• Informacje na temat:

  łukasz rutkowski

Artykuły na temat: łukasz rutkowski
 • Stanisław czy Wiktor

  ...mężczyzny, która jest w siódmym miesiącu ciąży, zaczyna nagle rodzić. Serial fabularyzowany, 23 min, Polska 2017 Reżyseria: Leszek Korusiewicz Scenariusz: Dorota Jankojć _ Poddębniak Zdjęcia: Łukasz Łasica(...) (Martyna), Anna Wysocka _ Jaworska (Basia), Andrzej Chudy (Paweł), Paweł Rutkowski (Grzesiek), Katarzyna Kreczmer (żona), Tomasz Leszczyński (mąż), Artur Bednarek (Arek)

 • Corruption w nowym składzie

  W szeregach naszych flagowych stonermetalowców z Corruption znów doszło do radykalnych zmian.

 • "Pierwsza miłość": Teraz joga!

  ...", a główną rolę grał w nim ich perkusista Jakub Rutkowski. Stare dzieje i przesympatyczne wspomnienia, które zaowocowały dziś zaproszeniem do serialu. I tak oto zostałem joginem. Trenował pan wcześniej(...) dziewczynami. Taka joga dla amatorów. Z chwilą pojawienia się jogina klub Kingi (Aleksandra Zienkiewicz) i Artura (Łukasz Płoszajski) zyskał na atrakcyjności. Ale ich małżeństwu to nie służy...

 • Łukasz Nowicki ładuje baterie

  "Robię, co w mojej mocy, żeby pracować jak najmniej" - mówi Łukasz Nowicki, jeden z prowadzących "Pytania na śniadanie". Jednak, kiedy w studiu telewizyjnym zapala się lampka i zaczyna się program, aktor przyznaje, że dostaje skrzydeł.

 • "Nikt nie woła" Kutza: Nowe narodziny!

  - Kino mówi do nas obrazami, a film "Nikt nie woła" jest tego dowodem - powiedział Łukasz Maciejewski tuż przed uroczystą premierą odnowionego cyfrowo dzieła Kazimierza Kutza z 1960 roku "Nikt nie woła".

 • Makowiecki na "nie"

  18 kwietnia do sklepów trafi nowy album Tomka Makowieckiego zatytułowany przewrotnie "Piosenki na nie ". Większość premierowego materiału napisał były kandydat na "Idola", a w produkcję płyty zaangażował się Bogdan Kondracki, znany ze współpracy z Futrem, Anią Dąbrowską czy Moniką Brodką.

 • Not, czyli alternatywny superprojekt

  Muzycy Agressivy 69, Cool Kids of Death i Hedone ujawniają swoje kolejne artystyczne oblicze.

 • "Wesele" zostało odnowione

  102 minuty taśmy filmowej, 11 aktów, prawie 147 000 klatek, a każda z nich starannie odnowiona. 13 grudnia w warszawskim kinie Kultura został zaprezentowany efekt kilkumiesięcznej pracy domu postprodukcyjnego The Chimney Pot: cyfrowo zrekonstruowane "Wesele" Andrzeja Wajdy ze zdjęciami Witolda Sobocińskiego.

 • Cyfrowe "Wesele" Andrzeja Wajdy

  Niebawem miłośników kina czeka niezwykłe wydarzenie. 11 stycznia w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, po 38 latach od premiery, odbędzie się pokaz zrekonstruowanego cyfrowo "Wesela" Andrzeja Wajdy. Wyjątkowy wieczór uświetni obecność reżysera oraz aktorów grających w filmie.

 • Kolejne arcydzieło w zrekonstruowanej wersji

  W poniedziałek, 16 maja, w warszawskim kinie Kultura odbędzie się uroczysta premiera filmu "Jowita" Janusza Morgensterna (1967) w nowej, cyfrowej odsłonie.

Wideo na temat: łukasz rutkowski
 • Polski gwiazdor disco polo walczy o życie!

  Jakiś czas temu u wokalisty disco polo Krzysztofa Rutkowskiego zdiagnozowano śluzaka otrzewnej. Szansą dla niego jest kosztowna operacja. Sam nie jest w stanie jej sfinansować. Aby utrzymać rodzinę od lat jeździł ciężarówką i był kierowcą autobusów w Łodzi. "Dalsze leczenie to tylko chemia. Nie chciałem tego nagłaśniać, bo się wstydziłem" - powiedział Rutkowski w "Dzień Dobry TVN". "Nie udało mu

 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...