• Informacje na temat:

  luksusowy zegarek

Artykuły na temat: luksusowy zegarek
 • Urbańskiego nie stać na zegarek

  ..."Super Express" spotkał prezentera w jednej z ekskluzywnych warszawskich galerii handlowych. Hubert chyba nie wie, jak wykorzystywać wolny czas, którego ma teraz pod dostatkiem, bo próbował go zabić chodząc po sklepach z luksusowym asortymentem. W jednym z nich wprawne oczy kolekcjonera drogich gadżetów wypatrzyły modny zegarek. Długo stał przed wystawą sklepu jubilerskiego, bijąc się z myślami...

 • Zegarek Bonda sprzedany

  Luksusowy zegarek marki Rolex z gadżetami, noszony przez Rogera Moore'a - Jamesa Bonda w filmie "Żyj i pozwól umrzeć" - został sprzedany w poniedziałek za 150 tys. euro w domu Christie's w Genewie.

 • Wróżbita Maciej (36 l.) nie kryje w wywiadach, że przepowiadanie przyszłości to bardzo dochodowe zajęcie. Za kilka dni najpopularniejszy ezoteryk w kraju leci na luksusowy urlop na Bali.

 • Damon Dash: Luksusowe zegarki

  Damon Dash wkroczył w świat superluksusowego biznesu, od kiedy ogłosił, że zaczyna produkcję zegarków przeznaczonych dla klientów z najwyższej półki. Cała linia nazywać się będzie Tiret New York.

 • "Seks w wielkim mieście": Sarah Jessica Parker stworzyła kolekcję butów

  Jako Carrie Bradshaw w "Seksie w wielkim mieście" była uzależniona od szpilek Manolo Blahnika. Teraz Sarah Jessica Parker wypuściła własną kolekcję butów. To efekt współpracy z siecią luksusowych domów handlowych Nordstrom.

 • Big Sean i Naya Rivera: Ślub odwołany!

  Raper Big Sean zerwał zaręczyny z gwiazdą serialu "Glee" Nayą Riverą. Ta oskarżyła byłego narzeczonego o kradzież luksusowego zegarka z jej domu.

 • Russell Crowe zemścił się na byłej żonie!

  Gwiazdor filmowy potrzebował aż sześciu lat, żeby dać żonie zgodę na rozwód. Ale słodko się na niej zemścił.

 • Julianne Moore twarzą Bulgari

  Amerykańska gwiazda Julianne Moore została ogłoszona nową twarzą luksusowej marki Bulgari. Aktorka będzie prezentować kolekcję biżuterii włoskiego przedsiębiorstwa jubilerskiego zaprojektowaną na sezon wiosna-lato 2010.

 • Shakira przeżyła prawdziwy dramat! Teściowie wezwali policję!

  ...domu sportowca i piosenkarki dokonała zorganizowana grupa przestępców. Skradziono kolekcję luksusowych zegarków oraz inną drogocenna biżuterię. W tym czasie piłkarz przebywał w Rosji, gdzie przygotowuje...

 • Reklamy z gwiazdami

  Polskie wokalistki niestrudzenie podążają śladami zagranicznych gwiazd show-biznesu. Nie chodzi tu jedynie o inspiracje muzyczne czy modne ubrania, ale też o sprzedaż swojego wizerunku na potrzeby reklamy.

Wideo na temat: luksusowy zegarek
 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Macondo

  Chociaż Ramasan ma dopiero jedenaście lat, spoczywa na nim ogromna odpowiedzialność. Według czeczeńskiej tradycji stał się właśnie mężczyzną stojącym na czele domu, który zamieszkuje razem z matką i dwiema młodszymi siostrami. Domu nietypowego, bo umiejscowionego na przedmieściach Wiednia, w tytułowym obozie dla uchodźców Macondo. Ramasan mówi po niemiecku o wiele lepiej niż jego matka, Aminat, często pełni więc rolę tłumacza. Jego opieka nad kobietą wiąże się także z wyjaśnianiem jej treści...

 • Hotel Marigold

  Brytyjska komedia, kontynuująca najlepsze tradycje gatunku spod znaku "Goło i wesoło", "Dziennika Bridget Jones" i "Dziewczyn z kalendarza". Grupa emerytowanych Anglików wyrusza w podróż do Indii, zachęcona obietnicą wakacji w luksusowym hotelu. Gdy na miejscu okazuje się, że "luksusowy hotel" jest rozpadającą się ruiną, emeryci postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... W rolach głównych: nominowany do Oscara Tom Wilkinson ("Goło i wesoło", "Batman - Początek"), nagrodzona Oscarem Judi Dench...