• Informacje na temat:

  łukasz kuba

Artykuły na temat: łukasz kuba
 • "Na Wspólnej": Zakochany Kuba?

  Niebawem Basia (Grażyna Wolszczak) i Krzysztof (Łukasz Konopka) ze zgrozą odkryją, że Kuba (Kacper Łukasiewicz) ponad znajomość z Agatą (Anna Kugel) stawia... gry komputerowe. Żeby to ukrócić, Smolny zaprowadzi w ich domu nowe porządki.

 • Kuba Płucisz i goście: "Mój dom" na nowo

  Do sieci trafiła nowa wersja przeboju grupy Ira - "Mój dom". Za całością stoi kompozytor tego utworu - Kuba Płucisz, założyciel Iry i jej gitarzysta (do 1996 roku).

 • "M jak miłość": Kuba Józefowicz skarży się na swego sławnego tatę...

  Jakub Józefowicz, czyli Łukasz z "M jak miłość", nie kryje, że bycie synem sławnego reżysera i choreografa - Janusza Józefowicza - nie jest łatwe, a praca pod jego okiem bywa... stresująca. - Tata nie daje mi taryfy ulgowej - mówi młody aktor.

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Grany przez Michała Rolnickiego Łukasz pojawił się w pierwszym odcinku "Barw szczęścia" wyemitowanym po wakacjach. Jako biologiczny ojciec Ksawerego juniora zgodził się zostać dawcą szpiku kostnego dla syna. Wkrótce zbliży się do Kasi Górki.

 • "M jak miłość": Łukasz w tarapatach - rozmowa z Jakubem Józefowiczem

  Długo skupiał się na pracy za kamerą, teraz przyszedł czas na wyzwania aktorskie. Dołączył do obsady musicalu "Metro", którego twórcą jest jego tata, Janusz Józefowicz, i zadebiutuje w telewizji w "M jak miłość". W serialu zagra Łukasza, w którego przed laty wcielał się Adrian Żuchewicz.

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.

 • "Na Wspólnej": Kuba rozbije związek swojego ojca!

  Intrygi Kuby (Kacper Łukasiewicz) doprowadzą do rozstania Andrzeja (Tomasz Schimscheiner) i Jagody (Magdalena Różańska). Czy chłopcu uda się także zniszczyć związek Basi (Grażyna Wolszczak) i Krzysztofa (Łukasz Konopka)? I doprowadzić do tego, że rodzice znów będą razem?

 • "Mam talent": Lista półfinalistów siódmej edycji

  W sobotę, 18 października, poznaliśmy 40 półfinalistów siódmej edycji programu "Mam talent".

 • ...31-letni Łukasz z województwa kujawsko-pomorskiego już teraz wyrósł na faworyta trzeciej edycji programu "Rolnik szuka żony". Czy to on otrzyma najwięcej listów od fanek, które będą chciały spędzić z nim resztę swojego życia?

 • Red Lips "Szanta": Podziękowanie dla fanów

  Dwa miesiące po zdobyciu "Superjedynki" na Festiwalu w Opolu, podczas gali Eska Music Awards 2014, grupa Red Lips otrzymała Złotą Płytę. Z tych też powodów, zespół postanowił opublikować nową piosenkę "Szanta" i wideo koncertowe skierowane do swoich fanów.

Wideo na temat: łukasz kuba
 • "Pierwsza miłość": Odcinek 2912.

  Łukasz odwiedza Melkę. Muszą razem usadzić Hiszpana, który poczuł się w Wadlewie zbyt pewnie. Siłą pakują go do samochodu i wywożą ze wsi. Wściekły gangster nie ma pojęcia, jak przykrą niespodziankę mu przygotowali. Melka odkrywa, że Łukasz w młodości miał poważny wypadek. Czyżby naprawdę był mężczyzną z przepowiedni? Dzień ślubu Mateusza i Wandy. Emilka za wszelką cenę chce przeszkodzić

Dyskusje na temat: łukasz kuba
 • Re: "M jak miłość": Łukasz okrada kancelarię

  Pan Wieczorek nie ma w sobie ikry. Grana przez niego rola policjanta jest zbyt mdla. Dlaczego dostal taka rolę, która wgmaga od aktora więcej werwy Wiekszego wigoru w dzialaniu. Policja pewnie ma niezłą bekę z tej roli. Najlepszy jest Czop i Walach , reszta skabiuśka bardzo. A, szkoda, tak dobrze rozkręcił te rolę Kuba Wesolowski. Choć bez szkoly teatralnej, a jak zagrał. Super gość. Tak

 • Re: Niemal każdy facet przeszedł… przez łóżka tych bohaterek!

  Ja uważam że Kinia miała więcej facetów. Diler z którym ma Tomka, Kuba, młody przez którego Kuba się zaćpał, Łukasz(z nim nie spała), Rafał, ten niewidomy (chyba Andrzej) Adam, Artur ,,a i jeszcze ten co był z laska Artura chyba Filip

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski martwi się o swoją karierę? Ma powody!

  licealnych (2004–2005) Poranek kojota jako Max (2001) Job, czyli ostatnia szara komórka jako kierowca BMW (2006) Niania jako Robert, policjant (odc.56) (2007) Klan jako Kuba Łatowicz, dziennikarz, przyjaciel(...) tańczą na lodzie (2011) Wyjazd integracyjny (2011) Hotel 52 (2013) jako aktor Jan Wilczyński (odc. 87) Komisarz Alex (2014) jako Łukasz Landra (odc. 67)

 • Re: Na dobre i na złe

  08.04.2011 Na dobre i na złe - odc. 439 - Rozstania i powroty Grzegorz Lewandowski Łukasz Czapski Kuba nakłania Zosię, aby przenieśli się na stałe do Australii. Burska nie chce o tym słyszeć. Kuba(...) są zdania, że Lena zbyt mocno przeżywa choroby swoich pacjentów. Tretter pyta Zosię, czy tak jak Kuba zrezygnuje z pracy. Burska nie daje jednoznacznej odpowiedzi. Sambor pozwala Borysowi

 • Re: Na dobre i na złe

  08.04.2011 Na dobre i na złe - odc. 439 - Rozstania i powroty Grzegorz Lewandowski Łukasz Czapski Kuba nakłania Zosię, aby przenieśli się na stałe do Australii. Burska nie chce o tym słyszeć. Kuba składa u Trettera rezygnację. Młodzi lekarze tymczasowo mieszkają w szpitalu. Wiki myśli, że to z jej winy doszło do zaczadzenia, bo nie wpuściła koniarza na przegląd. Do szpitala trafia dwoje ekologów