• Informacje na temat:

  łukasz konopka ilona wrońska

Artykuły na temat: łukasz konopka ilona wrońska
 • “Na Wspólnej": Romans Basi ze Smolnym wyjdzie na jaw!

  Kinga (Ilona Wrońska) będzie porażona, gdy zorientuje się, że jej najlepsza przyjaciółka Basia (Grażyna Wolszczak) ma romans ze Smolnym (Łukasz Konopka). Sprawdź, jak do tego dojdzie!

 • Męskie przygody w żeńskim wydaniu

  Jej bohaterka nie ma ostatnio najlepszej passy. Długi męża i szef, który jest despotą, sprawiły, że się pogubiła. Prywatnie aktorka rozpoczyna nowy rozdział w życiu i otwiera... klub.

 • "Na Wspólnej": Szok! Basia ofiarą gwałtu?!

  Scenarzyści „Na Wspólnej“ zaplanowali dla Basi (Grażyna Wolszczak) dramatyczne przeżycie z udziałem Adriana (Piotr Jankowski). Krzysztof (Łukasz Konopka) pobije go w ramach zemsty. Sprawdź szczegóły!

 • ​Smolny w pułapce Kingi

  Kinga Brzozowska (Ilona Wrońska) znajdzie wreszcie skuteczną broń na Krzysztofa Smolnego (Łukasz Konopka). Zagra swoją kobiecością, a on wpadnie w jej sidła.

 • "Na Wspólnej": Romans czy poważne uczucie?

  Nieoczekiwanie znajomość Basi (Grażyna Wolszczak) z Krzysztofem (Łukasz Konopka) znajdzie swój finał w... sypialni.

 • "Na Wspólnej": Basia i Smolny spóźnią się na własny ślub!

  Na ślubie Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa (Łukasz Konopka) musiało dojść do skandalu. Powód? Wrodzona skłonność pana młodego do afer. Dowód? Wyrzuci kierowcę ze ślubnej limuzyny! Co jeszcze wywinie Smolny?

 • Smolny wylatuje, Kinga awansuje!

  Kinga (Ilona Wrońska) udowodni szefom, że to ona a nie Smolny (Łukasz Konopka) przygotowała prezentację półrocznych osiągnięć. Efekt? Brzozowska dostanie awans, a Krzysztof dyscyplinarnie wyleci z korporacji za mobbing.

 • Zastraszał ją i obrażał. Była na to gotowa

  Kinga (Ilona Wrońska) wraca do pracy po wolnym dniu. Kolega z działu uprzedza ją, że Smolny (Łukasz Konopka) jest na nią wściekły! Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) idą do notariusza – już zaraz będą mieli własne mieszkanie.

 • Niech pani rzuci pracę!

  Jej bohaterka nie ma ostatnio najlepszej passy. Długi męża i szef, który jest despotą, sprawiły, że się pogubiła. Prywatnie Ilona Wrońska rozpoczyna nowy rozdział w życiu i otwiera... klub.

 • "Na Wspólnej": Szukanie haka

  Basia (Grażyna Wolszczak) będzie miała dość intryg Malewicza (Rafał Gerlach), z czego zwierzy się swojemu mężowi (Łukasz Konopka). Krzysztof zaproponuje, że porozmawia z jej szefem, lecz Basia się(...) pomysł, by nagrała rozmowę z szefem i załatwiła go w podobny sposób, jak niegdyś Kinga (Ilona Wrońska) jego. Basia nie zechce jednak uciekać się do takich metod...

Wideo na temat: łukasz konopka ilona wrońska
 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Zero

  W wielkiej, bliżej nieokreślonej metropolii wstaje dzień. Na wysokim piętrze biurowca, w dużym gabinecie szefa międzynarodowej korporacji dzwoni telefon. Biznesman chwilę wpatruje się w ekran komórki, aż w końcu odbiera. Dzwoni niechlujny tłuścioch jadący rozklekotanym vanem z dziwacznym towarzyszem. Pyta o decyzję. Chodzi o śledzenie pewnej osoby. Po chwili wahania biznesman potwierdza zlecenie. Nie przeczuwa, że jednym "tak" uruchamia lawinę wydarzeń, która wpłynie na losy części...