• Informacje na temat:

  ludzie zapominają

Artykuły na temat: ludzie zapominają
 • Catherine Zeta Jones: „Byłam wrakiem człowieka, gdy dowiedziałam się, że mąż ma raka"

  ...diagnozach, że ma raka krtani. Dziś aktor jest już zdrowy, a para pokonała małżeński kryzys, jednak nie zapominają, przez co przeszli. Kilka dni temu pojawili się na konferencji medycznej...

 • Paulina Sykut: Nie wyobrażam sobie kryzysu w moim małżeństwie

  Paulina Sykut, od czterech lat żona biznesmena Piotra Jeżyny, nie boi się kryzysu w swoim małżeństwie. Prezenterka pogody uważa, że receptą na udany związek jest uznanie za priorytet bliskich relacji z małżonkiem. Jej zdaniem pary często zapominają o sobie, a ważniejsze stają się praca i pieniądze.

 • Piróg: "Ludzie nie potrafią słuchać"

  ..., iż nie podzielam opinii, że jestem zbyt ostrym jurorem. Nic na to nie poradzę, że niektórzy ludzie nie potrafią słuchać... Ta dziewczyna była przekonana, że jest rewelacyjna, a nie była. Czasem warto(...) mają bardzo rzemieślnicze podejście do tańca: trzeba podnieść nogę na odpowiednią wysokość; ale zapominają o uczuciach".

 • Jacek Koman: Polski serial zamiast filmu z DiCaprio

  Zanim na dobre zadomowił się w polskich produkcjach grał m.in. z Nicole Kidman i Ewanem McGregorem. Jacek Koman opowiada o życiu między Melbourne a Warszawą.

 • Anna Oberc zażenowana świętami! "Staliśmy się bardzo konsumpcyjnym społeczeństwem"

  Znana z serialu "Na Wspólnej" Anna Oberc (36 l.) opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazuje się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. "Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia. Uważam, że można się spotkać świątecznie bez tego pokazywactwa, co to ja przygotowałem" - mówi Oberc, dodając, że najgorzej znosi zakupowe...

 • Marian Opania: Praca ważniejsza od rodziny

  Marian Opania, prywatnie ojciec dwójki dzieci, wyznaje, że zawsze chciał mieć ich jak najwięcej. Aktor tłumaczy, że w młodości praca zawodowa była jednak dla niego ważniejsza niż rodzina.

 • "Na noże": Wojciech Zieliński pisze dziennik, by móc odświeżać swe wspomnienia

  ...i prowadzić zapiski elektroniczne - opowiadał w wywiadzie dla magazynu "Claudia". Wojciech Zieliński uważa, że ludzie zbyt szybko zapominają o ważnych sprawach, a to, co wydarza się w ich życiu każdego...

 • "Nasza klątwa": Niezwykle rzadka choroba

  W nocy z niedzieli na poniedziałek okaże się, czy polski dokument "Nasza klątwa" otrzyma statuetkę Oscara. Bohaterem obrazu jest syn reżysera, Leo Hueckel-Śliwiński, który choruje na klątwę Ondyny.

 • Ewa Farna zabrania fanom przypominać jej o wypadku sprzed 4 lat!

  ...szwedzkiego milionera. Okazuje się jednak, że w internecie wciąż są osoby, które nie zapominają i wypominają to Ewie. Piosenkarka w pewnym momencie nie wytrzymała i postanowiła wystosować oficjalny...

 • "Ze wszystkich sił": Sportowe emocje i radość życia

  Film Nielsa Taverniera "Ze wszystkich sił" opowiada o niezwykłym duecie - ojca i syna, którzy dzięki sportowym emocjom wspólnie pokonują trudności. Inspiracją do powstania scenariusza były postaci autentyczne - sportowy team Ricka i Dicka Hoytów, którzy pomimo kalectwa Ricka, od blisko 30 lat sięgają po sportowe trofea i biorą udział w najcięższym konkursie sportowym - triathlonie Ironman.

