• Informacje na temat:

  łuk brwiowy

Artykuły na temat: łuk brwiowy
 • Urbańska rozcięła Stefano łuk brwiowy zębami

  Natasza w scenie namiętnego tanga rozcięła zębami łuk brwiowy swojemu tanecznemu partnerowi, wcielającemu się w Rudolfa Valentino Stefano Terrazzino - zdradził "Party" Janusz Józefowicz, reżyser spektaklu. Koledzy z Buffo śmieją się, że tancerka pokazała nie tylko pazurki, ale także kły. Rana wyglądała na tak poważną, że do teatru wezwane zostało pogotowie. "Żadnych pocałunków" - zarządził Józek...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

 • Górniak miała wypadek

  Na głowę Edyty Górniak (36 l.) spadł kawałek żelastwa, który rozciął łuk brwiowy. Piosenkarka cudem nie straciła oka - informuje jeden z dzienników.

 • Marek Piekarczyk: Zwierzenia kontestatora. Mamy fragmenty książki!

  "Niektórych nie dawało się nabrać - na przykład dziewczyny, nasze groupies, zawsze wiedziały, gdzie się zatrzymaliśmy, bo czekały przed hotelem. Być może jedna z nich szła do kierowcy, który zdradzał, gdzie mieszkamy". Tylko na stronach Interii możecie przeczytać obszerne fragmenty autobiografii Marka Piekarczyka!

 • Omenaa spadła z banana

  Rozcięty łuk brwiowy Omeny Mensah (28 l.) i podejrzenie wstrząsu mózgu u Karoliny Malinowskiej (24 l.) i Magdy Soszyńskiej (24 l.) - to podsumowanie nagrania programu "Projekt plaża" w Niechorzu koło Kołobrzegu.

 • Młody gwiazdor uderzył w szklane drzwi

  Łuk brwiowy 18-letniego piosenkarza Justina Biebera został uszkodzony w wyniku wypadku, jakiemu uległ kanadyjski gwiazdor pop.

 • "Na Wspólnej": Nieudana randka

  ...rozochocony Wojtek. Natychmiast zrzuci z siebie okrycie i wskoczy do łóżka. Nagle Szulc uświadomi jej, że ma rozcięty łuk brwiowy, z którego leje się krew. Żaneta nie będzie mogła przeboleć, że nie...

 • Edyta Górniak miała wypadek

  Przez zwykłego gołębia wokalistka przeżyła prawdziwe chwile grozy!

 • "Na Wspólnej": Olaf załamany - Marta nie wybaczy mu zdrady!

  Iza widzi, że Dawid ma rozbity łuk brwiowy. Trener kłamie, że wpadł na szafkę. Kiedy Brzozowska zaczyna mu robić opatrunek, Dawid... próbuje ją pocałować!!! Michał przybiega na komisariat - nie chce uwierzyć, że wyłowione zwłoki to Kinga! Ale przy ciele policjanci znajdują dokumenty Brzozowskiej... W domu Michał musi się zmierzyć z rozpaczą Ignasia, który czuje, że mama już nigdy nie wróci...

 • Znany piłkarz jako... James Bond?

  Rio Ferdinand choć nie myśli jeszcze o zakończeniu kariery, to już wie, co będzie robił, gdy ten moment nadejdzie. Marzeniem 34-letniego piłkarza Manchesteru United jest... aktorstwo. Anglik widzi siebie nawet w roli Jamesa Bonda.

Dyskusje na temat: łuk brwiowy