• Informacje na temat:

  luksus mieszkania

Artykuły na temat: luksus mieszkania
 • Bronisław i Anna Komorowscy kupili nowy apartament! "Przepych i luksus na każdym kroku"

  ...się do mieszkania w centrum stolicy. Teraz postanowili kolejny raz zmienić adres.  "Super Express" donosi, że Komorowscy kupili luksusowy apartament na prestiżowym osiedlu na warszawskiej Pradze(...)Od czasu przegranej w wyborach prezydenckich państwo Komorowscy ciągle zmieniają adres zamieszkania. Po wyprowadzce z Belwederu tymczasowo zamieszkali w willi prezydenckiej.  Zarzucono im wtedy, że...

 • Urodzi w luksusie!

  Na początku stycznia 2008 roku ma urodzić się Adrian, syn Patrycji Markowskiej. Ojciec wokalistki, Grzegorz Markowski z Perfectu, zamówił już salę porodową w prywatnej klinice.

 • Syn Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie mieszkał w prawdziwych luksusach

  ...na narodziny siódmego w kolejce do tronu czekał już wyposażony w luksusowe sprzęty pokój dziecięcy. Obok zamieszkała mama Meghan, Dorii Ragland, która będzie pomagać córce w pierwszych miesiącach. To...

 • Krótkie filmy w kawiarniach

  Około 50 krótkometrażowych filmów z różnych krajów - m.in. z USA, Niemiec, Rumunii i Polski - pokazanych zostanie na 8. Festiwalu Filmu Krótkiego w Warszawie, który rozpocznie się 26 maja. Projekcje będą organizowane w stołecznych klubach i kawiarniach. Wstęp na nie jest wolny.

 • "M jak miłość": Koniec luksusów

  .... Tuż po przeprowadzce wybuchnie płaczem w ramionach Piotrka. Okaże się, że dziewczyna ciężko znosi odcięcie od luksusów, które zapewniało jej mieszkanie z ojcem.

 • Żak gościnnie "Na Wspólnej"

  Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale życie w luksusie i owszem. Najlepszym przykładem na potwierdzenie tej tezy będzie nowa bohaterka serial u "Na Wspólnej" - Halina Dębek.

 • Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko pokazali swój dom! Co za luksus!

  Karolina Ferenstein-Kraśko (40 l.) i Piotr Kraśko (46 l.) nie mogą narzekać na ciasnotę w mieszkaniu. Ostatnio żona dziennikarza pochwaliła się pięknymi wnętrzami ich domu!

 • Co ona jeszcze wymyśli?

  Poczuć zmęczenie to luksus! - mówi ze śmiechem Magda Gessler. Przyznaje też, że nie potrafi odpoczywać i śpi tylko trzy godziny na dobę!

 • Paul McCartney miał dość luksusu. Zwolnił wszystkich, od szofera po służących!

  Masz reputację osoby, która nie otacza się luksusami. Paul McCartney: - Luksus naprawdę nie robi na mnie wrażenia. Uważam, że to faza przejściowa pomiędzy stanem, kiedy nie ma się wielkich(...) zakrętach dostajesz choroby lokomocyjnej, więc myślisz sobie, że wcale ci się nie podoba i wolałbyś forda classic. Miałem taki samochód na początku. Pozwoliłem sobie kiedyś na luksus i zatrudniłem szofera...

 • Scorsese o romansie Taylor i Burtona

  Ich romans potępił nawet Watykan. Pławili się w luksusie, a ich majątek był tak samo duży, jak miłosne dramaty... Nic dziwnego, że temat ich życia inspiruje filmowców, a związek Elizabeth Taylor i Richarda Burtona przeniesie na ekran Martin Scorsese.

Wideo na temat: luksus mieszkania
 • Nimfomanka - Część II

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Nimfomanka - Część I

  W zimowy wieczór stary kawaler Seligman znajduje na wpół przytomną, pobitą Joe. Przyprowadza dziewczynę do swojego mieszkania, ogląda jej rany i próbuje zrozumieć co takiego mogło się wydarzyć, że ta kobieta jest teraz w tak złym stanie. Mężczyzna uważnie wysłuchuje historii, jakie Joe zaczyna mu opowiadać. Historii obfitujących w wiele fascynujących momentów z jej życia, bogatych w dziwne, intrygujące zdarzenia.

 • Eastern Boys

  Pochodzą z całej Europy Wschodniej: Rosji, Ukrainy, Mołdawii… Najstarszy z nich może mieć najwyżej 25 lat; wiek najmłodszego lepiej pominąć milczeniem. Całe dnie spędzają włócząc się w pobliżu dworca Gare du Nord w Paryżu. Mogą być męskimi prostytutkami. Daniel, dyskretny mężczyzna około 50-tki nie może oderwać wzroku od jednego z nich – Marka. W końcu zbiera się na odwagę i zaczepia chłopaka. Ten zgadza się przyjść do jego mieszkania. Daniel nie ma pojęcia, co się za chwilę wydarzy