• Informacje na temat:

  ludzie spędzają

Artykuły na temat: ludzie spędzają
 • Gosia Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) uchodzi za bardzo atrakcyjną kobietę. Nic dziwnego, że Radek Majdan (45 l.) oszalał na jej punkcie i każdą wolną chwilę spędza razem z nią.

 • "Klub Jimmy'ego" : Za irlandzki dom kultury!

  Zaczyna się od archiwaliów. Ken Loach, brytyjski reżyser "kina społecznego", serwuje widzom przegląd kadrów rodem z Ameryki lat dwudziestych. Na fotografiach dominują robotnicy, także emigranci, zjednoczeni, także w czasach kryzysu, którzy walczą o lepszą przyszłość i swoje prawa. Jednym z nich był Jimmy Gralton (Barry Ward), Irlandczyk, który emigrował za ocean kilkukrotnie.

 • Jolanta Kwaśniewska wraca do telewizji! "Ludzie dziękują jej na ulicy"!

  ..., którzy z trudem wiążą koniec z końcem i czas wolny spędzają nie na zagranicznych wyjazdach a w kolejkach do lekarzy. Szefostwo Joli jest jednak bardzo zadowolone i nie dostrzega w tym nic niewłaściwego, że(...), że starsi Polacy są jej wdzięczni za te cenne rady! "Jolanta nie sądziła, że cykl spotka się z tak pozytywnym odzewem. Czasami, gdy robi zakupy, ludzie zwracają się do niej z podziękowaniami...

 • "Taniec z gwiazdami": Co zatańczą w finale?

  Już w piątek, 14 listopada, wielki finał "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino trenują do niego w pocie czoła.

 • Anna Dereszowska: Po prostu lubię życie

  Anna Dereszowska (38 l.) przyznaje, że z trudem łączy obowiązki mamy dwójki dzieci, aktorki i partnerki. Na szczęście może liczyć na wsparcie bliskich. Ostatnio sen z powiek spędzają jej trudności starszej córki Leny.

 • "Twarz anioła": Morderstwo z pierwszych stron gazet

  Sensacyjna historia brutalnego morderstwa młodej studentki, pokazana z perspektywy dziennikarskiego śledztwa i procesu, w którym media wydały wyrok na długo przed sądem. Cara Delevingne, Daniel Brühl i Kate Beckinsale grają główne role w filmie "Twarz anioła".

 • Edyta Pazura i Cezary Pazura: Wielkanoc w ciepłych krajach

  Pazurowie tegoroczne święta spędzają na Cyprze...

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • "Przyjaciółki": Patrycja nie chce więcej widzieć Wiktora!

  Patrycja (Joanna Liszowska) chce naprawić relacje z Wiktorem (Paweł Deląg). Przygotowuje dla niego kolację, spędzają razem romantyczny wieczór, a potem w kieszeni jego marynarki znajduje paragon za hotel...dla dwóch osób. Patrycja jest pewna, że Wiktor ją zdradził. Dla kobiety to już definitywny koniec. Chce od niego odejść.

 • Barbara Kurdej-Szatan: "M jak miłość" i dwa filmy

  Długo mówiło się, że będzie grać w "M jak miłość" rolę Małgosi. Barbara Kurdej-Szatan wyjaśnia, skąd wzięła się ta plotka. Zdradza też, dlaczego nie lubi oglądać siebie w serialu i co daje jej największą radość.

Zdjęcia na temat: ludzie spędzają
Dyskusje na temat: ludzie spędzają
 • Re: Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  Bardzo dobry pomysł, ludzie więcej czasu spędzają w domu w zimie! Bardzo logiczne! Brawo

 • Re: Spektakularne schudnięcia aktorów

  Dla psychiki otyłość jest wrogiem. Tylko zdrowe i sprawne osobniki przekazują geny. W wodnym świecie kaszaloty i morświny są otyłe, ale one spędzają czas w wodzie a ludzie nie.

 • Re: Wielkanoc gwiazd

  Ludzie, a kogo to obchodzi jak oni spędzają Świeta?

 • Re: "M jak miłość": Paweł straci żonę, ale zyska pierwszą miłość! Mamy zdjęcia z planu!

  Może wróci do pierwszego męża, albo wyjedzie gdzieś na długo. Oni w koło pracują, faktycznie w ogóle ostatnio nie spędzają czasu razem. Spotykają się w kawiarni żeby pogadać 10 min. Paranoja. Ja rozumiem praca, ale rzeczywiście długo tak nie można bo ludzie się oddalają od siebie.

 • Re: „Ojciec Mateusz”: Paweł Królikowski nie zniknie z TVP! Wiosną zobaczymy go w popularnym serialu!

  i nieudaczników. Od lat jest degrengolada i demoralizacja. Trzeba pokazywać to co ludzie chcą oglądać, a nie na siłę wszędzie pokazywać babcie i dziadków. W TV należy pokazywać dziewczyny w wieku 18-24, a nie(...) często do swojej babci i dziadka chodzę, i oni się cieszą że spędzają czas z wnukiem. Ja też się cieszę, bo po każdej wizycie babcia daje kieszonkowe.

 • Re: "M jak miłość": Igrając z ogniem

  jacy oni są wspaniali, nowy rozdział życia. Człowiek dusi się w swoim świecie, z każdym rokiem ma dość tej stagnacji, a w ich serialowym życiu zawsze zmiany. Ludzie którzy nigdy nie pracują, mają na dom, na wakacje, na obiadki w restauracji i pół dnia spędzają na kawce ze znajomymi. W momencie jakiegoś kryzysu od razu wyjeżdżają za granicę , z marszu znają wszystkie języki świata. OK możesz pić

 • Re: „Wojenne dziewczyny”: Danuta Stenka ma u swego boku idealnego partnera

  wychowanie przygotowywanie młodych do trudnych wyborów i otoczenie w którym młodzi spędzają czas .Konsekwencją tego są trafione wybory i dojrzałość pojęcia uczuć . Ta para to ludzie normalni niezależnie

 • Re: "Wszystko przed nami" zamiast "Galerii"

  TVP chce funkcjonować , a lepsze seriale jak GALERIA czy ,REZYDENCJA ściąga z anteny , a seriale Łepkowskiej z uporem maniaka puszcza czy ludzie chcą czy nie . Ciekawe jak i kto to sprawdza , że takie dane mają , zamiast zimą puścić fajne seriale to powtórki serwują ,a potem tracą oglądalność, wiosną i latem ludzie w ogródku czas spędzają ,

 • Re: "Pierwsza miłość": Do zakochania jeden krok...

  Na siłę kreujecie romans, to żałosne. Fakt, iż ludzie się przyjaźnią, dobrze czują w swoim towarzystwie, spędzają razem czas nie upoważnia do tego typu wniosków i jest irytujące, bo dziennikarz nawet na forum plotkarskim powinien być rzetelny a nie naginać fakty i robić z odbiorców infantylnych debili.

 • Re: Z wizytą na planie 5. sezonu "Lekarzy"!

  w Sękocinie pod Warszawą. Od 3 lat o tym trąbią, a dziennikarze takich portali nie chcą, albo nie potrafią zrozumieć, co produkcja mówi. Potem zawiedzeni ludzie jadą na plan serialu, a tu nikogo nie ma w Toruniu, bo w Toruniu kręcą najkrócej. Potem odpowiedni montaż i powstaje iluzja, ze większość czasu spędzają w Toruniu, a to nieprawda! Biedne dzieciaki zbierały pieniądze na wyjazd na plan