• Informacje na temat:

  ludzka bestia

Artykuły na temat: ludzka bestia
 • Bestie w ludzkiej skórze

  W czwartek, 5 lipca, CANAL+ rozpoczyna emisję serialu „Grimm”, będącego połączeniem kryminału z fantastyką. Produkcja odniosła sukces za oceanem i podjęto decyzję o jej kontynuowaniu . Drugi sezon ma być gotowy jesienią tego roku.

 • "Selma": Bohater? Prawdziwy człowiek

  Jeden z najgłośniejszych amerykańskich filmów roku, nagrodzony Złotym Globem i Oscarem (za najlepszą piosenkę - "Glory") i nominowany do blisko siedemdziesięciu prestiżowych nagród. "Selma" to oparta na prawdziwych wydarzeniach, poruszająca historia laureata pokojowej Nagrody Nobla - Martina Luthera Kinga.

 • Bestia tylko drzemie

  ...problem, teraz może wreszcie przestać żyć jak bestia. Bardzo tego pragnie, nie znaczy to jednak, że przemiana w wampira wegetarianina, bo tak ich nazywamy, przychodzi mu bez problemów. Ale zapach(...) walczyć ze sobą, z mroczną stroną swojej natury, której nie da się oszukać jedną kroplą sztucznej krwi. Bestia w nim tylko śpi, może się jednak w każdej chwili obudzić! - Jednak Stephen Moyer nie od...

 • Rambo walczy z dziką bestią

  Sylvester Stallone ujawnił, że w piątej części przygód Johna Rambo, weteran wojny w Wietnamie będzie walczył z genetycznie zmodyfikowaną dziką bestią.

 • "Grimm": NBC zamawia szósty sezon

  Wygląda na to, że walka z bestiami rodem z baśni braci Grimm będzie nadal trwała - stacja NBC postanowiła zrealizować kolejny sezon serialu "Grimm". Bohaterowie produkcji powrócą w nowych odcinkach w sezonie 2016/2017.

 • Ujarzmiona bestia 3D

  "Robert Zemeckis wreszcie ujarzmił bestię" - tak Karolina Pasternak na stronach INTERIA.PL rozpoczyna recenzję filmu "Opowieść wigilijna". O co chodzi? O... technikę 3D.

 • Bestia zaatakuje w niedzielę

  6 grudnia Polsat startuje z emisją "Bestii". To ostatni tytuł w jakim można zobaczyć Patricka Swayze.

 • Animowany "Czarnoksiężnik z Oz"

  Twórcy obsypanych Oscarami klasyków ze studia Walta Disneya: "Król Lew", "Piękna i Bestia", "Pocahontas" i "Mała Syrenka" zapraszają na fantastyczną podróż do jednego z najwspanialszych światów, jakie wyczarowała ludzka wyobraźnia!

 • SERCE ZABIJE CI MOCNIEJ…

  ...ostra proza Szczygielskiego jest jak bestia, która bez pardonu chwyta czytelnika za gardło, obezwładniając i pozostawiając go kompletnie bez tchu.  "Serce"  to bez dwóch zdań książka tego sezonu, którego...

 • Bestia ze spiłowanym pazurem

  "Wilkołak" , reż. Joe Johnston, USA/Wielka Brytania 2010, dystrybucja UIP, premiera kinowa 26 lutego 2010 roku.

Wideo na temat: ludzka bestia
 • Piękna i Bestia 3D

  Klasyczna opowieść Disneya o rozkwitaniu wielkiej miłości, z dużą dozą magii i humoru, w przepięknej baśniowej scenerii. Bella mieszka we francuskiej wiosce. Jej ojcem jest wynalazca Maurice. Gdy ojciec gubi się w lesie i zostaje uwięziony przez Bestię w jej zamku, odważna dziewczyna pośpieszy mu na pomoc. Nie boi się Bestii, a z czasem zaczyna dostrzegać jej wrażliwość. Jedna z najpiękniejszych baśni wytwórni Disneya wraca do kin w nowej wersji 3D!

 • Dzwoneczek i bestia z Nibylandii

  Gdy straszny potwór zaczyna zagrażać miasteczku, Dzwoneczek wraz z pozostałymi wróżkami muszą go powstrzymać, przed zniszczeniem ich domu.

 • Kapitał ludzki

  Tragiczny wypadek, wskutek którego w wigilię Bożego Narodzenia jeep śmiertelnie potrąca rowerzystę, nierozerwalnie łączy losy dwóch rodzin. Film Paolo Virzi`ego ze znakomitą rolą Valerii Bruni Tedeschi otrzymał 7 nagród David di Donatello (w tym za Najlepszy Film, pokonując "Wielkie piękno" Paolo Sorrentino) i był nominowany aż w 18 kategoriach.