• Informacje na temat:

  łukasz mróz

Artykuły na temat: łukasz mróz
 • Mrozu i Alicja Bachleda-Curuś jednak nie mają romansu!

  Alicja Bachleda-Curuś (32 l.), zwykle tajemnicza, pokazała niedawno w sieci prywatne zdjęcie. Spędza miło czas na jachcie u wybrzeży Kaliforni, a tuż obok niej... Mrozu, czyli piosenkarz, Łukasz Mróz(...) i Piotrem Woźniakiem-Starakiem, u jej boku wciąż nie było mężczyzny na dłużej. Łukasz Mróz z kolei po rozstaniu z Łuczenko był widywany z modelką Moniką Petryką. Ponoć ich związek przechodzi kryzys. Czyżby...

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  "Bogowie" Łukasza Palkowskiego to oparta na faktach filmowa opowieść o życiu profesora Zbigniewa Religi, który w latach 80. dokonał pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce.

 • "Chyłka - Zaginięcie": Premiera tuż-tuż

  Wielbiciele prozy Remigiusza Mroza od dawna czekali na ekranizację jednej z jego powieści.  Serial na podstawie tomu "Zaginięcie" powstaje specjalnie z myślą o platformie player. Reżyseruje Łukasz(...), że moja seria trafiła w dobre ręce i czuję, że mamy okazję dokonać prawdziwej rewolucji w serialowym świecie - mówi Remigiusz Mróz, autor kryminalnej serii. Producentem z ramienia TVN jest Dorota...

 • Opowiadający o Zbigniewie Relidze "Bogowie", traktujące o powstaniu warszawskim "Miasto 44" i podejmująca wątki katastrofy smoleńskiej "Onirica - Psie Pole" to trzy konkursowe tytuły, które można było zobaczyć w czwartek na Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • ​"Chyłka - Zaginięcie": Nowy serial z Magdaleną Cielecką

  Ruszyły zdjęcia do nowego projekty Player.pl. Serial jest oparty na "Zaginięciu" Remigiusza Mroza, a wyreżyseruje go Łukasz Palkowski - donoszą Wirtualnemedia.pl.

 • Tatiana Okupnik w "Tańcu z gwiazdami"

  Piosenkarki i wokaliści to stali uczestnicy "Tańca z gwiazdami". Do obsady trzeciej edycji polsatowskiego show "Taniec z gwiazdami. Dancing with the Stars" dołączyła Tatiana Okupnik.

 • "Gliniarze": Co wydarzy się w najbliższych odcinkach?

  Śledczy Natalia Nowak (Ewelina Ruckgaber) i Kuba Roguz (Piotr Mróz) oraz Olgierd Mazur (Arkadiusz Krygier) i Krystian Górski (Tomasz Skrzypniak) znów ruszą w teren, aby ścigać podejrzanych i zwalczać przestępstwa na terenie Warszawy i okolic.

 • (Hed)p.e, Grubson oraz Big Day to kolejne gwiazdy Przystanku Woodstock

  W środę (25 lutego) wieczorem ujawniono kolejne gwiazdy tegorocznego Przystanku Woostock. Na festiwalowej Dużej Scenie zagra kalifornijski zespół (Hed)p.e, a na Małej Scenie wystąpią: Grubson i Big Day.

 • Siłownia

  ...odc. 183 Puste zaplecze wypełnia muzyka dobiegająca z dyskoteki. Nagle otwierają się drzwi i z impetem wypada Kacper (Łukasz Stawowczyk), ma zakrwawioną...

 • Mrozu i "Vabank"

  Łukasz "Mrozu" Mróz zakończył prace nad swoją drugą solową płytą. Album "Vabank" ukaże się 25 października.

Zdjęcia na temat: łukasz mróz
Wideo na temat: łukasz mróz
 • Mrozowi uderzyła sodówka do głowy?!

  Łukasz "Mrozu" Mróz, którego piosenka "Nic do stracenia" jest hitem komercyjnych stacji radiowych, w tym roku powalczy o tytuł najlepszego polskiego wykonawcy 2014 roku. Czy sukces sprawił, że uderzyła mu do głowy przysłowiowa sodówka? "Do pewnych spraw trzeba podchodzić z pokorą, na chłodno i doceniać to co się ma. Ja bardzo doceniam fakt, iż mogę robić coś, co kocham - w sposób