• Informacje na temat:

  luke goss zdjęcia

Artykuły na temat: luke goss zdjęcia
 • Goyer nakręci "Blade III"

  David S. Goyer, scenarzysta "Blade - Wiecznego Łowcy" i "Blade - Wiecznego łowcy II" , wystąpi w podwójnej roli na planie trzeciej części cyklu. "Blade III" będzie drugą próba reżyserską amerykańskiego filmowca. Studio New Line Cinema liczy na to, że zdjęcia rozpoczną się jeszcze tego lata.

 • Nomak zginie?

  Scenarzyści powstającej właśnie kontynuacji słynnego filmu "Blade. Wieczny łowca" nie zdradzili Luke'owi Gossowi, odtwórcy roli Nomaka - wampirzego "czarnego charakteru", że jego bohater w sequelu najprawdopodobniej... zginie.

Wideo na temat: luke goss zdjęcia
 • Tej nocy będziesz mój

  Co się stanie, jeśli na 24 godziny zostaniesz nierozerwalnie związany z drugim człowiekiem? To właśnie przydarza się Adamowi (Luke Treadaway) i Morello (Natalia Tena). Oboje są muzykami - on gra elektro pop w duecie ze swoim kumplem Tyko; ona jest liderką punkowego zespołu The Dirty Pinks. Czekając na występ, wdają się w głupią sprzeczkę, którą słyszy przechodzący obok kaznodzieja. W imię miłości skuwa ich ze sobą kajdankami, po czym znika z kluczem. Początkowa frustracja bohaterów z czasem...

 • Notorious

  "MAM DO OPOWIEDZENIA WAŻNĄ HISTORIĘ" - JAK NARODZIŁ SIĘ "NOTORIOUS" Wallace przyszedł na świat 21 maja 1972 roku. Wychowywał się w jednej z najbiedniejszych dzielnic Brooklynu - Bedford Stuysvesant. Dość wcześnie objawił się jego talent - jako nastolatek już nagrywał. Był inteligentny i dobrze się uczył, ale w wieku 17 lat rzucił szkołę i zaczął handlować narkotykami - okoliczni dealerzy nie narzekali na brak gotówki i żyli po królewsku; Christopher też o tym marzył. Narodziny córki jeszcze...

 • November Man

  Były agent CIA wykonuje misję, która zmusza go do konfrontacji z byłym uczniem. W sprawę zamieszani są również oficjele rządowi oraz rosyjski prezydent-elekt.