• Informacje na temat:

  ludzie z big brother

Artykuły na temat: ludzie z big brother
 • Wraca program "Big Brother". Co się dzieje na castingach?

  Nowa edycja popularnego "Big Brothera" ma się pojawić w wiosennej ramówce TVN 7. Od kilku tygodni trwają castingi. Jak wyglądają?

 • 2 września do polskiej telewizji powróci program "Big Brother". Producenci zapowiadają, że nowa wersja obfitować będzie w niespodzianki. Czego możemy się spodziewać po programie mówi nam Jarosław Ostaszkiewicz, kiedyś głos Wielkiego Brata, dzisiaj producent najnowszej wersji show.

 • "Big Brother": Chłopak Justyny Żak przerywa milczenie. Rzucił ją?

  Od kilku dni widzowie "Big Brothera" żyją sytuacją, do której doszło w Niedzielę Wielkanocną. Uczestnicy programu otrzymali wówczas prezent w formie życzeń od bliskich. Jednak nie dla wszystkich była to miła niespodzianka. Justyna Żak nie otrzymała bowiem żadnej wiadomości od swojego chłopaka. Pojawiły się spekulacje, że Paweł rzucił ją. Powodem miały być kompromitujące go wypowiedzi Justyny.

 • Wyleciała z "Big Brother"

  Brytyjska raperka Lady Sovereign została wyrzucona z domu Wielkiego Brata.

 • Tak wygląda dziś gwiazda „Big Brother”! Karolina Pachniewicz zmieniła się nie do poznania!

  Karolina Pachniewicz (38 l.) była jedną z uczestniczek pierwszej edycji słynnego programu „Big Brother”. Jak dziś po 17 latach od emisji pierwszego odcinka reality show wygląda jej życie?!

 • "Nie jesteśmy częścią kultury Big Brother "

  Działają od końca lat 80., w 2002 roku wydali debiutancki album "Disco Haine Medina". W 2004 r. postpunkowcy z Puław powrócili z nowym krążkiem. O nowym albumie, a także o kondycji DHM po pierwszej płycie i kilku innych rzeczach, rozmawialiśmy z wokalistą Sanchezem i gitarzystą Jennym podczas pogawędki w warszawskim Zamku Ujazdowskim. Poniżej krótki fragment naszej rozmowy.

 • "Big Brother": Kto jako pierwszy pożegnał się z programem?

  Program "Big Brother" ruszył w niedzielę, 17 marca. Pierwszy uczestnik musiał jednak opuścić dom Wielkiego Brata już dobę po wejściu.

 • Piosenkarz i modelka uprawiali seks w "Big Brother"?

  Wielka Brytania żyje gorącym romansem 30-letniego Lee Ryana z boysbandu Blue i 34-letniej modelki Jasmine Waltz. Para nic nie robiła sobie z kamer umieszczonych w domu Wielkiego Brata w programie "Celebrity Big Brother".

 • Alicja Walczak po programie "Big Brother" przeszła piekło. Aż trudno uwierzyć

  Alicja Walczak (50 l.), gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera", jest przekonana, że dzięki Opatrzności wyszła cało z poważnej kraksy, a potem pokonała nowotwór.

 • Powrót Big Brothera!

  "Big Brother'" powróci do polskiej telewizji. Nie będzie to jednak forma programu jaką pamiętamy. Już jesienią udział w nim wezmą polskie gwiazdy - czytamy w "Dzienniku".

Wideo na temat: ludzie z big brother
Dyskusje na temat: ludzie z big brother
 • Re: ​Karolina Korwin Piotrowska ostro o "Zniewolonej". "Banalny, przewidywalny, kiczowaty"

  Zaraz, zaraz, chwileczkę...a jakie "edukacyjne" i "kulturalne" programy oferuje TVN i Polsat? Big Brother, Wyspa Miłości, Ukryta Prawda, Dlaczego Ja?, Szkoła, Szpital.....- no wyżyny intelektualne doprawdy :D Ludzie, odczepcie się od innych! Ja nie oglądam w ogóle tv, jedynie filmy na CDA w internecie, ale są programy takie jak "Rolnik szuka żony" czy "Big brother" seriale "Zniewolona" czy "na

 • Re: "Gra o tron": Gigantyczna wpadka na planie

  produkcji bo ... ciemny lud to kupuije.... big brother odszedłdo lamusa co widać po żenującym obecnie programie.... teraz era "wolności i wyboru" a więc netfixy , spotifuje itp itd... co to ma wspólnego z wolnością - ano nic - wystarczy prąd wyłączyć i ludzie nic nie kupią, nie zjedzą, nie dojadą do domu , nie będą mieli rozrwyki, nie wypiją po robocie, nie póhjdą do kina, spa nieczynne aquapark