• Informacje na temat:

  lynne spears

Artykuły na temat: lynne spears
 • Film o Britney Spears!

  Matka Britney Spears chce doprowadzić do ekranizacji swojej kontrowersyjnej książki!

 • Britney Spears bez tatuażu

  Britney Spears i jej narzeczony Kevin Federline planowali uczcić ceremonię ślubną sesją w studio tatuażu. Wygląda jednak na to, iż z ich planów nic nie wyjdzie. Matka piosenkarki, Lynne Spears, kategorycznie zabroniła córce umieszczania na ciele jakichkolwiek ozdób!

 • Spears już zdrowa psychicznie?

  Jak orzekł we wtorek 6 maja sąd w Los Angeles, Britney Spears (26 l.) będzie miała zapewnione dłuższe spotkania z dwoma synami. Decyzja o dłuższych spotkaniach jest wynikiem "postępów", jakie zrobiła Spears - powiedział prawnik byłego męża Spears, Mark Vincent Kaplan.

 • Britney Spears pozwana przez paparazzi

  Britney Spears została pozwana przez amerykańskiego paparazzi Cullena Reavley'a, który ponoć został potrącony na parkingu samochodowym przez Lynne Spears, matkę słynnej piosenkarki. Do zdarzenia miało dojść w lipcu 2004 roku w Santa Monica w Kalifornii.

 • Spears nie chce kontaktów z Osamą

  Piosenkarka Britney Spears nie chce przedłużać sądowego zakazu zbliżania się do niej Osamy "Sama" Lutfiego, jej byłego przyjaciela. Ale nie oznacza to, że chce go widywać - poinformował jej prawnik.

 • Charytatywna Britney Spears

  Britney Spears, nastoletnia gwiazda muzyki pop, ma zamiar dać parę mini-koncertów w szpitalach i przy okazji otworzyć w nich nazwane własnym imieniem specjalne pokoje do zabaw dla dzieci. Jedną z takich sal udało się już otworzyć w Chicago, a sześć innych czeka na przyjazd Britney.

 • Zakaz zbliżania się do Spears

  ...w interesie pani Spears" - powiedziała jej prawniczka Vivian Thoreen. Lutfiego nie było w sądzie, ale jego prawnik Michael Sands zgodził się na przedłużenie zakazu. Zakaz zbliżania się Lutfiego do Spears na odległość mniejszą niż 250 metrów sąd ustanowił na prośbę matki Spears, Lynne Spears, która poprosiła o taki zakaz po tym, jak pojawiły się informacje, że Lutfi przetrzymywał artystkę w jej domu...

 • Britney Spears pisze kolejną książkę

  Britney Spears, amerykańska wokalistka pop, i jej matka Lynne, podjęły wspólną decyzję, że ich kolejna książka - tym razem będąca literacką fikcją - będzie opowiadać historię samotnej, żyjącej w ubóstwie, matki z dzieckiem.

 • "Britney jest wspaniałą matką"

  Piosenkarka Britney Spears ma doskonały kontakt ze swoimi dziećmi - uważa jej matka Lynne Spears.

 • Britney Spears straci dzieci?

  Krewni Britney Spears nie ustają w próbach pozbawienia wokalistki praw do opieki nad jej dziećmi.

Wideo na temat: lynne spears
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Stan gry

  RUSSELL CROWE wciela się w rolę Cala McAffreya, doświadczonego reportera z Waszyngtonu, którego nieustępliwość prowadzi do rozwiązania tajemnicy morderstwa i spisku w sferach politycznych. Ambitny kongresmen Stephen Collins (BEN AFFLECK,) jest przyszłością swojej partii politycznej: przewodniczącym komitetu nadzorującego wydatki na obronę. W tej wschodzącej gwieździe pokładane są wielkie nadzieje - ma zostać czołową osobistością w kraju - do dnia, kiedy jego piękna asystentka ginie...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....