• Informacje na temat:

  m jak miłość 2012

Artykuły na temat: m jak miłość 2012
 • "M jak miłość": Nowy komendant

  Widzowie seriali znają go także m.in. jako Jacka Guzowskiego z "Barw szczęścia" i Aleksa Sarnowicza z "Przyjaciółek". Co ciekawe, w 2012 roku aktor wystąpił już w kilku odcinkach sagi rodu Mostowiaków jako Karol Sienkiewicz, znajomy Mirki (Angelika Piechowiak) i Krzysztofa (Mariusz Bonaszewski). Kogo tym razem zagra? Nowego komisarza straży pożarnej w Grabinie. Wyjdzie to na jaw przy okazji...

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • "M jak miłość": Iga Górecka znów szokuje nagością!

  Na Instagramie gwiazdki "M jak miłość" niemal codziennie pojawiają się nagie zdjęcia. Serialowa Karolina Kubiak wie, jak wzbudzić zainteresowanie i wywołać medialny szum, chociaż w show-biznesie jest dopiero od niedawna.

 • Artur Żmijewski: Szkolna miłość przetrwała do dziś

  W tym roku obchodzą 22. rocznicę ślubu i 30. - znajomości.

 • "M jak miłość": Ewa też pożegna Mostowiaków

  To naprawdę nieprzyjemna wiadomość dla wszystkich fanów "M jak Miłość". A rodziny Mostowiaków szczególnie. Choć pewnie można było się jej spodziewać. Po tym, jak z serialu po 18 latach zdecydował się odejść Kacper Kuszewski, swoją rezygnację złożyła też Dominika Kluźniak, jego serialowa żona Ewa.

 • Robert Gonera: Szukając siebie

  Adam Borecki z "Długu", Jerzy Pawlak z "Gliny", "Jacek Milecki z "M jak Miłość", Piotr Skotnicki z "Determinatora"... Co łączy tych panów? Wszyscy mają skomplikowany charakter, każdemu życie wywraca się do góry nogami. W tym momencie zwolennicy prostych przełożeń stwierdzą, że grający ich Robert Gonera (45 l.) jest odtwórcą idealnym. Życie prywatne ma równie pogmatwane jak jego bohaterowie.

 • "M jak miłość": Adriana Kalska - nie tylko seksowna dziewczyna Roznerskiego

  Adriana Kalska znana jest serialowym widzom z roli Izy Lewińskiej w "M jak miłość". Jesienią pojawi się w muzycznym show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Czego jeszcze nie wiecie o pięknej aktorce?

 • Anna Popek: Żyję w celibacie

  Anna Popek na razie jest singielką, nie zamyka się jednak na nową miłość. Twierdzi, że z mężczyzną, o którym niedawno media pisały jako o jej nowym partnerze, łączą ją wyłącznie koleżeńskie relacje. Obecnie dziennikarka skupia się bowiem na wychowywaniu córek i jak sama mówi, nie rozprasza się niepotrzebnymi rzeczami.

 • "M jak miłość": Gwiazdy "Emki" będą śpiewać w popularnym show!

  Kacper Kuszewski i Marcel Sabat, czyli Marek Mostowiak i Darek Maj z "M jak miłość", przyjęli zaproszenie do udziału w 8. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Obok nich w popularnym show zobaczymy też trzy inne gwiazdy mające na swych kontach role w "Emce"!

 • Stanisława Celińska: Paniusie są dla mnie nudne

  Pojawiła się w "Barwach szczęścia" i zostanie na dłużej. Stanisława Celińska zdradziła, dlaczego nudzą ją paniusie, jak spotkała po latach filmowego brata oraz czego życzy nam w nowym roku.

Zdjęcia na temat: m jak miłość 2012
Wideo na temat: m jak miłość 2012
 • "rodzinka.pl": Smartlove Julii Wieniawy

  - Nagrywamy z Antkiem krótkie filmiki, które uwieczniają w sposób zabawny naszą szaloną miłość - mówi Julia Wieniawa. Gwiazda traktuje media społecznościowe jako formę promocji, komunikacji(...) artystycznej, lecz także jako rozrywkę. Regularnie publikuje zdjęcia pokazujące zarówno jej życie zawodowe, jak i prywatne. – Instagram jest i do zabawy, i do przekazywania informacji, do komunikacji

Dyskusje na temat: m jak miłość 2012
 • Re: "M jak miłość": Postać Małgosi wróci do serialu? Zagra ją inna aktorka

  Jak już to Marcin i Rafał albo Piotr i Paweł. Poza tym zgadza się, niemal 20 lat zleciało nie wiadomo kiedy. A sam serial gdzieś tak do 2012 jeszcze się trzymał i trzymał klimat - potem zrobiono z niego karykaturę.

