• Informacje na temat:

  lukratywny kontrakt

Artykuły na temat: lukratywny kontrakt
 • Renata Kaczoruk przez "Taniec z gwiazdami" straciła lukratywny kontrakt reklamowy?

  Jak czytamy w jednej z gazet, Renata Kaczoruk (31 l.) musi zmagać się z pierwszymi konsekwencjami decyzji o udziale w „Tańcu z gwiazdami”. Ponoć to dla niej koniec lukratywnego kontraktu reklamowego.

 • "Uczciwa kobieta" z Maggie Gyllenhaal w Ale kino+

  4 marca na antenie Ale kino+ zadebiutuje 9-odcinkowy serial "Uczciwa kobieta" z główną rolą Maggie Gyllenhaal, za którą aktorka otrzymała w styczniu Złoty Glob.

 • Barack Obama i Michelle Obama zarobią fortunę. Podpisali lukratywny kontrakt!

  Barack i Michelle podpisali właśnie rekordowy kontrakt na dwie wspomnieniowe książki, w których zdradzą, jak wyglądało ich życie w Białym Domu. Wspomnienia wyceniono na, bagatela, 65 mln dolarów - informuje "Financial Times". Książki ukażą się w wydawnictwie Penguin Random House, które opublikowało już dwa bestsellery Baracka Obamy i książkę Michelle o ogrodzie warzywnym założonym w ogrodach...

 • Bayer Full: Sława, polityka i podróż za Mur Chiński

  Szczycą się tym, że są najpopularniejszym zespołem w Polsce. Ich koncerty, mimo że nie są promowane przez media, cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Jednak popularność w naszym kraju to dla nich za mało i od kilku lat próbują podbić Chiny. Bayer Full 19 listopada świętuje 30-lecie działalności.

 • Natalia Lesz podpisała lukratywny kontrakt!

  Kilka dni temu media obiegła informacja, że Natalia Lesz (32 l.) i Adam Maciejewski (42 l.) spodziewają się pierwszego dziecka. Teraz piosenkarka ma kolejny powód do dumy - właśnie podpisała intratny kontrakt reklamowy.

 • Jay Z: Miliony dolarów z rapu i nie tylko

  W 2013 roku w podsumowaniu najlepiej zarabiających raperów Jay Z przegrał rywalizację z Seanem Combsem, znanym lepiej jako Diddy. Jednak Shawn Carter (który w pewnym momencie zażyczył sobie, aby usunąć myślnik z jego pseudonimu) raczej nie musi martwić się, że zabraknie mu kiedykolwiek pieniędzy.

 • Justyna Steczkowska straciła kontrakt reklamowy?!

  To może być prawdziwa katastrofa w życiu zawodowym Justyny Steczkowskiej (45 l.). Jak twierdzi jeden z tabloidów, wokalistka straciła lukratywny kontrakt. Umowa z firmą, z którą nawiązała współpracę lata temu, miała nie zostać przedłużona.

 • Ryszard Rembiszewski: Pan Lotto po przejściach

  Wszyscy kojarzą mnie niemal wyłącznie z grami liczbowymi, ale to mi nie przeszkadza - twierdzi Ryszard Rembiszewski. Prezenter lubi być utożsamiany z kimś, kto przynosi ludziom szczęście. Uważa się za ikonę Totalizatora Sportowego, przyznaje jednak, że być może zbyt słabo wykorzystał popularność, jaką przyniosło mu prowadzenie studia losowań Lotto.

 • Kolejny lukratywny kontrakt Koroniewskiej. Zarobi 250 tys.!

  Trwa dobra passa zawodowa Joanny Koroniewskiej. Gwiazda podpisała właśnie kolejny kontrakt reklamowy.

 • Lukratywny kontrakt Naomi

  Brytyjska supermodelka Naomi Campbell, która została skazana na prace społeczne za incydent na londyńskim lotnisku Heathrow, będzie nową twarzą domu mody Yves Saint Laurent.

Zdjęcia na temat: lukratywny kontrakt