• Informacje na temat:

  luźny gość

Artykuły na temat: luźny gość
 • Pięć Złotych Malin dla "Luźnego gościa" Toma Greena

  Komedia "Luźny gość" , debiut reżyserski aktora Toma Greena, zdobyła Złotą Malinę dla najgorszego filmu 2001 roku. Triumfowała też w czterech innych kategoriach, w tym dla najgorszego reżysera i aktora.

 • Powstanie "Swobodny jeździec 2"

  Informowaliśmy już o planach realizacji sequela filmu "Swobodny jeździec" . Według najnowszych informacji, nad produkcją obrazu czuwać będzie jednak nie Martin Landau, a Lauren Lloyd, odpowiedzialna za realizację komedii "Luźny gość" . Zmianie uległa również fabuła kontynuacji.

 • "Dać z siebie 200 %"

  Kiedy jeden z gliwickich murów powitał nas sloganem: "polityk = dziwka", nie mieliśmy najmniejszych wątpliwości co do tego, że znajdujemy się na terytorium będącym pod mocnymi wpływami Koligacji Gie Ka. Po "Kuriozum", wydanym w 2003 roku przez Blend Records, przyszła pora na ich kolejny materiał zatytułowany "200 %", na którym chłopaki luźną zabawę słowem zamienili na poważne, przepełnione goryczą zaangażowane teksty. Skąd ta zmiana? Przekonajcie się sami czytając wywiad z Majkelem i...

 • Złote Maliny: Najgorsze filmy 2001 roku

  Ogłoszono nominacje do Złotych Malin, nagród dla najgorszych filmów i aktorów 2001 roku. Najwięcej, aż osiem, otrzymała ich komedia "Luźny gość" Toma Greena, znanego prezentera MTV. Na początku stycznia informowaliśmy , że pojawiły się pierwsze typy do Złotych Malin ułożone przez dziennikarzy witryny filmowej Geocities.com. Część z nich została potwierdzona.

 • Claudia Cardinale odwiedzi Polskę

  Claudia Cardinale - włoska aktorka, znana z "Osiem i pół" Felliniego oraz "Lamparta" Viscontiego - odwiedzi w kwietniu Polskę. Będzie ona gościem specjalnym nowego, międzynarodowego festiwalu filmowego Philips Cinema Mundi im. Zygmunta Kałużyńskiego.

 • Farben Lehre: Szczegóły "Ferajny"

  W piątek (9 października) w warszawskim Fonobarze punkrockowa grupa Farben Lehre zagra premierowy koncert promujący najnowszą płytę "Ferajna", która tego dnia trafi do sklepów.

 • Nowe twarze w "Hotelu 52"

  Nowa bohaterka mocno namiesza w życiu bohaterów serialu. Obsługa "Hotelu 52" powiększy się o recepcjonistkę Kaję (Marieta Żukowska).

 • E. Flinta: Nie czuję się gwiazdą

  Akademia Muzyki RMF FM zafundowała swemu słuchaczowi kolację z Eweliną Flintą. W jednej z warszawskich restauracji oko w oko z gwiazdą spotkał się Krzysztof Górski z Białegostoku. Romantyczne spotkanie z jedną z najpopularniejszych polskich wokalistek było główną nagrodą w walentynkowym konkursie tego popularnego programu radia RMF FM.

 • Brylfest po raz piąty

  W dniach 22-23 kwietnia w Centralnym Domie Qultury w Warszawie odbędzie się piąta edycja Brylfest - festiwalu twórczości Roberta Brylewskiego i przyjaciół.

Dyskusje na temat: luźny gość
 • Re: "Na dobre i na złe": Luźny układ

  Pani ma "muchy w nosie" i niech tak zostanie. Natomiast gość powinien jej powiedzieć au revoir.

 • Re: "Na dobre i na złe": Luźny układ

  No proszę, a ja uwielbiam tych, którzy wkurzają Dori :)..... czyli uwielbiam Wiki i Adama, Agatę i Szczepana, Kasię z Matyldą, no i oczywiście Sylwię Mróz. Zaś wkurza mnie i to bardzo Julka Burska i jej kochanek, sławny profesor Bart.