• Informacje na temat:

  ludzie kupią

Artykuły na temat: ludzie kupią
 • Dominika i Sebastian Kulczykowie kupią srebrny medal Małachowskiego!

  Dominika (39 l.) i Sebastian (35 l.) Kulczykowie poszli w ślady swojego zmarłego taty i także postanowili zaangażować się w akcję charytatywną. Kupili srebrny medal Piotra Małachowskiego i tym samym pomogli sfinansować leczenie małego Olka.

 • Recenzja L.U.C "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie": Do nieszczęśliwie zakochanych

  Przez 11 lat działalności L.U.C poruszał tematykę historii Polski, swojego życia we Wrocławiu, przywar społeczeństwa, jednak nigdy nie zdarzyło się, aby motywem przewodnim jego płyty była miłość. A gdy w końcu do tego doszło, Łukasz Rostkowski wcale nie zamierza jej idealizować.

 • "Słoiki": Nowy serial paradokumentalny od 7 marca w Polsacie

  ..., inni pragną związać się z nią na dłużej. W każdym przypadku ich prawdziwe życie, przeszłość, rodzina, związane są jednak z małym miastem lub wsią. Nawet, jeśli znajdą idealną pracę, wynajmą lub kupią...

 • "Służby specjalne": Patryk Vega o oficerach tajnych służb

  3 października na ekrany kin trafi nowy film Patryka Vegi "Służby specjalne", odsłaniający kulisy życia i pracy oficerów tajnych służb. - To najmocniejszy film twórcy "Pitbulla" - anonsuje dystrybutor obrazu.

 • Recenzja spektaklu zdruzgotała Kożuchowską. Do dzisiaj nie udało jej się wrócić do teatru!

  ....  "Jeśli taka oferta się znajdzie, ja nie będę protestował, bo przecież Małgorzata Kożuchowska to osoba, którą ludzie chcą oglądać i „na nią” kupią bilety" – mówi Jan Englert i zaznacza: "Traktuję...

 • Johnny Depp oczami Iggy'ego Popa

  W trakcie swojej kariery, pełnej kontrowersji i buntowniczych zrywów, ten hollywoodzki kameleon i prawdziwy mistrz przebieranek nigdy nie zatracił w sobie jednej rzeczy: zawsze pozostawał sobą. Oto Johnny Depp.

 • "Pierwsza miłość": Hubert Urbański jako czarny charakter

  ...świat biznesu i tacy ludzie jak Damian Skowronek. Ta rola nie przysporzy panu sympatii widzów. - Czy to ja pożyczam ludziom pieniądze na procent? (śmiech) Z aktorskiego punktu widzenia sytuacja(...). Myślę, że w dużej mierze zależy to od widzów, czy "kupią" tę postać i będą chcieli dalej śledzić jej losy i relacje z innymi bohaterami. Rozm. Jolanta Majewska-Machaj...

 • "Klan": Krystyna nie wróci

  Będą łzy Lubiczów i fanów "Klanu". We czwartek 29 maja (w 2597. odcinku, finałowym w wiosennej serii) wątek Krystyny (Agnieszka Kotulanka) dobiegnie końca.

 • "Krew z krwi": Adam Woronowicz czeka na swe czwarte dziecko!

  ...zawsze chce wracać. Adam Woronowicz twierdzi, że na szczęście trzeba sobie ciężko zapracować. - Ludzie chcą mieć wszystko łatwo i przyjemnie, wydaje im się, ze pójdą do sklepu i kupią sobie rodzinę...

 • Manzarek jedzie do Indii

  Ray Manzarek, członek legendarnej grupy the Doors, ma zamiar wyjechać do Indii, aby ponownie zająć się zawodowo muzyką, w towarzystwie tamtejszych artystów.

Dyskusje na temat: ludzie kupią