• Informacje na temat:

  łyżwiarka figurowa

Artykuły na temat: łyżwiarka figurowa
 • Seks wideo słynnej łyżwiarki

  ...34-letnia Marina Anissina , rosyjska łyżwiarka figurowa, zamieściła w Internecie film przedstawiający jej łóżkowe igraszki z mężem Nikitą Dżigurdą. Para utrzymuje, że nagranie zawiera przesłanie filozoficzne.

 • Mroźna Katarina Witt

  Słynna niemiecka łyżwiarka Katarina Witt zagra Królową Śniegu w filmowej adaptacji słynnej baśni Hansa Christiana Andersena. Projekt przygotowywany jest dla wytwórni Intermedia Films, odpowiedzialnej m.in. za widowisko "Terminator 3: Bunt maszyn" .

 • Pjongczang 2018: Gabriella Papadakis zaliczyła wpadkę. Pierś na wierzchu!

  Igrzyska olimpijskie Pjongczang 2018 obfitują nie tylko w sukcesy i porażki, ale też... wpadki! Jedną z nich zaliczyła Gabriella Papadakis (22 l.), francuska łyżwiarka figurowa. Wraz z partnerem wykonywała program krótki i była tak skupiona na zadaniu, że zupełnie nie zwracała uwagi na części swojej garderoby. W pewnym momencie sukienka sportsmenki niefortunnie osunęła się i oczom wszystkich...

 • "Moja kariera to dla mnie szok"

  Jej ojciec urodził się w Polsce, gdzie przeżył koszmar Holocaustu. Matka pochodzi ze Szwecji i chciała, by córka została... łyżwiarką figurową. Na szczęście Rykarda Parasol - bo o niej mowa - postawiał na swoim i zajęła się muzyką. Debiutancki album pochodzącej z Kalifornii artystki "Our Hearts First Meet" to pozycja obowiązkowa dla fanów mrocznego grania spod znaku Black Heart Procession, Crime And The City Solution, Cat Power, Nicka Cave'a czy PJ Harvey. Przed krakowskim koncertem z Rykardą...

 • Maraton z "MacGyverem"

  Nie ma chyba lepszego sposobu na spędzenie długiego, zimowego dnia niż spotkanie z MacGyverem. Postać agenta specjalnego, który nie nosi broni, ponieważ jest w stanie wyjść obronną ręką z każdej sytuacji korzystając ze swej wiedzy technicznej i pomysłowości, już dawno zyskała miano kultowej.

 • Agent Bond ofiarą przemocy domowej?

  84-letni obecnie Roger Moore - trzeci odtwórca roli Jamesa Bonda - wyznał, że był bardzo źle traktowany przez swoje dwie żony. Pierwsza, którą aktor poślubił mając zaledwie 19 lat, rzucała w niego czajnikiem. Druga biła gwiazdora gitarą po głowie i drapała.

 • "Klan": Ramona marzy o lepszym życiu

  Ostatnio zszokowała wszystkich przyznaniem się do stosowania drakońskiej diety. Choć te czasy ma już za sobą, nadal olśniewa szczupłą figurą. Anna Matysiak zdradza również, jak czuje się na planie najstarszej polskiej telenoweli.

 • Projektantka zatańczy z gwiazdami

  Słynna projektantka Vera Wang wystąpi w amerykańskiej wersji popularnego telewizyjnego show "Taniec z gwiazdami".

 • Co stało się z MacGyverem?

  Niemal z dnia na dzień stał się znany na całym świecie. Jego przygody w telewizji śledziły miliony. Imponował kreatywnością, zwinnością i... był nieziemsko przystojny. Co się stało z MacGyverem?

 • Oscary mniej popularne

  Transmisja ceremonii wręczenia tegorocznych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie cieszyła się aż takim powodzeniem wśród amerykańskich widzów, jak zakładali analitycy. Mimo to uroczystość uplasowała się na czwartym miejscu w rankingu najchętniej oglądanych programów w USA w tym roku.