• Informacje na temat:

  łukasz bauer

Artykuły na temat: łukasz bauer
 • Stużyńska urodziła

  ...37-letnia aktorka Magdalena Stużyńska-Bauer i jej mąż, scenograf Łukasz Bauer , zostali po raz drugi rodzicami. Ojcem ponownie został także Piotr Szwedes .

 • Marcysia znów została mamą

  ...37-letnia aktorka Magdalena Stużyńska-Bauer, znana jako Marcysia z serialu "Złotopolscy", i jej mąż, scenograf Łukasz Bauer, zostali po raz drugi rodzicami.

 • Serialowy przewodnik

  ....20 Basia spędza wieczór u Krzysztofa. Nagle wstaje i wybiega z płaczem. Mężczyzna jest zaskoczony. Łukasz wypomina żonie, że nie zajmuje się dziećmi. odc.21 Malwina jest zła, że Viola będzie szła(...) układ scalony, gdy Audrey będzie bezpieczna. Śledzący Bauera Doyle wkracza do akcji... "Życie po falstarcie" odc.1/10 Mija rok od rozwodu Molly Kagan. W życiu zawodowym i osobistym kobiety wciąż trwa...

 • Telekamery minuta po minucie

  W poniedziałek, 2 lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się uroczysta gala Telekamer "Tele Tygodnia" 2009. Poznaliśmy największe osobowości telewizyjne minionego roku. Plebiscyt już od 12 lat organizuje "Tele Tydzień".

 • Marcysia urodziła synka!

  Magda Stużyńska (31 l.), popularna Marcysia z serial u "Złotopolscy", została po raz pierwszy mamą. We wtorek, 17 maja, w jednym z warszawskich szpitali aktorka urodziła synka. Młoda mama jeszcze nie wybrała imienia dla swej pociechy.

Wideo na temat: łukasz bauer
 • Była sobie dziewczynka

  Charleen, błyskotliwa i zbuntowana piętnastolatka, zagorzała fanka Kurta Cobaina, zastanawia się, dlaczego "dojrzewanie" musi być takie skomplikowane. Pewnego dnia, pod wpływem emocji, decyduje się zabić. Na szczęście ponosi porażkę, a z czasem odkrywa, jak wiele radości można czerpać z życia i miłości!

 • Barbara

  Lato 1980. Lekarka Barbara składa wniosek o wizę wyjazdową z NRD (Niemcy Wschodnie). Za karę zostaje przeniesiona z Berlina do małego szpitala na prowincji. Jörg, kochanek z Zachodu, planuje jej ucieczkę. Barbara czeka i próbuje odnaleźć się w nowych warunkach. Pracując jako chirurg pod nadzorem swego nowego szefa - Andre, z uwagą i troską traktuje pacjentów, ale w stosunku do kolegów i sąsiadów zachowuje dystans. Czuje, że w tym miejscu zatrzymała się tylko na chwilę. Ale Andre burzy...

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...