• Informacje na temat:

  ludzka barbie

Artykuły na temat: ludzka barbie
 • Na ten moment Anella An czekała całe życie. Modelka, nazywana żywą lalką Barbie, pojawiła się na kanapie "Dzień dobry TVN" i opowiedziała o swoich operacjach plastycznych.

 • "Polska Barbie" Anella oświadcza: "Nie trzeba umrzeć, by poczuć się jak w niebie"

  Anella (26 l.), nazywana też "polską Barbie", co jakiś czas publikuje swoje nowe zdjęcia. Pod jednym z nich zamieściła kontrowersyjny wpis. Co miała na myśli?

 • Jak żywa lalka Barbie wyglądała przed operacjami plastycznymi? Zdjęcia mogą szokować!

  Anella An (25 l.) liczy, że po wizycie w "Dzień dobry TVN" jej kariera nabierze tempa. O Polce piszą już zagraniczne media. Czy kiedykolwiek zobaczymy, jak wyglądała przed operacjami plastycznymi?

 • "Żywy Ken" majstrował przy twarzy. Nie wygląda korzystnie...

  Nie tylko niektóre panie mają marzenie, aby wyglądać jak "ludzkie Barbie". Jest także pewien mężczyzna, który zapragnął prezentować się jak "żywy Ken". W dążeniu do ideału (?) przeszedł już wiele operacji plastycznych. Szacuje się, że wydał na nie prawie 2 mln złotych! Rodrigo Alves (34 l.), bo tak naprawdę się nazywa, ma za sobą liposukcję, operacje nosa, kształtowania łydek, powiększenia jąder...

 • Była Barbi, jest Różyczką

  Już w najbliższy piątek, 23 lipca, wróżka Dzwoneczek oraz jej koleżanki - Widia, Mgiełka oraz Iskierka - pojawią się na ekranach naszych kin w filmie "Dzwoneczek i uczynne wróżki". W polskiej wersji językowej udział bierze m.in. Tamara Arciuch, która niedawno brylowała jako Barbie w "Toy Story 3".

 • Honey z tańczącym królikiem ("Insomnia" - teledysk)

  W sieci zadebiutował nowy teledysk Honoraty "Honey" Skarbek - "Insomnia". W ciągu trzech dni został odtworzony niespełna 300 tysięcy razy.

 • Najgorsze filmy roku

  "Tylko" cztery polskie, jeden czeski i aż sześć produkcji z Hollywood - a wśród nich filmy akcji, science-fiction i horrory. Oto najgorsze filmy roku!

 • Horrory, komedie, animacje

  Wakacje za pasem, w kinie powoli zaczynają dominować więc horrory, komedie romantyczne oraz animacje... W tym tygodniu debiutuje na naszych ekranach aż 6 produkcji.

 • "Zderzać różne postawy"

  Na początku października w Gdańsku odbędzie się już 14. Festiwal Polskich Wideoklipów "Yach Film". Twórcą tego najważniejszego przeglądu klipów w naszym kraju jest Yach Paszkiewicz, zarazem szef jury przyznającego nagrody. W rozmowie z Michałem Boroniem opowiedział on o ogólnych tendencjach, jakie pojawił się na tegorocznym festiwalu, faworytach do zwycięstwa, a ocenił także najpopularniejsze klipy prezentowane w serwisie teledyski portalu INTERIA.PL.

Wideo na temat: ludzka barbie
 • Barbie: Super księżniczki

  Pewnego dnia Kara, zostaje pocałowana przez magicznego motyla i nagle odkrywa że dzięki temu zyskała supermoce. Kiedy dowiaduje się o tym jej kuzynka, robi to samo, jednak chce wykorzystać te moce w złych zamiarach.

 • Barbie i tajemnicze drzwi

  Barbie wciela się w postać Alexy, nieśmiałej księżniczki, która odkrywa w swoim królestwie tajemnicze przejście i wkracza do dziwnej krainy pełnej magicznych istot i niespodzianek. To właśnie tam, Alexa poznaje syrenkę Romy i dobrą wróżkę Nori, od których dowiaduje się, że zepsuty władca usiłuje ogołocić ich świat z magii. Ku swojemu zdziwieniu, Alexa odkrywa w sobie magiczną moc, a jej nowe przyjaciółki są pewne, że tylko dzięki jej pomocy w ich krainie może ponownie zapanować magia....

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.