• Informacje na temat:

    łukasz dziemidok magdalena

Artykuły na temat: łukasz dziemidok magdalena
  • Śpiączka, sobowtór... i kupa śmiechu?

    ..., Aleksandra Bednarz, Jerzy Braszka, Michał Sitarski, Arkadiusz Janiczek, Piotr Borowski, Łukasz Dziemidok i Dominika Łakomska. "Wiadomości z drugiej ręki" będą emitowane w dni powszednie o godzinie 19.00(...)Bohaterami serialu są Marcin Wilk (Wojciech Mecwaldowski) i Agata Rusek (Magdalena Łaska) najpopularniejsza para medialna w Polsce. Wspólnie prowadzą program informacyjny w stacji PL24. Publiczność...

  • Zmiany, które nas zaskoczą

    ...(Anna Ilczuk), Patryk (Łukasz Dziemidok) i Mały Mirek (Maurycy Torbicz) zamieszkają razem na wsi. W serialu pojawią się także całkiem nowe postacie. Jedną z nich będzie Ewelina Kłosek (Magdalena Górska(...) sposób stanie się ona macochą Artura (Łukasz Płoszajski). Do serialu po przerwie wróci Aneta (Maria Pakulnis), która będzie starała się pomóc Marysi dojść do siebie po rozwodzie.

  • Polskie telewizyjne hity na jesień

    ...z Patrykiem (Łukasz Dziemidok) i Emilką (Anna Ilczuk), a cała trójka przeniesie się do Wadlewa. Oprócz nich na wsi zamieszka także Bartek (Rafał Kwietniewski), który zostanie miejscowym lekarzem. Jednak na(...) na Giewoncie" Premiera 2.09, Polsat, Czwartek, godz.: 22.00. 29-letnia Ewa Drawska (Magdalena Schejbal) rozpoczyna pracę w zakopiańskim dziale reklamy. Dla niej to zawodowa degradacja...

  • "Pierwsza miłość": Zaskakujące zmiany

    Po wakacjach widzowie zobaczą serial "Pierwsza miłość" w całkiem nowej odsłonie. - Zmieniamy wszystko. Od kostiumów, przez scenografię, obiekty, na scenariuszu skończywszy - zapowiadają twórcy.

  • Serial o dziennikarzach

    Kilka tygodni temu Telewizja Polska informowała o nowym projekcie informacyjnym - PL24. Zagadka się wyjaśniła. Publiczny nadawca pracuje nad nowym serialem o pracy polskich dziennikarzy.