Wideo na temat: ludzie zapominają
 • Anna Oberc zażenowana świętami

  Znana z serialu "Na Wspólnej" i "Singielka" Anna Oberc opowiedziała o tym, jak podchodzi do świąt Bożego Narodzenia. Okazało się, że aktorka nie przepada za świąteczną atmosferą. - Ostatnio mnie to frustruje, ludzie szaleją i zapominają o istocie tego wydarzenia - mówi. Jak wyglądają jej idealne święta? (Agencja TVN/x-news)

 • Paulina Sykut: Nie wyobrażam sobie kryzysu w moim małżeństwie

  Paulina Sykut, od czterech lat żona biznesmena Piotra Jeżyny, nie boi się kryzysu w swoim małżeństwie. Prezenterka pogody uważa, że receptą na udany związek jest uznanie za priorytet bliskich relacji z małżonkiem. Jej zdaniem pary często zapominają o sobie, a ważniejsze stają się praca i pieniądze. – Ludzie nie potrafią wytrwać w związkach. Nie wiem dokładnie, z czego to wynika, ale widzę, co

Dyskusje na temat: ludzie zapominają
 • Re: "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  co to znaczy "sensualność"? ludzie już zapominają polskiego języka...

 • Re: "M jak miłość": Co dalej z serialem po śmierci Witolda Pyrkosza?

  dokładnie ..ludzie zapominają o szacunku i kulturze liczą się tylko ploty...

 • Re: "Barwy szczęścia": Razem czy osobno?

  To tylko film ,ale niestety często się tak dzieje w życiu ,ludzie zapominają co tak naprawdę w życiu ważne

 • Re: "Klan": Agnieszka wyjedzie z Polski i zaszyje się w indyjskiej pustelni?

  a co z ukochana córeczką. Scenarzyści wciąż zapominają, że ludzie maja dzieci i nie tak łatwo je chyba zostawić na tyle czasu. I z czego oni wszyscy żyją. Bez pracy a mieszkania urządzone, samochody, wycieczki..Czyżby z naszego abonamentu :)

 • Re: "Świat według Kiepskich": Dariusz Gnatowski o swojej chorobie

  Serio Panie Boczek nie wiesz Pan jakie lekarstwo jest na cukrzyce? Właśnie boczek, tłuszcze zwierzęce, zero węglowodanów i cukrów - mowa o diecie optymalnej, propagowanej przez dr. Kwasniewskiego. Ludzie na tej diecie zapominają co to cukrzyca... Ale w poradni lekarskiej Ci tego nie powiedzą, powiedzą dokładnie na odwrót: tłuszcze "be", a węglowodane i tabletki z chemią "mniam". Pomyślcie ludzie

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  od czasu do czasu wiadomości tvn. Moim zdaniem bardziej obiektywnie przedstawia się informacje w TVP bo pokazują zdanie obu stron, a w tvn przekaz jest bardzo stronniczy. Niektórzy tam zapominają, że ludzie nie chłoną ich info jak gąbka (a tak było kiedyś), a porównują z otaczającą rzeczywistością i wydarzeniami i widzą, że to się nie spina...., ale oni pozostali z całą totalną opozycją

 • Re: "rodzinka.pl": Boscy jak jedna wielka włoska rodzina!

  Również uwielbiam ten serial :) Może i jest kolorowy oraz cukierkowy, ale za to obrazuje wartości o których ludzie często zapominają... np. o rodzinnej miłości, tolerancji wobec drugiego człowieka. Z przyjemnością oglądam przygody rodzinki Boskich i zawsze czekam na kolejne odcinki. Co do Pani Kożuchowskiej to dzięki tej roli polubiłam ją.

 • Re: Ta scena wstrząsnęła milionami telewidzów - śmierć Bromskiego

  ludzie!!! No co wy?!!!! A Rysio z klanu???? Jak to wszyscy szybko zapominają...albo Hanka Mostowiak...nie pamiętacie żałoby narodowej i palenia kartonów na rynkach miast!!!???

 • Re: Miłość bez happy endu

  Bo w dzisiejszych czasach, tej całej pogoni za pieniądzem, ludzie zapominają o tej drugiem połówce i dlatego też śmiem twierdzić iż w dzisiejszych czasach miłośc tak naprawdę zaczyna się na ustach, a kończy na dupie !!! Ot cała prawda !!!

 • Re: Czy Maciuś z "Klanu" ma dziewczynę?

  Miłość/Życie we dwoje, to nie tylko sex!!! a również obowiązki, o czym reżyser/scenarzysta/ludzie zapominają!! W przypadku "ciąży" czy też później dziecka, to niby kto będzie utrzymywał taką rodzinę??? Nie mozna tylko mowić, ze "im się należy"