• Informacje na temat:

  ludzie potrzebują

Artykuły na temat: ludzie potrzebują
 • Krzysztof Ziemiec o rozstaniach w show-biznesie: Ludzie wyrzucają siebie jak zużyte ubrania

  Wokół tylu znanych ludzi się rozwodzi. Dlaczego nie dają rady wytrwać w małżeństwie tak jak pan? Krzysztof Ziemiec: To wynika z wielu rzeczy. Po pierwsze, ludzie nastawieni są na łatwiznę. Tak jak(...) z potrzeby serca. Niektórzy otrzymują propozycje występu w reklamie, a do mnie lgną ci, którzy mają problemy. Wspieram więc osoby, które tego potrzebują. Ma pan jeszcze czas dla rodziny? Jakieś domowe...

 • "Bez litości" : Stary człowiek i giwera

  Robert McCall (Denzel Washington) jest szefem działu w markecie budowlanym. Teri (Chloë Grace Moretz) to młoda prostytutka, której nie układa się z rosyjskim alfonsem. Kiedy Slavi podnosi na nią rękę o jeden raz za dużo, Robert wkracza do akcji. Kim jest zabójca, który w akcie spontanicznej filantropii i dla dobra niedawno poznanej kobiety zadziera z międzynarodową organizacją przestępczą?

 • Doda: Zazdroszczę ludziom...

  ..."Myślę, że cały mój fenomen, nie bójmy się użyć tego słowa, bierze się z miłości i akceptacji moich rodziców" - twierdzi Rabczewska na łamach magazynu "Show". Choroba partnera Nergala uświadomiła jej wiele istotnych rzeczy, m.in. fakt, że "w życiu nie chodzi jedynie o to, by poświecić tyłkiem na scenie, pójść na bankiet i popić": "Obok nas są ludzie, którzy potrzebują naszej pomocy" - mówi...

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Steczkowska: Muszę zachwycać ludzi

  ..."Ja nie jestem osobą, która musi mieć więcej rzeczy, więcej ciuchów i więcej butów, wręcz przeciwnie. Z czasem chcę mieć coraz mniej rzeczy. Ilość tego wszystkiego mnie drażni. Gdyby nie to, że wykonuję taką pracę i na scenie muszę zachwycać ludzi (to mój obowiązek bo ludzie za to płacą), to naprawdę ubierałabym się ciągle w bardzo proste rzeczy" - twierdzi piosenkarka.

 • Książkowy debiut Patryka Vegi

  "Złe psy. W imię zasad" to zapis wielogodzinnych rozmów Patryka Vegi z policjantami, którzy dla swojej pracy poświęcili wszystko. Autor zdobył zaufanie funkcjonariuszy jak nikt inny. Bez cenzury opowiedzieli mu o balansowaniu na granicy życia i śmierci, prawdziwym obliczu polskiej przestępczości i konsekwencjach wyborów, jakich muszą dokonywać każdego dnia.

 • Anna Dymna: Kolejny piękny gest aktorki

  ...​Doba wciąż jest dla niej za krótka! Anna Dymna (66 l.) nie ustaje w niesieniu pomocy wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Nie wszystko jednak zawsze układa się po jej myśli. Pewna sprawa od tygodni nie daje jej spokoju...

 • Karol Strasburger: Bez specjalnych postanowień

  Od 20 lat prowadzi "Familiadę" (pierwszy odcinek "poszedł" w eter 17 września 1994 roku!). Teraz jako jej uroczy gospodarz i niebanalna osobowość ma nominację do Telekamer Tele Tygodnia. Karol Strasburger opowiada o planach... nie tylko na nowy rok.

 • Książe William (34 l.) musi radzić sobie z krytyką, jaka spadła na niego po niedawnym wywiadzie. W talk-show opowiadał o trudach rodzicielstwa i przy okazji zdradził swoje poglądy na kwestie wychowawcze. Jego zdaniem dzieci powinno się wychowywać tak, by nie traciły czasu na pogoń za rzeczami, których tak naprawdę nie potrzebują.

 • Playboy i Wikingowie

  Tylko trzy tytuły: komedia "Poskromić playboya", przygodowa "Saga Wikingów" i animacja "Ups! Arka odpłynęła", zadebiutują w polskich kinach 1 maja. Na ekranach wciąż jest jednak kilka produkcji, które warto zobaczyć, a długi majowy weekend jest ku temu idealną okazją.

Zdjęcia na temat: ludzie potrzebują
Wideo na temat: ludzie potrzebują
 • Krystyna Janda przekonuje: Ludzie potrzebują tabloidów!

  Krystyna Janda, choć nie kupuje tabloidów, rozumie fakt, iż wielu ludzi potrzebuje tego typu prasy. "Miejmy pretensje sami do siebie. To nie jest wina tych gazet, tylko tych, którzy czytają" - śmieje się aktorka. Sama często jest bohaterką tabloidów, o co nie ma pretensji, gdyż - jak podkreśla - "jest osobą publiczną i musi się na pewne rzeczy godzić". "Żyję w takim kraju, wśród takich ludzi, którym jest to potrzebne. To jest też moja publiczność. Moim celem jest edukacja tej...

 • "Julia": Michał Lewandowski: Maciek spoważnieje

  - Maciek był już śmiesznym pajacem; był też człowiekiem z poważnym problemem. Teraz skoncentruje się przede wszystkim na tym, żeby pomagać tym, którzy go potrzebują, chociaż nie straci przy tym wesołego ducha - mówi Michał Lewandowski, odtwórca roli Maćka w serialu "Julia", zapowiadając jednocześnie, że widzów czeka jeszcze wiele prawdziwie sensacyjnych wątków!

Dyskusje na temat: ludzie potrzebują