• Informacje na temat:

  m jak miłość agnieszka ciąża

Artykuły na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
 • "M jak miłość": Zagrożona ciąża

  Co wydarzy się w 1475. odcinku "M jak miłość"?

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • “M jak miłość": Ciąża Agnieszki!

  Los potrafi płatać ludziom figle. Ledwo Tomek (Andrzej Młynarczyk) zamieszka z Joanną (Barbara Kurdej-Szatan), Agnieszka (Magdalena Walach) odkryje, że jest w ciąży. Z Chodakowskim, ma się rozumieć!

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • "M jak miłość": Nowa ciąża u Mostowiaków!

  Ciąża kuratorki wyjdzie na jaw w 1292. odcinku sagi rodu Mostowiaków. Zdradzamy, że Lewińska długo będzie się wahała, czy poinformować Marcina o tym, że zostanie ojcem. Jednak nie zrobi tego, bo(...) spotka się jednak tylko Agnieszka, którą Chodakowski poprosi o pomoc w wyborze babysitter.

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • M jak miłość

  .... Zdesperowany Olewicz błaga o pomoc Chodakowskiego. Leszek nadal robi wszystko, by odzyskać Joasię. W biurze biznesmena zjawia się jednak nagle Nina. Ze łzami w oczach wyznaje, że jej ciąża jest(...): Krzysztof ŁukaszewiczScenariusz: Katarzyna Terechowicz, Alina PuchałaMuzyka: Bartosz Chajdecki, Sebastian KrajewskiAktorzy: Ilona Janyst, Tomasz Dedek, Sławomir Uniatowski, Grzegorz Wons, Agnieszka...

 • "M jak miłość": Przez rozwód zacznie pić

  Rozwód z Małgosią (Joanna Koroniewska) będzie dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) traumą. Ze strachu, że była już żona odbierze mu syna, gliniarz zacznie pić na umór. Poznaj szczegóły!

 • "M jak miłość": Ciąża, sekret i perfidne kłamstwo

  Ciąża Agnieszki (Magdalena Walach) przestanie być w końcu dla Tomka (Andrzej Młynarczyk) tajemnicą… Chodakowski prosto z mostu zapyta Olszewską, czy to z mim spodziewa się dziecka. Sprawdź, co usłyszy!

 • Ślub w "M jak miłość"!

  Już 16 stycznia zobaczymy ślub Marty i Andrzeja, bohaterów serialu "M jak miłość". Ceremonia będzie wyjątkowo piękna, ale szczęściu młodych zagrozi... Agnieszka. Czy wyjawi pannie młodej tajemnicę pewnej walentynkowej nocy?

Zdjęcia na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
Wideo na temat: m jak miłość agnieszka ciąża
 • "M jak miłość": Nowy partner Tomka

  Marcin namawia Izę, by pojechała razem z nim, Wojtkiem i studentką Olą na weekend do Ogrodzieńca. Tomek ma za to problemy w pracy. Szef przydziela mu nowego partnera - Kacpra Wrońskiego - i między policjantami od razu wybucha konflikt. Tymczasem Agnieszka trafia do szpitala i lekarz uprzedza, że jej ciąża jest zagrożona. A Joasia po raz pierwszy obchodzi z Wojtkiem i Zosią Dzień Matki.

Dyskusje na temat: m jak miłość agnieszka ciąża