• Informacje na temat:

  m jak miłość agnieszka więdłocha

Artykuły na temat: m jak miłość agnieszka więdłocha
 • "Powiedz TAK!": Agnieszka Więdłocha - ostrożna i spontaniczna

  W styczniu 30., w lutym debiut w "Planecie singli", od marca nowy serial "Powiedz TAK!". Agnieszka Więdłocha, bo o niej mowa, przyznaje, że o wizji własnego ślubu jeszcze nie myślała. "Jestem spontaniczna" - mówi aktorka. A o show z gwiazdami? "Jestem ostrożna" - dodaje.

 • Agnieszka Więdłocha nie jest fanatyczką mody

  Agnieszka Więdłocha ("Lekarze", "Czas honoru", "M jak miłość") nie lubi zwracać na siebie uwagi. Chciałaby, żeby ludzie zachwycali się jej rolami, a nie kreacjami, w jakich pojawia się na czerwonych dywanach.

 • Agnieszka Więdłocha i jej nowy chłopak są nierozłączni!

  Miłość Agnieszki Więdłochy i Sebastiana Fabijańskiego kwitnie!

 • Agnieszka Więdłocha o "Lekarzach" i "Czasie honoru"

  Właśnie trwają zdjęcia do szóstej serii serialu "Lekarze". Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicusoraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z "Czasu honoru".

 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha nie lubiła

  Agnieszka Więdłocha, czyli Beata Jasińska z "Lekarzy", powiedziała tygodnikowi "Naj", że miała zostać stomatologiem, tak, jak jej babcia. Zdradziła też, że na początku nie lubiła swojej serialowej postaci... Dlaczego?

 • Sylwester gwiazd "M jak miłość"

  Ona spędza ten dzień zwyczajnie, ale w odświętnym stroju. On tradycyjnie na imprezie do białego rana. Dla niej odchodzący rok był pełen nowych wyzwań, dla niego przemyśleń. Agnieszka Więdłocha i Rafał Mroczek wierzą, że 2012 rok przyniesie im wiele dobrego.

 • "Lekarze": Agnieszka Więdłocha pracuje bez wytchnienia

  Właśnie trwają zdjęcia do piątej serii serialu „Lekarze”. Tylko nam Agnieszka Więdłocha zdradziła najnowsze wieści z toruńskiego szpitala Copernicus oraz opowiedziała o swoich doświadczeniach z „Czasu honoru”.

 • Jak wpadła na bliźniaka?

  Miała zostać dentystką, jak babcia. Gdyby Agnieszka Więdłocha trzymała się wyboru, nie oglądalibyśmy jej w "Czasie honoru" , ani w... "M jak miłość" .

 • A jednak! Agnieszka Więdłocha ma romans z 19-letnim Musiałem!?

  Magazyn "Show" donosi, że Maciej Musiał i Agnieszka Więdłocha zapałali do siebie prawdziwym uczuciem!

 • Chcę robić nowe rzeczy!

  Agnieszka Więdłocha nie lubi stać w miejscu i oglądać się za siebie. "Chcę robić nowe rzeczy" - mówi. Zdradzamy, co czeka bohaterki, które młoda aktorka gra w serialach "M jak miłość", "Czas honoru" i "Lekarze".

Zdjęcia na temat: m jak miłość agnieszka więdłocha
Dyskusje na temat: m jak miłość agnieszka więdłocha
 • Re: "M jak miłość": Wściekła zazdrość Ali o Teresę

  Grażynę (Maja Bohosiewicz) Joanna Więdłocka, żona (Agnieszka Więdłocha) Iza Sajdak, Manager Sprzedaży (Sandra Staniszewska) Ala Zduńska, żona (Olga Frycz) Koleżanki: Ola Malinowska (Anna Karczmarczyk

 • Re: "M jak miłość": Magda i Olek spotkają się w sądzie

  porwała Grażynę (Maja Bohosiewicz) Joanna Więdłocka, żona (Agnieszka Więdłocha) Iza Sajdak, Manager Sprzedaży (Sandra Staniszewska) Ala Zduńska, żona (Olga Frycz) Koleżanki: Ola Malinowska (Anna

 • Re: "M jak miłość": Małgosia nigdy nie wróci!

  Małgosi Mostowiak, wszak to bez sensu ! Mam nadzieję, że to serialu powróci również Agnieszka Więdłocha, czyli pierwsza żona Pawła...

 • Re: Joanna (Agnieszka Więdłocha) z...

  Mroczek fajny chłopak.Więdłocha w M jak miłość jest straszna:(

 • Re: O czym marzy Agnieszka Więdłocha?

  Został jej tylko nieustający wytrzeszcz oczu i niedomknięte usta. Aktorstwo niskich lotów niestety. Ale do M jak miłość się nadaję. Równa poziom do dołu.

 • Re: O czym marzy Agnieszka Więdłocha?

  Nie ma jak rozpatrywać aktora tylko pod kątem gry w serialu i to na podstawie marnego scenariusza, który nie pozwala aktorom pokazać pełnię możliwości. Tak samo mógłbym ocenić rolę Dominiki Ostałowskiej, która przecież jest fenomenalna w teatrze telewizji. W "M jak Miłość" może tylko marudzić na Budzyna ;) Żeby ocenić talent aktorski Pani Agnieszki należałoby się wybrać do łódzkiego teatru i tam

 • Re: "M jak miłość": Słynna blondynka z reklamy już u Mostowiaków!

  Jak dla mnie to ona na tych jest podobna do Aśki (Agnieszka Więdłocha) byłej żony Pawła tylko że ta blądynka a tamta brunetka.

 • Re: Ala Domańska (Olga Frycz) – poznali się ...

  Ala i jej wnerwiająca córeczka NAJMNIEJ pasują do Pawła. Najbardziej uwielbiałam tego bohatera gdy był w związku z Joanną. To była najlepsza para. Bardzo bym się ucieszyła gdyby p. Agnieszka Więdłocha wróciła do "M jak miłość"

 • Re: Świętowanie na planie "Lekarzy"

  Kiedy następna seria? czekam .....może niezbyt wartka akcja ,ale gra aktorów mnie tu zachwyca..Oprócz jednej. Agnieszka Więdłocha. Nie dorównuje pozostałym młodym aktorom do pięt. W każdej roli takie same zachowania, głos, reakcje, odruchy..Już w M jak miłość miałam jej dość. Jej grymasy twarzy są odpychające. Nie dawajcie jej więcej ról z płaczem ! Jest do niczego..Inni potrafią grać w stu