• Informacje na temat:

  m jak miłość agnieszka i tomek pocałunek

Artykuły na temat: m jak miłość agnieszka i tomek pocałunek
 • "M jak miłość": Atak na Tomka

  Dzień zacznie się radośnie - bo Joasia będzie świętować imieniny. Kwiaty, prezenty, pocałunki - Chodakowską czeka wyjątkowo miła pobudka... Choć Tomek będzie musiał ograniczyć "czułości" przez Wojtka, który od razu włączy kamerę: - Uwaga, bo wszystko filmuję! Kilka godzin później przyjaciółkę odwiedzi też Agnieszka, by pomóc solenizantce w przygotowaniach do imprezy. - Wszystkiego...

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Fanów serialu "M jak miłość" czekają wielkie emocje. Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": Wyznanie Tomka

  Agnieszka odzyskuje powoli siły - i zaczyna żałować słów, które powiedziała zaledwie kilka dni wcześniej.

 • "M jak miłość": Zdradzi żonę?

  Słomiany wdowiec zwykle narażony jest na wiele pokus. Odkąd Małgosia (Joanna Koroniewska) wyjechała do Rzymu do pracy, jej mąż Tomek Chodakowski (Andrzej Młynarczyk) coraz więcej czasu spędza z Agnieszką (Magdalena Walach), swoją dawną ukochaną, obecnie panią prokurator.

 • "M jak miłość": Agnieszka spędzi noc z Tomkiem!

  Zaraz po tym, jak Agnieszka (Magdalena Walach) porzuci przed ołtarzem swojego narzeczonego Roberta (Marek Szkoda), pojedzie do mieszkania Tomka (Andrzej Młynarczyk) i padnie ukochanemu w ramiona.

 • "M jak miłość": Chce go zostawić?

  Agnieszka ma już dosyć "trudnych chwil" i ciągłych sprzeczek z Tomkiem - i postanawia wyjechać na kilka miesięcy z Warszawy. A policjant zatrzymuje ukochaną w drodze na lotnisko.

 • "M jak miłość": Miłość i nienawiść

  Agnieszka kolejny raz odwiedzi grób Tomka i na cmentarzu spotka Hannę Stolarczyk (Małgorzata Klara). Tajemnicza kobieta wyzna, że szuka Joasi, bo pragnie spłacić dług, który jej rodzina(...) rozmowami z tobą i za... wiesz, za twoimi pocałunkami... Biznesmen - z początku - okaże ukochanej chłód. Wciąż pamiętając, jak zakończyła się ich ostatnia "randka". - Aga, czego ty właściwie ode mnie...

 • "M jak miłość": Miłość, zazdrość... i pokusa

  Zapraszamy na kolejny tydzień z "M jak Miłość" i nowe fotostory! Co tym razem spotka waszych ulubionych bohaterów? Asia zdobędzie w końcu wymarzoną suknię na ślub... I widząc swoje odbicie w lustrze westchnie tylko: - Jest idealnie... Chwilę później w białej kreacji zobaczy ją jednak Tomek. Czy ta "wpadka" przyniesie narzeczonym pecha? Z kolei Agnieszka dostanie w pracy awans - do...

 • "M jak miłość": Ucieknie z własnego ślubu, a potem... zostawi Tomka?!

  Agnieszka ma dar przyciągania do siebie mężczyzn, ale wciąż nie ułożyła sobie życia. Tak trudno ją zadowolić czy po prostu nie ma szczęścia w miłości?

 • "M jak miłość": Wielkie święto Mostowiaków

  Teresa Lipowska, Witold Pyrkosz, Kacper Kuszewski, to tylko kilku z wielu aktorów, którzy od lat regularnie pojawiają się na ekranach telewizorów w serialu "M jak miłość". We wrześniu rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP 2 po raz tysięczny. Twórcy świętują.

Zdjęcia na temat: m jak miłość agnieszka i tomek pocałunek