• Informacje na temat:

  luźny styl

Artykuły na temat: luźny styl
 • Liroy zgłasza ważny projekt, ale uwagę wszystkich zwróciły jego... buty! Internauci zachwyceni!

  .... Jednak podczas konferencji poświęconej tematowi medycznej marihuany uwagę wszystkich przykuły... sportowe buty posła Liroya. Internauci pokochali jego luźny styl! Sieć od razu zapełniła się obrazkami, które w zabawny sposób skomentowały ostatnią stylizację Marca. Jak wam się podoba stylizacja Liroya?

 • "Gangnam Style", czyli największy viral w historii

  Dokładnie dwa lata temu, 24 listopada 2012 roku, teledysk "Gangnam Style" koreańskiego wokalisty PSY przekroczył 808 milionów wyświetleń i stał się najpopularniejszym wideo w historii internetu. Świat wprost oszalał na punkcie tańca przypominającego jazdę na niewidzialnym koniu.

 • Szpital

  Dr Dominika Gajda przyjmuje na oddział 21-latkę. Kobieta wychodziła z matką z klatki bloku, w którym mieszka, gdy z rusztowania spadło jej na głowę wiadro. 21-latka straciła na chwilę przytomność, ma krwawiącą ranę głowy. Dziewczyna mieszka z matką i od zawsze żyje według jej planu. W przeciwieństwie do swojej siostry, która prowadzi luźny styl życia, zamierza, tak jak matka, pracować jako...

 • Johnny Depp ikoną stylu

  Amerykańska Rada Projektantów Mody ogłosiła nominację do nagrody CFDA. Obok nominacji dla najbardziej utalentowanych projektantów, pojawiło się również wyróżnienie dla Johnny'ego Deppa. Aktor został okrzyknięty ikoną stylu 2012 roku.

 • ..., kiedy to wybrała czarny, luźny outfit. Zarzucono jej kopiowanie stylu trenerki, z którą prywatnie bardzo się lubi.  Jednak najnowsze zdjęcie pokazuje, że gwiazda mocno kombinowała z ubiorem. To(...)Gonia ciągle umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z modowymi stylizacjami. Nieraz już pokazała, że potrafi świetnie wyglądać. Jej wygląd na ściankach jest zawsze perfekcyjny, jak to na Perfekcyjną...

 • Krzywych chodników czar

  Sidney Polak "Cyfrowy styl życia", EMI

 • Najpiękniejsze (i najdroższe!) kreacje ślubne gwiazd

  ...w wywiadzie, inspirowana była modą z lat 50. ubiegłego wieku, twórczością Balenciagi i stylem ulubionej gwiazdy panny młodej - Audrey Hepburn. Panna młoda nie szczędziła na swoją ślubną kreację(...) i uszytej przez Violę Piekut. Swoimi zdobieniami nawiązywała ona do stylu góralskiego. Pan młody ubrany był w tradycyjny strój góralski. Gwiazdka "Barw szczęścia" Izabela Zwierzyńska na swoim...

 • Hiphopowe Fordy

  Przedstawiciel firmy Ford Motor Company podał do publicznej wiadomości, iż jego firma zamierza wprowadzić do niektórych nowych modeli samochodów elementy stylu hiphopowego.

 • Aneta Zając bez tajemnic

  ...medycyny, zdradzaną żoną, niewierną żona, tancerką w klubie go-go... Równie szybko, jak jej serialowe losy, zmieniały się stylizacje Anety... Modowe klapy i sukcesy Aktorka na początku kariery nie przywiązywała większej wagi do swojego stroju. Preferowała luźny, sportowy styl. Nie przesadzała też z makijażem i fryzurami. Wyglądała jak typowa "dziewczyna z sąsiedztwa". Dopiero kiedy...

 • PSY: Skandalista, lekkoduch, dowcipniś

  21 grudnia 2012 roku "Gangnam Style" jako pierwsze wideo w historii internetu zanotowało miliard odtworzeń! Kim jest sprawca całego zamieszania, czyli PSY?

Zdjęcia na temat: luźny styl
 • Monika Brodka
Wideo na temat: luźny styl
 • Wielki Liberace

  "Wielki Liberace" to prawdziwa historia wielkiej gwiazdy estrady polskiego pochodzenia. Świat znał go jako Valentino Liberace - bajecznie bogatego, niewiarygodnie utalentowanego i kochanego przez publiczność celebrytę. Jego występy zawsze były wielkim wydarzeniem, a pełen przepychu styl stał się inspiracją m.in. dla Eltona Johna, Madonny, czy Lady Gagi. Jednak jego prywatne życie odbiegało od wszystkiego, co wiedziały o nim miliony fanów.

 • Elizjum

  W roku 2159 obok siebie żyją: bardzo bogaci ludzie na sztucznej stacji Elysium i reszta na przeludnionej, zniszczonej Ziemi. Sekretarz Rhodes (Jodie Foster) za wszelką cenę chce zachować luksusowy styl życia obywateli stacji. Ziemianie podejmują próby przedostania się na Elysium. Jeden z nich Max (Matt Damon) zgadza się podjąć niebezpieczną misję, która może nie tylko ocalić jego życie, ale także wprowadzić równowagę na świecie.

 • Będzie głośno

  Rzadko pojawia się film pokazujący więcej niż oszałamiającą powierzchowność legend rocka. "Będzie głośno" przedstawia osobiste, opowiedziane własnymi słowami historie trzech pokoleń wirtuozów gitary elektrycznej, którymi są The Edge (U2), Jimmy Page (Led Zeppelin) i Jack White (The White Stripes). Ukazuje, jak każdy z nich wypracował swoje wyjątkowe brzmienie i styl gry na ulubionych instrumentach, gitarach-odkryciach i gitarach-wynalazkach. Film, skupiając się na muzycznym buncie artystów,...

Dyskusje na temat: luźny styl
 • Re: Katarzyna Zielińska w "Ojcu Mateuszu"

  Mateusz Janicki to przystojny aktor i bardzo go lubię, ale w tej charakteryzacji wyglądał okropnie. Te okulary, styl ubierania... Zdecydowanie wolę jego luźny wygląd jaki miał w Singielce lub elegancki w Prawie Agaty. Chociaż wiem że to tylko charakteryzacja do roli, ale jednak wolę go w ładniejszej wersji :)