• Informacje na temat:

  łukasz garlicki żona

Artykuły na temat: łukasz garlicki żona
 • Piotr Garlicki: Muszę pracować, bo mam nędzną emeryturę!

  Piotr Garlicki (70 l.), aktor znany m.in. z serialu "Na dobre i na złe", nie może odejść na zasłużoną emeryturę z prostego powodu: świadczenia, które otrzymuje, są nędzne!

 • Nowe sezony, nowe gwiazdy

  Edyta Herbuś, Hubert Urbański, Grażyna Szapołowska, Olgierd Łukaszewicz i Łukasz Garlicki! To tylko początek długiej listy gwiazd, które wystąpią w nowych sezonach popularnych seriali. Już teraz zdradzamy, jakie role zagrają.

 • "Na dobre i na złe": Piotr Garlicki, czyli doktor z bajki

  Odkąd zmarła żona Stefana Trettera, w jego życiu właściwie nie ma emocjonalnych burz. Tymczasem grający go Piotr Garlicki (w serialu od 2000 roku) nie ukrywa, że marzy mu się ożywienie postaci dyrektora szpitala w Leśnej Górze.

 • Warszawiak gra Francuza!

  Xawery, bo tak ma na imię bohater kreowany przez Łukasza Garlickiego w serialu "Plebania" - to młody hulaka, hazardzista, lubiący ekstremalne sporty, ryzyko i luksus, Francuz, syn arystokraty Aleksa (Olgierd Łukaszewicz).

 • Serce i rozum

  Żebrowski (Falkowicz), Marcin Sianko (Paweł), Aleksandra Hamkało (Julka Burska), Piotr Garlicki (Tretter), Katarzyna Dąbrowska (Wiktoria), Jan Zmit (Góral), Ilona Ostrowska (Kasia Smuda), Łukasz Żurek...

 • "Dzień dobry, kocham Cię!": Zdjęcia w Warszawie

  Przystojny lekarz i urocza pracownica korporacji to główni bohaterowie komedii romantycznej "Dzień dobry, kocham Cię!". Film, do którego zdjęcia trwają w Warszawie, trafi do kin w listopadzie. Główne role w produkcji grają Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski.

 • Trzeci sezon "Galerii" już w styczniu w Jedynce!

  ...postać wykreuje Ada Fijał ("Hotel 52", "To nie koniec świata"). Sporym zaskoczeniem dla widzów będzie też pewnie przewrót w życiu Waldka (Łukasz Garlicki). Otóż niespodziewanie zostanie ojcem. Matka(...)", "Wojna żeńsko męska", "Prosto w serce") i Krzysztof Wieszczek ("Na wspólnej", "Szpilki na Giewoncie"). Będzie się działo kiedy mężulek odkryje, że żona ma romans na boku. Widzowie mogą też liczyć na...

 • Nowe twarze mocno namieszają

  Jesień na pewno nie będzie smutna! Wiele się wydarzy, przynajmniej w serialach. We wrześniowych odcinkach do znanych bohaterów dołączą nowi i wprowadzą emocjonujące wątki. Warto jeszcze trochę poczekać!

 • Monika Sołubianka nie miała w życiu lekko. Przeżyła wiele dramatycznych chwil...

  Glińskiej pojawił się aktor Łukasz Garlicki, Kowalski mocno przeżył odrzucenie. Wrócił do żony, choć długo nie udawało się im odbudować dawnej więzi. - Chyba nigdy nie umiałem powiedzieć Monice, jak bardzo...

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.