• Informacje na temat:

  ludzie myśleli

Artykuły na temat: ludzie myśleli
Wideo na temat: ludzie myśleli
 • Kwiatkowska o pracy na kasie

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

 • Kwiatkowska: Pampersy to prawda

  Katarzyna Kwiatkowska (39 l.) w programie "Magiel towarzyski" opowiedziała o przygotowaniach do roli sprzedawczyni w filmie Marii Sadowskiej "Dzień kobiet". "Odbyłam praktyki na kasie. To nie jest takie hop-siup" - przyznała. "Ludzie myśleli, że to ściema z tymi pampersami, ale takie rzeczy się działy - dodała. (Źródło: TVN Style/x-news)

Dyskusje na temat: ludzie myśleli
 • Re: Kochała się w niej cała Polska. Co się stało z piękną aktorką?

  A co było innego ? Ludzie myśleli ze tak wygląda ładna dziewczyna

 • Re: ​"Łowcy cieni": O jej piersiach mówiła kiedyś cała Polska... Znów będzie o niej głośno?

  Co tydzień artykuł o niezapomnianych piersiach które wszyscy pamiętają. Tak się zastanawiam czy wtedy tylko ludzie myśleli o jednym czy to tylko bzdury pismaków.

 • Re: "Czas honoru": Historyczna fikcja

  Ludzie raczej nie mieli pojęcia co to faszyzm lub komuna ...myśleli kategoriami co kto da lub zabierze .

 • Re: TVN chwali się wynikami

  Dlatego dałem im, z zapasem, 10 lat. Gdyby ludzie myśleli samodzielnie, to tv w obecnej formie byłaby już wspomnieniem. Ale, moim zdaniem, wkroczyli już na równie pochyłą i powrotu nie ma. Kwestia czasu.

 • Re: "Świat według Kiepskich": Paździoch znika z serialu?

  Powiedziała, bo to taka "prawda czasu, prawda ekranu" srebrnego"! Ludzie zawsze rzucali i rzucają kamieniami w innych, a ze dinozaurów nie było - trudno, to rzecz umowna! Może rzucali i myśleli, że pazerne, wszechobecne KARALUCHY , to takie małe dinozaurusie, takie FLEJTUSZKI w rozklapanych butach, takie takie, takie AMATERIALNE stworki ze zwiędłymi ... wieżami i kotem?

 • Re: "JAG: Wojskowe Biuro Śledcze": Co słychać u Catherine Bell?

  Kiedyś ludzie myśleli, że te POrtale kolorowe są polskie. Okazało się PO latach, że to starzejące się niemieckie lewactwo co nie widzi u siebie zmarszczek a wytyka to innym jak PO loty samolotami którzy sami nadużywali ale nie mają logicznego myślenia aby o tym nie mówić, bo cień POdejrzeń spadnie i na nich. Wy intera też nie uczycie się na błędach. POpadliście w samozachwyt co ledwo zipie.

 • Re: "Pierwsza miłość": Czy Daga i Sabina przeżyją tragiczny wypadek?

  W tym serialu ludzie zachowują się jak by wgl nie myśleli hhaha, nie dziwie się że tyle debili chodzi po tej ziemi jak naoglądają się takiej durnoty.

 • Re: "Niezgodna": Powstanie serial?

  To jest tak głupie, że aż brakuje słów by to opisać. Na jedno kopyto jak wszystkie te serie. Gdyby tak pomieszać To z Pierścieniami Ognia i Zmierzchem to ludzie by myśleli że patrzą ciągle na jeden i ten sam film...

 • Re: Miami, We Have A Problem

  Ten serial niejednokrotnie udowodnił że często ludzie w prawdziwym życiu się nie wspierają i jak są w podbramkowych sytuacjach to nie myślą o innych tylko o sobie ja podam tylko dwa przykłady choć(...) bezpiecznie z tej wyprawy wrócić jego współtowarzyszę zamiast ratować wszystkich ratowali tylko siebie i nie myśleli o tym że ten człowiek ma żonę która na niego czeka i zamiast spróbować wszystkiego

 • Re: "M jak miłość": Nowy synek Chodakowskich

  Twórcy pewnie myśleli, że widzowie już dawno zapomnieli, jak wyglądał Wojtek. Jednak okazuje się, że ludzie wcale nie są tacy głupi, za jakich ich mają..