• Informacje na temat:

  łzy szczęścia

Artykuły na temat: łzy szczęścia
 • "Barwy szczęścia": Groźby i łzy

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… Co tym razem wydarzy się w serialu?

 • Andrzej Piaseczny "Kalejdoskop": Zobaczyłem łzę w oku Kayah

  Andrzej Piaseczny opowiada o ulubionych piosenkach innych wykonawców, które umieścił na właśnie wydanej płycie "Kalejdoskop".

 • "Barwy szczęścia": Łzy, kłótnie i… śmierć?

  Zapraszamy na kolejny tydzień z „Barwami szczęścia”… który dla bohaterów serialu nie zapowiada się raczej miło. Jakie niespodzianki szykuje dla nich los?

 • Barbara Kurzaj: Trzeba walczyć o uczucie

  Na ekrany kin wszedł właśnie film "Kebab i Horoskop" z udziałem Barbary Kurzaj, aktorki znanej m.in. z "Barw szczęścia". Wkrótce zobaczymy ją też w nowym serialu! Czy zagra wymarzoną rolę silnej kobiety?

 • Barwy szczęścia": Piękny uśmiech, gorzkie łzy

  Przede wszystkim na ekranie pojawi się nowa bohaterka: doktor Aneta Dylska (w tej roli Zofia Zborowska), specjalista stomatolog. Stefan, choć całe życie panicznie bał się dentystów, do sympatycznej, młodej lekarki zacznie biegać co kilka dni. A Waleria od razu poczuje ukłucie zazdrości... I postanowi usunąć „pokusę” sprzed oczu męża.

 • "Przyjaciółki": Nieszczęścia chodzą parami

  Czasami radość, która przychodzi szybko, zamienia się w łzy. Czy Patrycja wraz z Ingą dadzą się ponieść emocjom, czy postawią na zdrowy rozsądek?

 • "Barwy szczęścia": Łzy wzruszenia, rozpacz i walka o miłość!

  Agatę i Pawła odwiedzi wyjątkowy gość: Jan Szuman (w tej roli Stanisław Brudny), potomek rodziny, która ukryła w starym domu skarb.

 • "Teoria wszystkiego" : Małżeństwo pewnego geniusza

  Na początku wszystko wygląda jak typowa historyjka z brytyjskiej braci uniwersyteckiej. W Cambridge wybitnie uzdolniony Stephen poznaje piękną Jane. Jego interesuje astrofizyka, ona studiuje historię sztuki i chce zrobić doktorat, w którym zajmie się hiszpańską poezją średniowieczną. Młodzi wpadają na siebie na studenckiej imprezie. Uśmiechy, pierwsze rozmowy, randki i w końcu romantyczny pocałunek.

 • ​"Barwy szczęścia": Sabina postrada zmysły...

  W 2209. odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 5 marca o godzinie 20.10 w TVP2) Sabina zapewni Władka (Przemysław Stippa), że definitywnie przestała pić. Cieślak przeszuka mieszkanie byłej żony(...) stoliku... Andrzeja. - Ty żyjesz... - szepnie. - Jak dobrze, że jesteś - doda, wycierając łzy, które napłyną jej do oczu. ***Zobacz także*** Tymczasem Kajtek (Jakub Dmochowski) zacznie się...

 • Łzy: Wybraliście wyjątkowe przeboje

  Zakończył się już wyjątkowy konkurs portalu INTERIA.PL, w którym wybieraliście 13 najpopularniejszych piosenek w całej karierze zespołu Łzy, które trafią na składankę jego największych przebojów. Znajda sie na niej także na płycie usłyszycie trzy premierowe utwory. Album ukaże się w czerwcu, a o jego zawartości rozmawialiśmy z Anią Wyszkoni, wokalistką Łez.

Zdjęcia na temat: łzy szczęścia
Wideo na temat: łzy szczęścia
 • Połów szczęścia w Jemenie

  Co mogło połączyć dwójkę tak różnych ludzi? Zamknięty w sobie Fred (Ewan McGregor) pracuje dla rządowego departamentu ds. rybołówstwa i nie może odnaleźć życiowej drogi tkwiąc w nieudanym małżeństwie. Piękna i odnosząca sukcesy Harriet (Emily Blunt) jest energiczną managerką w wielkiej korporacji. Poznają się za sprawą pewnego szalonego marzenia jemeńskiego szejka, który chce sprowadzić ławicę łososi na... pustynię! W sfinansowanie projektu zaangażowany jest brytyjski rząd - władze Wielkiej...

 • Listy do M.

  Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać. Maciej Stuhr w filmie "Listy do M." Przez lata kobiety wylewały łzy razem z Bridget Jones, zakochiwały się na zabój w Hugh Grancie i śmiały się, nawet kiedy w perspektywie czterech wesel, pojawiał się pogrzeb. Teraz czas na film Listy do M., w którym pogubieni życiowo bohaterowie odkryją, że to, co ich...

 • Słowo na M

  Wallace (Daniel Radcliffe) nie ma szczęścia do dziewczyn. Samotny, po kolejnym rozstaniu, spotyka Chantry - młodą malarkę. Znajomość przeradza się w przyjaźń, a ta z wolna zaczyna przypominać... miłość? Zrozumieć swoje uczucia pomaga Wallace'owi Allan (Adam Driver). Czy Chantry wybierze wiecznie zamyślonego marzyciela - outsidera, czy jej serce zostanie przy Benie - jej robiącym błyskawiczną karierę w dyplomacji, pewnym siebie narzeczonym...

Dyskusje na temat: łzy szczęścia