• Informacje na temat:

  łukasz wójcik

Artykuły na temat: łukasz wójcik
 • "Na Wspólnej" Smolny w pułapce uzależnienia

  Krzysztof (Łukasz Konopka) na własnej skórze przekona się, że Tymon Życiński (Łukasz Wójcik), czyli kolega z terapii, miał rację: nic tak nie relaksuje jak haszysz.

 • Sobociński nagrodzony za zdjęcia do "Bogów"

  Piotr Sobociński Junior, doceniony za pracę przy filmie "Bogowie", otrzymał Nagrodę Stowarzyszenia Autorów Zdjęć Filmowych (Polish Society of Cinematographers - PSC), które zrzesza operatorów.

 • "Na Wspólnej": Gwiazda w potrzasku

  Brwinowska (Katarzyna Dąbrowska) zjawi się u Smolnego (Łukasz Konopka) i poskarży się na fatalne warunki podczas kręcenia programu Misja Pakistan, z którego wyleciała już po pierwszym odcinku.

 • "Teatroteka" na Festiwalu Filmowym w Gdyni

  Projekt "Teatroteka", będący ekranizacjami współczesnej polskiej dramaturgii, realizuje Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie. Trzy z pięciu zrealizowanych do tej pory sztuk pokazano premierowo na 39. Festiwalu Filmowym w Gdyni.

 • "Na Wspólnej": Śledztwo Smolnego

  Po karczemnej awanturze między Basią (Grażyna Wolszczak) a Krzysztofem (Łukasz Konopka) Smolny zaproponuje żonie, że powinni wspólnie ustalić, jak wytłumaczyć przed Kubą (Kacper Łukasiewicz) to, co się między nimi dzieje.

 • Wojciech Wójcik pracuje nad nowym serialem

  Wojciech Wójcik, reżyser niezwykle popularnego serialu "Ekstradycja", pracuje nad kolejną telewizyjną opowieścią. Zdjęcia do "Sfory", realizowane głównie w Warszawie, zakończą się w pierwszych dniach marca. Wójcik mówi, że "Sforę" i "Ekstradycję" łączy gatunek - są to seriale policyjne, sensacyjne. Oba portretują polską rzeczywistość "z pierwszych stron gazet".

 • "Na Wspólnej": Wpadka Smolnego

  Smolnemu (Łukasz Konopka) coraz trudniej będzie ukryć uzależnienie od haszyszu. Jego problemy odkryją terapeuta oraz Daniel (Michał Tomala). Tylko patrzeć, jak dowie się o nich także żona Basia (Grażyna Wolszczak).

 • Kreuzberg: "Papierowy król" z "The Voice of Poland"

  21 maja ukaże się debiutancki album grupy Kreuzberg, na czele której stoi Jurand Wójcik, który w "The Voice of Poland" występował w zespole Patrycji Markowskiej.

 • "Na dobre i na złe": Wdzięczność muzyka

  Do szpitala trafi Marek (Łukasz Wójcik), nauczyciel śpiewu. Wcześniej Adam (Grzegorz Daukszewicz) zdiagnozował u niego polipa w jelitach. Jednak pacjent zrezygnuje z operacji. Wiki (Katarzyna Dąbrowska) nie odpuści i spróbuje go przekonać, żeby tego nie robił. Wesprze ją jego niepełnosprawna żona Ewa (Ewa Chodorowska). Gdy przed operacją Julka (Aleksandra Hamkało) i Marcin (Filip Bobek...

 • Polscy producenci w Cannes

  W tym roku po raz drugi w historii międzynarodowego festiwalu w Cannes na terenie wioski międzynarodowej stanął polsko-czesko-słowacki pawilon. To wspólne przedsięwzięcie producentów z Polski, Czech i Słowacji, którzy prezentują się jako region - poinformowała INTERIA.PL Iza Wójcik, dyrektor Niezależnej Fundacji Filmowej, zajmującej się organizacją polskiej części pawilonu.

Wideo na temat: łukasz wójcik
 • Zbliżenia

  "Zbliżenia" to współczesny dramat psychologiczny opowiadający o sile rodzinnych więzi. Głównymi bohaterkami opowieści Magdaleny Piekorz i Wojciecha Kuczoka, są tym razem Matka i jej dorosła córka Marta. Marta jest rzeźbiarką, ma kochającego męża Jacka i piękne mieszkanie z pracownią, a jednak nie potrafi być w pełni szczęśliwa. Długie lata, jakie spędziła z Mamą pod jednym dachem, w domu z ogrodem, i świadomość, że Mama wszystko jej poświęciła sprawiają, że nie potrafi rozpocząć życia na...

 • Dzień dobry, kocham cię

  Szymon (Aleksy Komorowski) pracuje jako lekarz w jednej z prywatnych warszawskich klinik, gdzie wzdychają do niego, zarówno pacjentki, jaki i żeńska część personelu. Najwytrwalsza w tych staraniach jest młoda pielęgniarka Pati (Olga Frycz), jednak jej zaloty nie robią na Szymonie żadnego wrażenia. Serce bohatera zmiękczy dopiero piękna i dowcipna miłośniczka jazdy na rolkach, Basia (Barbara Kurdej-Szatan), pracownica korporacji, na którą chłopak wpada - i to dosłownie - na ulicy. Seria...

 • Stacja Warszawa

  Sześć splecionych historii składa się na panoramę obyczajową i niepokorny portret współczesnej Warszawy i jej mieszkańców. Igła to były więzień, któremu zwiduje się Matka Boska. Przeżył nawrócenie i pragnie zbawiać ludzi. W swej wędrówce po Warszawie spotyka kolejnych bohaterów: Marcina - wyglądającego na nieśmiałego biznesmena, ofiarę mobbingu, Lucy -pracującą w sex shopie marzycielkę, Filipa - nastolatka pragnącego wyrwać się z rodzinnej wsi, Jurka - zgorzkniałego alkoholika, który przegrał...