• Informacje na temat:

  łukasz konopka żona

Artykuły na temat: łukasz konopka żona
 • "Na Wspólnej": Poznajcie nową żonę Brzozowskiego!

  ...umówić. Tylko Kuba wyrazi chęć na spotkanie z tatą. Krzysztof (Łukasz Konopka) zdziwi się, że Andrzej tak rzadko odwiedza synów i nawet nie uprzedził ich o swoim przyjeździe.  Macocha zamiast niespodzianki Kuba będzie niecierpliwie czekał, aż ojciec pokaże mu, jaką ma dla niego niespodziankę. Jego radość pryśnie, gdy Andrzej przedstawi mu jakąś kobietę i oznajmi, że to jego... żona (Magdalena...

 • Co w serialach po wakacjach?

  Po wakacjach Madzia z "M jak miłość" ponownie pojawi się w życiu Pawła, Kasia z "Barw szczęścia" odnajdzie biologicznego ojca swojego syna, a Olka z "Na Wspólnej" zostanie przyłapana z kochankiem w łóżku przez jego... żonę. Zdradzamy, co jesienią wydarzy się w najpopularniejszych polskich telenowelach.

 • "Na Wspólnej": Pretensje Smolnej

  Niespodziewanie w redakcji zjawi się Przemek (Eryk Cichowicz), syn Smolnego (Łukasz Konopka) z pierwszego małżeństwa.

 • "Na Wspólnej": Wpadka Smolnego

  Smolnemu (Łukasz Konopka) coraz trudniej będzie ukryć uzależnienie od haszyszu. Jego problemy odkryją terapeuta oraz Daniel (Michał Tomala). Tylko patrzeć, jak dowie się o nich także żona Basia (Grażyna Wolszczak).

 • "Na Wspólnej": Szok! Basia ofiarą gwałtu?!

  Scenarzyści „Na Wspólnej“ zaplanowali dla Basi (Grażyna Wolszczak) dramatyczne przeżycie z udziałem Adriana (Piotr Jankowski). Krzysztof (Łukasz Konopka) pobije go w ramach zemsty. Sprawdź szczegóły!

 • "Na Wspólnej" Smolny w pułapce uzależnienia

  Krzysztof (Łukasz Konopka) na własnej skórze przekona się, że Tymon Życiński (Łukasz Wójcik), czyli kolega z terapii, miał rację: nic tak nie relaksuje jak haszysz.

 • "Na Wspólnej": Bójka na imprezie

  Niebawem Marcelina (Agata Załęcka) oznajmi Krzysztofowi (Łukasz Konopka), że dostała zaproszenie na otwarcie nowej restauracji.

 • "Na Wspólnej": Nowa praca Smolnego

  Znienacka Gwiazda (Zbigniew Suszyński) zaproponuje Krzysztofowi (Łukasz Konopka) objęcie stanowiska redaktora naczelnego w brukowcu, który kupił.

 • "Na Wspólnej": Nowe kłopoty Smolnego

  ...​Wysoką cenę przyjdzie zapłacić Smolnemu (Łukasz Konopka) za brak umiejętności pójścia na kompromis.

 • "Oko za oko": Pierwsze starcie

  Anna Wysocka (Dominika Łakomska) to wzięta pani adwokat. Maciej Wysocki (Łukasz Konopka) – ostry prokurator. Poznajemy ich w dniu rozwodu… i to wyjątkowo burzliwego!

Zdjęcia na temat: łukasz konopka żona
Wideo na temat: łukasz konopka żona
 • "Oko za oko": Maciej Wysocki – prokurator (Łukasz Konopka)

  W pracy błyskotliwy, odważny – Wysocki bez wahania dowodzi zespołem i ściga kolejnych przestępców. W domu był za to dotąd kochającym ojcem… i kiepskim mężem. Przez lata żył wygodnie, wspierany przez oddaną żonę - przekonany, że każdy „grzeszek” ujdzie mu na sucho. Anna w końcu jednak się zbuntowała i odeszła. A Macieja na rozprawie rozwodowej czeka spory szok... Wysocki jest gotów na wszystko, by odzyskać dawne życie – i rodzinę. Ale czy zrozumie, że wcześniej sam musi się zmienić... i...

Dyskusje na temat: łukasz konopka żona