• Informacje na temat:

  luther vandross

Artykuły na temat: luther vandross
 • Luther Vandross wciąż nieprzytomny

  Słynny amerykański wokalista soulowy Luther Vandross wciąż nie odzyskuje przytomności po udarze mózgu, jakiego doznał prawie miesiąc temu. Jego matka jest jednak pewna, że artysta wyzdrowieje i wróci do pełni sił.

 • Luther Vandross był gejem?

  Zmarły 1 lipca 2005 roku znany soulowy wokalista Luther Vandross był gejem - ujawnili jego znajomi w jednym z magazynów dla homoseksualistów. Wielu fanów piosenkarza ma im to za złe, że po śmierci Vandrossa próbują zrobić z niego kolejną ikonę ruchu homoseksualistów. Choć są też przeciwne głosy.

 • Luther Vandross nie żyje

  W piątek w nocy, 1 lipca, w wieku 54 lat zmarł amerykański wokalista Luther Vandross. Gwiazda muzyki soul nie odzyskał pełni zdrowia od kwietnia 2003 roku, kiedy przeszedł poważny uraz mózgu.

 • Luther Vandross: Zdrowieje i triumfuje

  Luther Vandross, powracający powoli do zdrowia po udarze mózgu, ma szansę na odniesienie największego sukcesu w swojej dotychczasowej karierze. Jego najnowszy album "Dance With My Father", najprawdopodobniej zadebiutuje na pierwszym miejscu najbliższego notowania amerykańskiej listy przebojów.

 • Dochodzący do siebie po ciężkiej chorobie Luther Vandross nie pojawi się w teledysku do piosenki "Dance With My Father", promującym płytę o takim samym tytule. Wideo będzie jednak naszpikowane mnóstwem gwiazd, wśród których znajdą się m.in. Beyonce Knowles, Stevie Wonder, Celine Dion i Whitney Houston.

 • Luther Vandross wraca do zdrowia

  Poprawia się stan zdrowia amerykańskiego wokalisty Luthera Vandrossa, który dwa miesiące temu przeszedł udar mózgu. Obecnie jest on już przytomny, skinięciem głowy odpowiada na pytania, jest też w stanie wymawiać proste słowa. Lekarze są dobrej myśli, jeśli chodzi o jego rehabilitację.

 • W październiku 2003 roku ukaże się pierwsza płyta koncertowa w karierze Luthera Vandrossa. Album zawierać będzie nagrania z koncertu, jaki wokalista dał na dwa miesiące przed udarem mózgu, który dopadł go w kwietniu i omal nie pozbawił życia.

 • Gwiazdy dla Vandrossa

  Luther Vandross, gwiazdor amerykańskiego soulu, doczeka się kolejnej płyty-hołdu. Tym razem jego nagrania przerobią wokalistki z pierwszej ligi światowego popu - m.in. Mariah Carey, Celine Dion i Janet Jackson.

 • Duety zza grobu

  Fani nieżyjącego już soulowego wokalisty Luthera Vandrossa doczekają się wkrótce publikacji nieznanych nagrań artysty, dokonanych w duetach z wielkimi gwiazdami popu.

 • W hołdzie Vandrossowi

  Celine Dion, Mary J Blige i Ruben Studdard to pierwsi wykonawcy, którzy zamierzają zaangażować się w nagranie płyty w hołdzie Lutherowi Vandrossowi. Przypomnijmy, że soulowy wokalista zmarł w piątek, 1 lipca, w wieku 54 lat.

Wideo na temat: luther vandross
 • Selma

  Po odebraniu Pokojowej Nagrody Nobla, Martin Luther King (David Oyelowo) wraca do USA, gdzie czekają go nowe wyzwania. Jest rok 1965, a walka o prawa obywatelskie Afroamerykanów wchodzi w decydującą fazę. Z miasta Selma w kierunku Montgomery wyrusza marsz protestacyjny, brutalnie spacyfikowany przez siły porządkowe działające z polecenia słynącego z rasistowskich poglądów gubernatora George'a Wallace'a (Tim Roth). Jednak poruszająca relacja telewizyjna, pokazująca rozbicie pokojowego...

 • Mama

  "Duch jest samą esencją osoby. Jeśli pozostawisz osobowość, żeby wyschła na słońcu, tym co pozostanie będą emocje". - Guillermo del Toro Nominowany do nagrody Akademii®, GUILLERMO DEL TORO (Labirynt Fauna, Hellboy) przedstawia film Mama, thriller opowiadający historię dwóch dziewczynek, które zaginęły w lesie w dniu śmierci rodziców. Kiedy po kilku latach dzieci zostają odnalezione i starają się zacząć nowe życie, odkrywają, że każdej nocy ktoś lub coś próbuje nimi zawładnąć. Pewnego...

 • Maczeta zabija

  Maczeta, tytułowy bohater przeboju Roberta Rodrigueza, reżysera "Sin City" i "Desperado", powraca w najostrzejszym filmie sezonu. Meksykański supertwardziel Maczeta Cortez (Danny Trejo) zostaje zwerbowany przez prezydenta USA i wysłany do Meksyku z misją likwidacji Szalonego Mendeza (Demián Bichir) - bezwzględnego szefa kartelu narkotykowago, który szykuje atak rakietowy na Waszyngton. Żeby powstrzymać zbrodniczy plan Mendeza, Maczeta będzie zmuszony skorzystać z pomocy Luthera Voza (Mel...