• Informacje na temat:

  luiza wywiad wp

Artykuły na temat: luiza wywiad wp
 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio powraca po latach jako Luiza!

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu jako ratowniczka Luiza. Aktorka przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio wyjdzie za mąż za tancerza?

  Klaudia Halejcio, czyli Luiza z "Pierwszej miłości", dopiero niedawno przestała ukrywać, że jest zakochana w tancerzu Tomaszu Barańskim i zamierza ułożyć sobie życie u jego boku...

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Serialowy przewodnik

  ...ostatecznie rozprawić się z Włodkiem i organizuje wielki festyn wyborczy. Ku zaskoczeniu zgromadzonych, Zdzisław się nie pojawia. Barwy szczęścia odc. 1862 Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek(...) wątpienia cieszy Krystynę, to niepokoi ją, iż jej syn nie dąży do zalegalizowania tej znajomości. Na szczęście dentystka wpada na pomysł, jak odwrócić uwagę Złotej od siebie i ukochanego. Luiza i Mirek...

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

 • „M jak miłość”: Tomasz Oświeciński jest po uszy zakochany w... sześcioletniej dziewczynce!

  ..., łączy go coś znacznie poważniejszego niż tylko znajomość z siłowni... Tomasz i Luiza pojawili się w tym tygodniu na pokazie kolekcji olimpijskiej znanej marki odzieżowej. Towarzyszyła im - zaprzyjaźniona z nową ukochaną ojca - córka aktora Maja Oświecińska. - Jestem przede wszystkim kochającym tatą - tak mówi o sobie w wywiadach Tomasz Oświeciński i nie kryje, że jest bardzo dumny z aktorskich...

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  Sukces polskiego twórcy w Cannes! Bodo Kox otrzymał na festiwalu specjalne wyróżnienie za scenariusz "Człowiek z magicznym pudełkiem". Główna nagroda trafiła do autorów bułgarskiego projektu "Nanook".

 • Krzysztof Rutkowski oświadczył się matce swojego dziecka!

  ...wspólnego kolegę z Edynburga i, jak wyznał w jednym z wywiadów, dziewczyna zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Wcześniej 54-latek zaręczony był z zakonnicą Luizą Kobyłecką. Związek jednak rozpadł się(...) brakuje mi mężczyzny, który byłby dla mnie oparciem i ochroną" - powiedziała Maja w jednym z wywiadów. 

 • Dla kogo filmowe "Paszporty"?

  Marcin Dorociński za rolę w filmie "Ogród Luizy", Marcin Koszałka za dokument "Istnienie" oraz Łukasz Palkowski za "Rezerwat" otrzymali nominacje do tegorocznych Paszportów "Polityki" w kategorii "Film". Nagrody zostaną wręczone na początku 2008 roku.