemnica na temat działalności gangu bezwzględnych przestępców.

 • 20 lat "Pulp Fiction"! Tego nie wiecie o filmie Tarantino

  Podobno o tym filmie powiedziano i napisano już wszystko. Jednak prawda jest taka, że nie każdy wie, ile interesujących faktów wiąże się z jego powstaniem i treścią. Z okazji dwudziestej rocznicy amerykańskiej premiery "Pulp Fiction" prezentujemy 20 nieznanych faktów dotyczących kultowego filmu Quentina Tarantino.