• Informacje na temat:

  luiza wywiad wp

Artykuły na temat: luiza wywiad wp
 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio powraca po latach jako Luiza!

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu jako ratowniczka Luiza. Aktorka przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • Klaudia Halejcio: Jak ryba w wodzie

  Jako dziecko ćwiczyła pływanie synchroniczne, teraz powraca do serialu "Pierwsza miłość" jako ratowniczka Luiza. Klaudia Halejcio przyznaje, że jej żywiołem jest jednak... aktorstwo!

 • "Pierwsza miłość": Klaudia Halejcio wyjdzie za mąż za tancerza?

  Klaudia Halejcio, czyli Luiza z "Pierwszej miłości", dopiero niedawno przestała ukrywać, że jest zakochana w tancerzu Tomaszu Barańskim i zamierza ułożyć sobie życie u jego boku...

 • "Polacy w oczach świata": Steven Spielberg o Polsce

  Naród polski ukazany poprzez sukcesy jego przedstawicieli - tak dokument "Polacy w oczach świata" określa autorka Hanna Luiza Ceglińska-Leśnodorska. W filmie, który jesienią trafi do kin, o wybitnych Polakach mówią m.in. Barack Obama, Dalajlama XIV i Steven Spielberg.

 • Serialowy przewodnik

  ...ostatecznie rozprawić się z Włodkiem i organizuje wielki festyn wyborczy. Ku zaskoczeniu zgromadzonych, Zdzisław się nie pojawia. Barwy szczęścia odc. 1862 Z okazji urodzin Sebastiana Luiza i Mirek(...) wątpienia cieszy Krystynę, to niepokoi ją, iż jej syn nie dąży do zalegalizowania tej znajomości. Na szczęście dentystka wpada na pomysł, jak odwrócić uwagę Złotej od siebie i ukochanego. Luiza i Mirek...

 • "Tata sam w domu": Król disco polo w balecie?

  Bohaterem kolejnego odcinka programu "Tata sam w domu", który widzowie Czwórki obejrzą w poniedziałek, 27 października, będzie Tomasz "Niecik" Niecikowski, gwiazda disco polo, artysta znany z takich przebojów, jak "Cztery osiemnastki" czy "Czarna Inez". Tomek będzie musiał uporać się z przyziemnymi obowiązkami, o których do tej pory nie miał pojęcia.

 • „M jak miłość”: Tomasz Oświeciński jest po uszy zakochany w... sześcioletniej dziewczynce!

  ..., łączy go coś znacznie poważniejszego niż tylko znajomość z siłowni... Tomasz i Luiza pojawili się w tym tygodniu na pokazie kolekcji olimpijskiej znanej marki odzieżowej. Towarzyszyła im - zaprzyjaźniona z nową ukochaną ojca - córka aktora Maja Oświecińska. - Jestem przede wszystkim kochającym tatą - tak mówi o sobie w wywiadach Tomasz Oświeciński i nie kryje, że jest bardzo dumny z aktorskich...

 • Bodo Kox z nagrodą w Cannes!

  Sukces polskiego twórcy w Cannes! Bodo Kox otrzymał na festiwalu specjalne wyróżnienie za scenariusz "Człowiek z magicznym pudełkiem". Główna nagroda trafiła do autorów bułgarskiego projektu "Nanook".

 • Krzysztof Rutkowski oświadczył się matce swojego dziecka!

  ...wspólnego kolegę z Edynburga i, jak wyznał w jednym z wywiadów, dziewczyna zrobiła na nim piorunujące wrażenie. Wcześniej 54-latek zaręczony był z zakonnicą Luizą Kobyłecką. Związek jednak rozpadł się(...) brakuje mi mężczyzny, który byłby dla mnie oparciem i ochroną" - powiedziała Maja w jednym z wywiadów. 

 • Dla kogo filmowe "Paszporty"?

  Marcin Dorociński za rolę w filmie "Ogród Luizy", Marcin Koszałka za dokument "Istnienie" oraz Łukasz Palkowski za "Rezerwat" otrzymali nominacje do tegorocznych Paszportów "Polityki" w kategorii "Film". Nagrody zostaną wręczone na początku 2008 roku.

Wideo na temat: luiza wywiad wp
 • Opowieści, które żyją tylko w pamięci

  Zainspirowana lokalną legendą poetycka historia wioski w brazylijskim interiorze, gdzie czas dawno stanął w miejscu. Wyczekując z utęsknieniem deszczu ostatni żyjący mieszkańcy fikcyjnej Jotuomby spędzają czas na rozmowach, grze w bule i wspólnych posiłkach. Pewnego dnia do zamkniętej społeczności przybywa Rita, młoda fotograf zafascynowana aurą zastygłego w czasie miejsca. Dziewczyna tchnie nowe życie w uśpioną osadę, wnosząc do codzienności starszych ludzi delikatny urok młodzieńczej...

 • Wspaniała

  Wiosna 1958 roku. Pochodząca z małego miasteczka Rose Pamphyle (Déborah François) postanawia wyjechać do Lisieux i poszukać pracy. Czyniąc to ma nadzieję uciec przed czekającym ją zaaranżowanym małżeństwem. Po przyjeździe do miasta udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do charyzmatycznego właściciela firmy ubezpieczeniowej Louisa Écharda (Romain Duris). Wywiad okazuje się być fiaskiem, ale na szczęście dziewczyna ma jeszcze jeden ukryty talent. Potrafi w ekspresowym tempie pisać na maszynie....

 • Pięćdziesiąt twarzy Greya

  Film zrealizowany na podstawie bestsellerowej powieści E.L Jamesa "50 twarzy Greya". Studentka literatury Anastasia Steele przeprowadza wywiad z młodym przedsiębiorcą Christianem Greyem. Niezwykle przystojny i błyskotliwy mężczyzna budzi w młodej dziewczynie szereg sprzecznych emocji. Fascynuje ją, onieśmiela, a nawet budzi strach. Przekonana, że ich spotkania nie należało do udanych, próbuje o nim zapomnieć - tyle że on zjawia się w sklepie, w którym Ana pracuje, i prosi o drugie spotkanie.