• Informacje na temat:

  luksusowe marki

Artykuły na temat: luksusowe marki
 • Anna Mucha o miłości do luksusowych aut

  ...- Raczej siebie wyobrażam sobie jako kierowcę, który ma korzenie offroadowe, w związku z czym dla mnie ważniejsze jest to, żeby bezpiecznie i dobrze dojechać do celu, niż żeby za wszelką cenę i szybko - powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Anna Mucha, ambasadorka marki Mercedes. Aktorka zdradza, że teraz rzadko zdarza jej się szarżować po drogach. Choć może się poszczycić...

 • W Warszawie trwają zdjęcia do serialu o Eugeniuszu Bodo

  Jedna z największych gwiazd polskiego przedwojennego kina, bożyszcze kobiet, wzór elegancji - tak określany jest Eugeniusz Bodo. O życiu aktora opowie serial "Bodo", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. W obsadzie są m.in. Antoni Królikowski i Tomasz Schuchardt.

 • Daniel Olbrychski (71 l.) wraz z wnukiem Antonim został ambasadorem luksusowej marki odzieżowej. Internauci nie zostawiają na aktorze suchej nitki, podkreślając, że jako osoba, która straciła prawo jazdy za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu, nie powinien występować w roli autorytetu.

 • Na planie "Bonda" niszczą samochody

  Podczas jednego popołudnia na planie "Casino Royale" zniszczono trzy sportowe samochody warte w sumie 900 tysięcy dolarów. Trzy identyczne auta marki Aston Martin DBS V12 zostały zniszczone podczas kręcenia sceny rozgrywanego w górach pościgu samochodowego.

 • To kolejny mariaż znanego sportowca i marki motoryzacyjnej. Najpopularniejszym obecnie polskim piłkarzem dorabiającym się milionów na reklamach jest Robert Lewandowski. Prócz kontraktu z Bayernem Monachium (opiewa podobno na 15 mln euro za sezon), "Lewy" jest także twarzą sieci komórkowej, szamponu przeciwłupieżowego, garniturów, maszynek do golenia, marki sportowej, telefonu komórkowego...

 • Emmanuelle Seigner w Polsce

  Francuska aktorka Emmanuelle Seigner, odtwórczyni głównej roli w filmie "Pozory i złudzenia" , przyleciała w środę, 18 lutego, do Warszawy. Dzisiaj do Polski dotrze także jej mąż, reżyser Roman Polański . Oboje będą gośćmi polskiej premiery filmu, która odbędzie się 19 lutego w Warszawie.

 • Jeden z tabloidów zarzucił Korze (65 l.), że pieniądze zebrane przez fundację na kosztowne leczenie - 160 tys. złotych - przeznaczyła na kupno luksusowego samochodu. Artystka wydała oświadczenie w tej sprawie.

 • Roman Polański i Emmanuelle Seigner w Polsce

  Roman Polański i jego żona Emmanuelle Seigner przyjadą 18 lutego do Polski - poinformowała w czwartek, 30 stycznia, firma dystrybucyjna Kino Świat International. Francuska aktorka weźmie udział w polskiej premierze swego najnowszego filmu "Pozory i złudzenia" , który 27 lutego Kino Świat wprowadzi do kin. 19 lutego w hotelu Bristol w Warszawie odbędzie się konferencja prasowa z udziałem Seigner, wieczorem zaś uroczysta premiera filmu.

 • Agnieszka Radwańska chwali się drogim hobby!

  Agnieszka Radwańska (25 l.) może sobie pozwolić na luksusowe ubrania i dodatki. Kupowanie torebek traktuje jak hobby!

 • Depardieu: Piję do 14 butelek alkoholu dziennie

  "Mogę wypić 14 butelek alkoholu dziennie - ale nigdy nie jestem pijany". To zaskakujące zapewnienia sławnego aktora Gerarda Depardieu, który udzielił wywiadu znanemu francuskiemu pismu filmowemu "Sofilm" na temat swego uzależnienia od alkoholu.

Zdjęcia na temat: luksusowe marki
Wideo na temat: luksusowe marki