 • Re: "M jak miłość": Reformy w siedlisku

  Niech zrobią REFORMĘ w całym serialu i przegnają gamoni odpowiedzialnych za wszystkie zmiany od ok. 2012 roku, w wyniku których MjM stało się pełnym bzdur i drewnianych postaci dziwadłem, kręconym w kilku beznadziejnych, sztucznych dekoracjach.

 • Re: "M jak miłość": Co słychać u Pawła Okraski?

  Nie wiem,chyba czytam kilka tekstów bo nic nie rozumiem.Raz piszą że pożegnał się z serialem w 2014,a potem że ostatecznie w 2012.Piszą też że przystojny,zależy dla kogo,dla mnie nie,niby nic mu nie brakuje ale jest jakiś taki ciapowaty,rozmyty,nic szczególnego w urodzie i grze.

 • Re: "M jak miłość": Wielka draka na Deszczowej. Przyjaciele skoczą sobie do oczu?

  psychopatów i "afery kryminalne" z kosmosu, albo robią wyrób komediopodobny (Różniatowska & Tyniec), albo wracają do wątków sprzed 15 lat, jakby towarzystwo dalej mieszkało we wspólnym studenckim lokum. MjM SKOŃCZYŁO SIĘ OK. 2012 ROKU.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  jakies idio tyczne pozwy, np. że Aneta niby utrudnia mu widzenia z nimi, gdy on nie oddaje dzieci w ustalonym terminie i nie odbiera tel. w tym czasie od matki (słynna sprawa ze slubem, świetami)! Majac dzieci ze sobą nie interesuje sie malymi dziecmi na ulicy, byly foty, jak idzie obsciskujac sie z ta swoja nowa, a 7 letnie dzieci znanej aktorki ida za nimi samopas jak obce ? Albo wnosi pozwy ze

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Nie płaci wg portali i licznych na nich newsow na dzieci, ukrywa dochody oszukujac=okradajac tym wlasnych synow i jeszcze ciągle wnosi jakies idio tyczne pozwy, np. że Aneta niby utrudnia mu widzenia(...), byly foty, jak idzie obsciskujac sie z ta swoja nowa, a 7 letnie dzieci znanej aktorki ida za nimi samopas jak obce ? Albo wnosi pozwy ze A. "przejada jego pieniadze, przeznacza na wyjazdy, gdy ta

 • Re: "M jak miłość": Nowy rozdział?

  jednak ukończyła profesjonalną szkołę wiec proszę nie pisać takich bzdur - 2007 r. - Państwowe Policealne Studium Wokalno-Aktorskie im. Danuty Baduszkowej w Gdyni (Polska); - 2012 r. - Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego w Krakowie (Polska).

 • Re: „M jak miłość” (od 2012):
Aktor nie kryj...

  dla kasy misiu,dla kasy,trzeba przecież jakoś żyć! Ale twoja każda rola to perełka,nie ma się co wstydzić!

 • Re: "Na dobre i na złe": Julka wyjedzie do Bostonu

  w 2012 roku pojechał. Do USA do Julki. Bo wcześniej. Zdradził. W USA. Zosie. Ale sa sceny. Jak Julka. Mówi. Kolega. Taty czyli Jakuba. Że. Mieszkaja. W Niemczech. Rodzice. Ta Julka. Gra nowa Julke bo Tamta Julka. Nie chciała. Już. Ról. Julki. Z Na. Dobre. I na Złe.Każdy. Tak. Gada kto jak gra .krytykują. a im do pięt. Nie dorastają. . Lubie również. M jak. Miłość. Super i Przyjaciółki. Pierwsza

 • Re: Małgorzata Kożuchowska (Halina Mostowiak)

  i z Markiem Mostowiakiem stanowiła b ardzo dobrą i szczęśliwą rodzinę. Przyjemność mi sprawiała, że mogłam ją oglądać od pierwszego odcinka serialu m jak miłość. Serdecznie pozdrawiam Hankę Mostowiak fanka serialu m jak miłość. Anna Januszewska.