• Informacje na temat:

  łukasz konopka dziewczyna

Artykuły na temat: łukasz konopka dziewczyna
 • ​"Na Wspólnej": Transfer z "Dziewczyn ze Lwowa" na Wspólną!

  Świerczek, polonistki a  zarazem opiekunki kółka teatralnego w liceum Przemka Smolnego (Eryk Cichowicz). Smolny (Łukasz Konopka) uda się  do szkoły, żeby porozmawiać z nauczycielką polskiego na temat(...)Mało kto pamięta, że Katarzyna Ucherska debiutowała kilka lat temu w będącym słynną kuźnią kadr "Klanie" jako Julia, córka Arkadiusza Nowika (Daniel Olbrychski). Zanim dostała rolę w "Dziewczynach ze...

 • Zdobywca Złotej Palmy we Wrocławiu

  Gościem 13. edycji Międzynarodowego Festiwalu Filmowego T-Mobile Nowe Horyzonty będzie tegoroczny laureat canneńskiej Złotej Palmy za film "Życie Adeli - Rozdział 1 i 2" - Abdellatif Kechiche.

 • "Oko za oko": Kusząca propozycja

  Maciej (Łukasz Konopka) wraca po pracy do swojego mieszkania... i odkrywa, że w środku czeka na niego Natalia (Weronika Jaskółka) - kochanka, przez którą rozpadło się jego małżeństwo. Zapraszamy na 4. odcinek "Oko za oko", a w nim...

 • "Oko za oko": Radosna nowina

  Natalia (Weronika Jaskółka) odwiedza Macieja (Łukasz Konopka) w pracy... i oznajmia ukochanemu, że znów będzie ojcem. Co na to Wysocki? Zapraszamy na 9. odcinek "Oko za oko" - nowego hitu Czwórki - a w nim...

 • "Oko za oko": Przyjaźń czy... nowa miłość?

  W kolejnym odcinku "Oko za oko" - numer 10 - Anna (Dominika Łakomska) odkryje, że kochanka Macieja (Weronika Jaskółka) spodziewa się dziecka... I postanowi odpłacić Wysockiemu (Łukasz Konopka) pięknym za nadobne!

 • "Oko za oko": ​Co wydarzy się w 3. odcinku serialu?

  Bunt i wyskoki nastoletniej Zuzy (Alicja Wieniawa-Narkiewicz), tragedia, która doprowadzi Annę (Dominika Łakomska) do rozpaczy i wstrząśnie Maćkiem (Łukasz Konopka) oraz kolejny zakład seksownej prokurator, Izy (Kaja Walden) z niepoprawnym podrywaczem, Konstantym (Maciej Kosmala). Co jeszcze wydarzy się w 3. odcinku serialu "Oko za oko"?

 • "Na Wspólnej": Zielona Dama w akcji

  Krzysztof (Łukasz Konopka) anonimowo obdzwoni różne redakcje z informacją, że widział Zieloną Damę w pobliżu miejsca, gdzie jedna z fundacji organizuje dziś zbiórkę pieniędzy.

 • Przystojny mecenas namiesza w życiu Oli?

  W 33. odcinku "Wszystko przed nami" pojawi się nowy bohater - mecenas Klaudiusz Sipowicz (w tej roli Łukasz Konopka, znany z seriali "Czas honoru" czy "M jak Miłość"). Przystojny i uwodzicielski... Adwokat pozna przypadkiem serialową Olę - gdy dziewczyna zacznie ubiegać się o pracę w jego kancelarii.

 • "Na Wspólnej": "Skasuję Cię!"

  Te słowa Kuba (Kacper Łukasiewicz), syn Basi (Grażyna Wolszczak), skieruje do jej partnera Krzysztofa (Łukasz Konopka), gdy się na niego zdenerwuje. - Tak samo, jak zrobiłem z Jagodą (Magdalena Różańska), dziewczyną taty - doda. Poznaj szczegóły!

 • "Pierwsza miłość": Paulina zdradzona?

  ...jej mąż Norbert (Łukasz Konopka) od pewnego czasu podrywa uroczą bohaterkę. Ula opowiada jej, że Norbert zapewniał dziewczynę, że z Pauliną prowadzą otwarty związek i zdrada nie jest dla nich problemem. Paulina jest zdruzgotana! Postanawia zemścić się na niewiernym mężu i namawia Ulę do współpracy. Dziewczyna zgadza się na warunki zemsty, która jak się okazuje, będzie słodko-gorzką lekcją dla...

Wideo na temat: łukasz konopka dziewczyna
 • Łatwa dziewczyna

  Świetna komedia dla nastolatków. Kiedy wychodzi na jaw białe kłamstwo o rozwiązłości Olive (Emma Stone), dziewczyna nie wyprowadza nikogo z błędnego myślenia o niej. Zaczyna ubierać się jak bohaterka "Szkarłatnej litery" i wykorzystywać plotki do własnych celów towarzyskich i finansowych.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.

 • Zaginiona dziewczyna

  Wizjonerski thriller w reżyserii mistrza gatunku Davida Finchera, ekranizacja bestsellerowej powieści Gillian Flynn. Młoda kobieta znika bez śladu w przededniu piątej rocznicy ślubu. Wszystkie podejrzenia padają na męża, który wspierany przez siostrę zaginionej żony postanawia dowieść swojej niewinności i rozwiązać zagadkę.