• Informacje na temat:

  ludzie wiedzą

Artykuły na temat: ludzie wiedzą
 • Niecik: Ludzi boli moja oryginalność. Zazdroszczą mi!

  Tomasz Niecik z Grajewa (35 l.) uważa, że ma wielu wrogów z prostej przyczyny: jest oryginalny i ludzie mu tego zazdroszczą.

 • David Guetta: Kiedyś ludzie nie traktowali DJ-ów poważnie

  Jest najpopularniejszym didżejem świata. Zarabia ponad 30 milionów dolarów rocznie. Tylko u nas - jedyny wywiad z Davidem Guettą! O nowym albumie, rywalizacji z Calvinem Harrisem i dowcipach, które zupełnie go nie śmieszą.

 • Beata Szydło szczęśliwa! Ludzie przysyłają jej za darmo broszki!

  ...w naszym kraju. Wiedzą o tym także politycy innych państw, którzy w trakcie oficjalnych wizyt prezentują jej właśnie te świecidełka.  Pani premier najbardziej przypadła do gustu broszka od premiera...

 • Jan Englert z nagrodą "Człowieka Teatru"

  Jan Englert - znany aktor, ale też reżyser i pedagog - został laureatem drugiej edycji nagrody im. Zygmunta Huebnera; otrzymał tytuł Człowieka Teatru. "Czuję się zażenowany własną małością. Wszystko, co w życiu zrobiłem, zawdzięczam moim mistrzom. Sam niczego nie wymyśliłem, po prostu kradłem. Całe życie kradłem" - stwierdził nagrodzony artysta.

 • Odeta Moro rozżalona! Ludzie nie zauważają, że jest w ciąży!

  ...z wszechobecną "znieczulicą" i brakiem uwagi dla kobiet w ciąży, bo najwyraźniej jest to dla niej bardzo ważny temat. Kiedy już wszyscy wiedzą o jej ciąży, może faktycznie o tę uwagę będzie jej trochę łatwiej...

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Piotr Kraśko ma żal do Rusin: Podważa jego wiedzę na wizji, docina mu

  Oboje wywodzą się z rodzin związanych z mediami. Piotr jest synem Barbary Pietkiewicz, znanej producentki telewizyjnej, i Tadeusza Kraśki, dziennikarza telewizyjnego. Natomiast mama Kingi, Maria Rusin, pracowała przez wiele lat w TVP.  Jako dorośli ludzie, na początku lat 90., znajomość z podwórka przenieśli na korytarze TVP. Gdy rok temu ze śniadaniówką TVN pożegnał się Bartek Węglarczyk...

 • Erykah Badu śpiewa na ulicy. Nikt jej nie rozpoznał!

  Erykah Badu postanowiła sprawdzić, czy ludzie na ulicach Nowego Jorku ją rozpoznają. Na potrzeby eksperymentu wystąpiła incognito.

 • Dorota Wellman szczerze o synu! "Ma wiedzę w jednym palcu"

  Dorota Wellman (54 l.) jest dumna z tego, jak udało jej się wychować syna!

 • Marcin Tyszka w "Project Runway"

  Przed nami druga edycja "Project Runway". Do jury talent show dla projektantów dołączył Marcin Tyszka, człowiek, który modę po prostu kocha.

Zdjęcia na temat: ludzie wiedzą
Wideo na temat: ludzie wiedzą
 • Anna Popek o swoich hejterach: Nie wiedzą, kiedy się zamknąć!

  komentowanie sytuacji z nią związanej jest niestosowne. "Są ludzie źle wychowani, którzy nie wiedzą, kiedy się zamknąć" - stwierdziła Popek. (Videoportal/x-news)

 • Ludzie Boga

  "O bogach i ludziach" - zdobywca Grand Prix tegorocznego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes - to oparta na faktach historia mnichów, mieszkających w klasztorze u podnóża gór Atlas w algierskim Tibhirine. Przez lata żyli oni w całkowitej symbiozie z muzułmańską ludnością, służąc jej i pomagając bez śladu nawracania. Kiedy w Algierii doszło wybuchu konfliktu z islamskimi ekstremistami i eskalacji przemocy, miejscowe władze zaczęły nalegać, by cystersi opuścili Tibhirine. Decyzję...

 • Doda otwiera... klinikę witaminową! "Pragnę podzielić się swoją wiedzą"

  . Możemy bazować tylko na tym, co my wiemy i intuicyjnie wprowadzać do swojego organizmu zdrowe rzeczy. Pragnę się podzielić moją wiedzą z fanami w takiej właśnie klinice – mówi Doda.

 • Szczęśliwi ludzie: Rok w tajdze

  W samym sercu syberyjskiej głuszy, z dala od cywilizacji, 300 osób zamieszkuje małą miejscowości Bakhtia nad rzeką Jenisej - tak Werner Herzog, współautor i narrator filmu "Szczęśliwi ludzie: rok w tajdze", rozpoczyna niezwykłą opowieść. Razem z filmowcami, którzy tam dotarli, obserwujemy rok z życia myśliwych, wędkarzy i innych osób zamieszkujących wioskę. Codzienność w przykrytym śniegiem niedostępnym regionie świata. Z pięknych kadrów filmu wyłania się obraz faktycznie szczęśliwych i...

Dyskusje na temat: ludzie wiedzą