• Informacje na temat:

  lutowy numer

Artykuły na temat: lutowy numer
 • ​Małgorzata Socha szczerze o macierzyństwie, mężu i chorobie ojca

  W nowym numerze magazynu "Twój Styl" ukazał się wywiad z Małgorzatą Sochą, czyli Zuzą Hoffer z "Na Wspólnej". Aktorka opowiedziała o urokach macierzyństwa, miłości do córeczki i męża, a także wartości jaką jest dla niej rodzina.

 • Lutowe "Kino Domowe - Magazyn DVD"

  W środę, 5 lutego, nakładem Wydawnictwa IDG Poland SA, ukaże się na rynku kolejne wydanie miesięcznika "Kino Domowe - Magazyn DVD" z dołączonymi filmami na płycie DVD. W najnowszym wydaniu magazynu czytelnicy znajdą między innymi test stacjonarnych nagrywarek DVD i odtwarzaczy z dyskiem twardym oraz testy najnowszych modeli odtwarzaczy DVD i najciekawszych zestawów combo.

 • Ellie Goulding: Lutowy koncert w Warszawie

  6 lutego 2014 r. brytyjska wokalistka Ellie Goulding wystąpi na Torwarze w Warszawie.

 • Orzeł wśród najważniejszych nagród

  Statuetka Polskiej Nagrody Filmowej Orzeł została umieszczona przez amerykański miesięcznik "Los Angeles Magazine" na liście najbardziej znaczących nagród filmowych na świecie. Listę opublikowano w lutowym numerze pisma.

 • "Hard Rocker" z piratami

  W kolejnym, lutowym numerze magazynu "Hard Rocker" znajdzie się składankowy album niemieckiej powermetalowej grupy Orden Ogan. Zespół w tym roku zagra na prestiżowym festiwalu Wacken.

 • Fani "Depeszów" szykują akcję!

  Czegoś takiego jeszcze nie było! Fani zespołu Depeche Mode planują przygotować na lutowe koncerty grupy aż cztery niespodzianki! Oto one:

 • "Za dużo techniki i człowiek się gubi"

  Na początku listopada 2004 roku, po dwóch latach od wydania debiutanckiej płyty "Human Error (Ways To Selfdestruction)", na rynku pojawił się drugi album krakowskiej grupy Crionics. Na "Armageddon's Evolution" małopolscy death / blackmetalowcy wyraźnie odeszli od dźwiękowego przeładowania znanego z pierwszego krążka, stawiając tym razem na znacznie bardziej naturalną bezpośredniość i aranżacyjną przejrzystość. Zapewne dzięki temu nowe dokonanie krakowian brzmi dziś o wiele bardziej...

 • "Sól w oku"

  Obok częstochowskiej grupy Infernal War mało kto potrafi przejść obojętnie. Piewcy politycznej poprawności widzą w nich wroga numer jeden, któremu warto odwołać koncert, obrzucić błotem, wykpić, a nawet pogrozić. Dla fanów metalu Infernal War to jednak przede wszystkim doskonała muzyka, która wzbudza emocje.

 • Dobre nastroje w Mystic

  Michał Wardzała, szef wytwórni Mystic Productions i redaktor naczelny magazynu "Mystic Art", ocenił rok 2000 jako "doskonały pod każdym względem". Jak twierdzi, nie gorzej rozpocznie się dla niego nowe tysiąclecie.

 • Metalmania za miesiąc

  Już tylko miesiąc dzieli nas od XVI edycji festiwali Metalmania, która odbędzie się dokładnie 16 marca w katowickim "Spodku". Dziesięciogodzinny muzyczny maraton, który wystartuje punktualnie o 13. wypełnią koncerty grup Saxon, Paradise Lost, Moonspell, Tiamat, Cannibal Corpse, Immortal, Dark Funeral, Flowing Tears oraz zespołu-niespodzianki.