• Informacje na temat:

  łukasz konopka na wspólnej

Artykuły na temat: łukasz konopka na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Pretensje Smolnej

  Niespodziewanie w redakcji zjawi się Przemek (Eryk Cichowicz), syn Smolnego (Łukasz Konopka) z pierwszego małżeństwa.

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "Na Wspólnej": Sercowe dylematy

  Co wydarzy się w 2955. odcinku "Na Wspólnej"?

 • Męskie przygody w żeńskim wydaniu

  Jej bohaterka nie ma ostatnio najlepszej passy. Długi męża i szef, który jest despotą, sprawiły, że się pogubiła. Prywatnie aktorka rozpoczyna nowy rozdział w życiu i otwiera... klub.

 • ​"Na Wspólnej": Transfer z "Dziewczyn ze Lwowa" na Wspólną!

  Do stałej obsady "Na Wspólnej" dołączyła 27-letnia Katarzyna Ucherska, doskonale znana fanom seriali, m. in. jako Olga Juszczuk z "Dziewczyn ze Lwowa". Sprawdź, kogo zagra w telenoweli TVN!

 • "Kryminalni" na tropie Wampira z Zagłębia

  30 lat temu o jego zbrodniach mówiła cała Polska. Za pomoc w jego schwytaniu wyznaczono kosmiczną wręcz nagrodę: milion złotych. Wampir z Zagłębia - jak nazywała go prasa - zabijał przez 7 lat. Kim był najsłynniejszy polski seryjny morderca? W kolejnych odcinkach "Kryminalnych", na to pytanie odpowie komisarz Zawada. Emisję pierwszego odcinka czwartej serii popularnego filmu zaplanowano na sobotę, 4 marca.

 • "Na Wspólnej": Miażdżące recenzje

  Krzysztof (Łukasz Konopka) z zażenowaniem obejrzy aktorskie popisy Marceliny (Agata Załęcka).

 • "Na Wspólnej": Smolny zaszkodzi synom?

  Do prokuratury trafi zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w związku z osobą bezdomnego Majora (Krzysztof Wrona). Smolny (Łukasz Konopka) dowie się, że za nieumyślne spowodowanie uszczerbku na zdrowiu grozi do trzech lat więzienia. Co czeka Kubę (Kacper Łukasiewicz) i Przemka (Eryk Cichowicz)?

 • "Na Wspólnej": Szokująca prawda

  Kuba (Kacper Łukasiewicz) poprosi Krzysztofa (Łukasz Konopka), żeby odwiózł go do przychodni.

 • "Na Wspólnej": Bójka na imprezie

  Niebawem Marcelina (Agata Załęcka) oznajmi Krzysztofowi (Łukasz Konopka), że dostała zaproszenie na otwarcie nowej restauracji.

Zdjęcia na temat: łukasz konopka na wspólnej
Wideo na temat: łukasz konopka na wspólnej
 • "Na Wspólnej": Łukasz Konopka o dziwnej chorobie Smolnego

  Co by byłom gdyby Smolny stał się nagle dla wszystkich dobry? Odpowiada Łukasz Konopka!

 • Sztuka znikania

  "Sztuka znikania", nowy film twórców nominowanego do Oscara "Królika po berlińsku", jest spojrzeniem na czasy socjalizmu oczami przybysza z zupełnie innej kultury. Nieznana historia haitańskiego kapłana wudu, Amona Frémona, który na zaproszenie Jerzego Grotowskiego w 1980 roku odwiedził Polską Rzeczpospolitą Ludową. Polska była dla Amona dziwnym miejscem. Ludzie zachowywali się inaczej - godzinami stali w kolejkach, jakby chcieli pobyć razem, ale wcale ze sobą nie rozmawiali. Odprawiali...

 • Wszyscy kochają drani

  "Miłe połechtanie pod skrzydełkami" i co jeszcze? Łukasz Konopka zdradza, co dał mu serial "Na Wspólnej".

 • Lęk wysokości

  Głównym bohaterem "Lęku wysokości" jest Tomek - młody reporter telewizyjny, którego ojciec trafia na oddział psychiatryczny. Tomek jest jedyną osobą, która może mu pomóc. Postanawia sprzedać mieszkanie ojca bez jego wiedzy. Wraz z kolejnymi wizytami w szpitalu zanurza się w świat przeżyć chorego i dowiaduje się nowych rzeczy także o sobie. - To jest historia inspirowana wydarzeniami z życia. Zmaganie się z chorobą ojca towarzyszyło mi przez wiele lat. Próbowałem sobie z tym radzić i...

Dyskusje na temat: łukasz konopka na wspólnej