• Informacje na temat:

  ludzie odbierają

Artykuły na temat: ludzie odbierają
 • Wojciech Medyński wściekły: Amatorzy odbierają aktorom pracę!

  ..., aby zwrócić uwagę na los absolwentów szkół teatralnych, o których nie pisze się w mediach. "Przypuszczam, że po moich słowach ludzie się obruszą, że w dupach nam się poprzewracało, tylko prosiłbym...

 • "Jedna wielka impreza" (wywiad z Metronomy)

  Konsekwentnie budowali swą pozycję przez ponad dekadę, a ukoronowaniem ich dorobku jest wydana w marcu 2014 r. płyta "Love Letters", na której dają upust fascynacji stylistyką bardzo retro. Już 27 lutego Metronomy wystąpią w warszawskim Palladium jako główna gwiazda tegorocznej edycji festiwalu Electronic Beats.

 • Testament Przybylskiej zawiera coś bardzo ważnego! Jej ostatnia wola ratuje życie ludzi!

  W testamencie jaki zostawiła aktorka, prócz słów skierowanych do rodziny, pozostawiła też swoje życzenie, którym było to, by najbliżsi wspierali placówkę, w której spędzała ostatnie chwile swojego życia. "Ania zawsze wspomagała różne kampanie, zazwyczaj anonimowo, bo wiadomo, różnie to ludzie odbierają. Gdzie się dało, to się Ania udzielała. To wyniosła z domu. Nie da się pogodzić ze śmiercią...

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Elif

  Ludzie Necdeta odbierają Serdarowi Elif i odwożą dziewczynkę Goncy, która ma zamiar oddać ją Kenanowi zaraz po tym, jak pokaże ją Necdetowi. Nurten i Muhsin...

 • Historia Polaka w krzywym zwierciadle

  Historia Polaka ukazana w krzywym zwierciadle - tak swoją komedię "Obywatel", która właśnie trafiła do kin, określił Jerzy Stuhr. Akcja obejmuje okres od lat 50. po współczesność. Stuhr wyreżyserował ten film, a także w nim zagrał, razem z synem Maciejem.

 • "Wojna światów": Gabriel Byrne w adaptacji powieści H.G. Wellsa. Pierwsze zdjęcia

  Akcja najnowszej adaptacji powieści H.G. Wellsa "Wojna światów" toczy się współcześnie. Pewnego dnia astronomowie odbierają sygnał z innej galaktyki, który jest długo wyczekiwanym przez wszystkich dowodem na istnienie życia poza Ziemią.

 • Marta Lipińska: Nie tylko "Ranczo"

  Czy można sobie wyobrazić serial "Ranczo" bez Michałowej?

 • "Zdaję sobie sprawę, że ludzie mnie nie lubią"

  ...odbierają ją ludzie: "Zdaję sobie sprawę, że ludzie mnie nie lubią. Pewność siebie to tylko poza, którą przybieram, gdy wychodzę na scenę. Na co dzień jestem cicha i nieśmiała" - mówi. Trochę trudno w to...

 • Ludzie mi dobrze życzą!

  Aktor filmowy i teatralny, reżyser, pisarz, autor scenariuszy, pedagog. Jerzy Stuhr ma wiele talentów, a największym z nich jest chyba ten, że widzowie go kochają. Teraz, podczas choroby aktora, widzowie go wspierają. - Ludzie mi dobrze życzą - mówi Stuhr.

Zdjęcia na temat: ludzie odbierają
Dyskusje na temat: ludzie odbierają
 • Re: "M jak miłość": Kasia umrze!

  Jestem zdziwiony niektórymi komentarzami. Ludzie tym żyją, powiem wiecej odbierają to jako rzeczywistość! Przydałaby się jakaś praca naukowa na temat takich zaburzeń.

 • Re: "M jak miłość": Kasia umrze!

  Jestem zdziwiony niektórymi komentarzami. Ludzie tym żyją, powiem wiecej odbierają to jako rzeczywistość! Przydałaby się jakaś praca naukowa na temat takich zaburzeń.

 • Re: Gwiazdy, które walczą z cukrzycą

  odbierają życie, jak taką dietę użyjesz do samodzielnego leczenia choroby, zamiast pójść do lekarza! Przecież te diety są ogólnodostępne, wystarczy kupić książkę i stosować. Istnieją od dawna a jakoś(...) temat jakiś znachorskich gusł, czy sami znachorzy, zawsze będą to wszystko zachwalać, bo na tym po prostu zarabiają na życie, i to dostatnie! Najgorsze jest to, że tacy ludzie jak ty, z różnych powodów

 • Re: "Świat według Kiepskich": Grabowski gwiazdorzy?

  O jej , po co te jęki ? Jak mu nie pasuje niech rzuci aktorstwo i idzie pracować do Biedronki. Jakby grał role dramatyczne miałby spokój i szacunek , a jak gra debila w chamskim serialu tak go ludzie odbierają .

 • Re: To będą hity! Polskie serialowe nowości

  Jeżeli reżyserzy myślą że ludzie odbierają Adamczyka i Karolaka jako super gwiazdy to się bardzo grubo mylą ponieważ przynajmniej ja nie oglądam filmów i seriali z ich udziałem a jak by już byli razem na planie no to klops pasztet konserwa paprykarz po prostu nie do przełknięcia.Dajcie kogoś innego po szkole aktorskiej a nie po znajomości.

 • Re: "W11 - Wydział Śledczy" traci widzów

  dziwną odmianą nienawiści do innych ludzi. No cóż, jacy aktorzy, tacy ludzie to oglądający! Ty to sobie możesz chcieć. Kuba nigdy nie wróci do serialu i basta. Niestety,ale moherów nie przebiją oglądalnością. A zresztą TVP odbierają wszyscy a TVN stację prywatną nie. Więc porównywać oglądalność stacji państwowych a prywatnych jest bez sensu i z góry wiadomo kto jest na pozycji straconej niech