• Informacje na temat:

  ludzie szybko

Artykuły na temat: ludzie szybko
 • To dlatego Dominika Gwit tak szybko wzięła ślub. Wydało się! "Teraz teściowie czekają na wnuki"

  Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Szybko zdecydowali się na ślub. W końcu przyznali, dlaczego tak się stało. Dominika Gwit-Dunaszewska (30 l.) i jej ukochany są już mężem i żoną. Rodzina bardzo się z tego cieszy, ale czeka na coś jeszcze…

 • Szczęśliwy człowiek Elton John. Relacja z koncertu w Krakowie

  "Kraków? Dobrze wymawiam? Nie? No dobra, zastrzelicie mnie później" - tymi słowami z polską publicznością przywitał się Elton John. 67-letni brytyjski gwiazdor w Kraków Arenie nie tylko kokietował, ale przede wszystkim przez 2,5 godziny pokazywał, jak to jest kochać swoją pracę.

 • To straszne, co ludzie zrobili wnuczce Millera!

  Kilka miesięcy temu były premier Leszek Miller pochwalił się na Twitterze zdjęciem swojej wnuczki Moniki i się zaczęło.  Dziewczyna przykuła uwagę mediów swoich dość oryginalnym wyglądem. Millerówna jest bowiem ogromną fanką tatuaży i piercingu.  Szybko odkryto jej Instagram, a później zainteresowały się nią śniadaniówki, zapraszając ją na swe kanapy.  Dziś wnuczka byłego premiera  udziela...

 • Agustin Egurrola: Polacy szanują tancerzy

  W nadchodzącym karnawale w Polsce przede wszystkim będziemy tańczyć salsę - przewiduje Agustin Egurrola. "Salsa jest tańcem, którego każdy może się szybko nauczyć. Pozwala nam być blisko siebie, pozwala nam bezkarnie flirtować" - mówi znany choreograf.

 • Edyta Olszówka: Bardzo trudno jest dzisiaj wyciągnąć do kogoś rękę. Ludzie siedzą w komórkach

  Bardzo trudno jest wyciągnąć rękę do drugiej osoby. Ludzie siedzą koło siebie, są w komórkach, gdzieś w świecie wirtualnym, a nie rzeczywistym, więc myślę, że to jest główny problem - mówi Edyta Olszówka, podkreślając, że ludzie nie są otwarci dzisiaj na drugiego człowieka. Jej zdaniem należy to zmienić.

 • Gerard Depardieu: Wszyscy jesteśmy potworami

  - Kino nie jest już dla mnie tak ważne, ale może Abel wiedział, że będzie mu się ze mną szybko pracowało? Nie zadaję zbędnych pytań. Wchodzę w projekt i tyle! Jestem prawie jak gwiazda porno - mówi Gerard Depardieu o pracy na planie filmu Abla Ferrary "Witamy w Nowym Jorku".

 • Filip Chajzer zaatakowany przez hejterów! "Szybko zapomniałeś o śmierci bachora grubasie"!

  ...w nerwach dziennikarz. Choć wpis bardzo szybko zniknął z fanpage'a Chajzera, kilka godzin później pojawił się kolejny. Tym razem dziennikarz również nie krył swojego zdenerwowania. Okazało się bowiem(...) anonimowa ciżbo plotkarska" - napisał poruszony dziennikarz. Dlaczego ludzie są aż tak podli?!

 • Natalia Siwiec wróciła ze Stanów Zjednoczonych

  Natalia Siwiec wróciła do Polski z trwających miesiąc wakacji w Stanach Zjednoczonych. Modelka przyznaje, że nie chciała wracać, a czas tam spędzony bardzo szybko minął. Zwiedziła m.in. Miami i Los Angeles. Podczas pobytu za oceanem wzięła także udział w dwóch sesjach zdjęciowych. - Mam nadzieję, że kiedyś zamieszkam gdzieś w Kalifornii - wyznała po powrocie.

 • Włodzimierz Matuszak z serialu "Plebania" wyznaje: Ludzie proszą mnie o spowiedź i rozgrzeszenie

  ...aktor wyznaje, że fani serialu nie tylko chcą, by ich wyspowiadał i dał rozgrzeszenie, ale i ochrzcił ich dziecko czy przeniósł do innej parafii. "Telewizja ma to do siebie, że ludzie utożsamiają(...) jest również o inne posługi kapłańskie. "Niektórzy pytali, czy nie załatwiłbym w kurii przeniesienia do ich parafii. Raz w pociągu para poprosiła mnie, żebym ochrzcił ich dziecko. Szybko musiałem...

 • John Porter: Fanatyk płytowy to ginący gatunek (wywiad)

  Czy muzyka straciła swoją magię? Czy ludzie stają się cyborgami? Wreszcie - co z tym rock and rollem? Między innymi o tym rozmawialiśmy z Johnem Porterem, który właśnie wydaje nowy album.

Zdjęcia na temat: ludzie szybko
Wideo na temat: ludzie szybko
 • Kasia Cichopek namawia do małżeństwa. "Ślub utrudnia rozstanie"

  Co znane pary sądzą o małżeństwie i konkubinatach? "Ślub cementuje i utrudnia rozstanie" - uważa Kasia Cichopek. "Dzisiaj ludzie bardzo szybko się rozstają, podejmując raptownie tę decyzję, najczęściej w emocjach. Później emocje gasną, trzeba przejść przez wszystkie formalności i niektóre pary się nawracają. Przysięga mocniej wiąże" - twierdzi celebrytka. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Zborowska: podejście Polaków do osób homoseksualnych się zmieni, ale dopiero za kilkadziesiąt lat

  jednak, że owe zmiany w mentalności Polaków nie nastąpią zbyt szybko. – To się zmieni, ale za parędziesiąt lat. Nam jeszcze potrzeba trochę czasu, ale jestem dobrej myśli, otwieramy się, otwieramy(...) centrum, stolica, tu ludzie są inni, tu powoli zaczyna być multikulti, wszystkie mieściny, miasteczka, potrzeba czasu, ale bądźmy dobrej myśli – mówi gwiazda. Istotną rolę w propagowaniu tolerancji

 • Halina Kunicka: Jej życiem prywatnym żyła cała Polska. Ile zarabiała?

  Wielka gwiazda piosenki lat 50. i 60., autorka kilku płyt, której przeboje nuciła cała Polska. Jak wyglądało życie popularnej artystki w czasach PRL-u? Kariera piosenkarki szybko nabierała tempa. Halina Kunicka pod koniec lat 50. była już tak popularna, że zaangażowano ją do filmu, w którym zagrała samą siebie. - Wtedy nie było w muzyce wielkich zarobków, wspaniałych samochodów ani willi

Dyskusje na temat: ludzie szybko