• Informacje na temat:

  m jak miłość aktorzy tadeusz

Artykuły na temat: m jak miłość aktorzy tadeusz
 • Janusz Gajos odbił koledze narzeczoną. Aktorzy do dzisiaj ze sobą nie rozmawiają?

  ...krępowało. Rola jednego z czterech pancernych przyniosła mu pierwszą wielką miłość, która zaowocowała małżeństwem. A było tak... Podczas zdjęć do "Czterech pancernych" zdarzył się wypadek. Gdy(...), że tworzą udane stadło. Jak wspominają koledzy aktora, druga żona bardzo różniła się od pierwszej. Dbała o małżonka i była dla niego nadzwyczaj wyrozumiała. Mówi się jednak, że takie "za dobre" żony...

 • Pochowano Stanisława Mikulskiego

  Minister kultury, artyści i mieszkańcy Warszawy pożegnali w piątek Stanisława Mikulskiego, którego pogrzeb odbył się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach. - Serialowy Kloss, grany przez tego aktora, uosabia bohaterstwo i odwagę - powiedziała Małgorzata Omilanowska.

 • "M jak miłość": Kacper Kuszewski świętuje 40. urodziny!

  Kacper Kuszewski, czyli Marek Mostowiak z "M jak miłość", świętuje swe urodziny w pierwszy dzień lata . W tym roku 21 czerwca stuknie mu czterdziestka!

 • Najlepsi polscy aktorzy

  Danuta Stenka i Marek Kondrat to najlepsi polscy aktorzy - wynika z ankiet przeprowadzonych przez INTERIA.PL.

 • "M jak miłość": Szokujące odejścia! Oni zrezygnowali z roli

  W tym roku, jak i w poprzednich, doszło do kilku roszad obsadowych w znanych serialach. Z kim pożegnaliśmy się w sezonie 2016/2017, a z kim pożegnamy w przyszłości?

 • Aktorzy o Andrzeju Wajdzie

  Z okazji 80. urodzin Andrzeja Wajdy, na temat reżysera i pracy z nim na planie wypowiedzieli się znani polscy aktorzy i twórcy filmowi. O twórcy mówią m.in. Krystyna Janda, Grażyna Szapołowska, Zbigniew Zapasiewicz, Jan Nowicki, Wojciech Kilar i Janusz Kamiński.

 • "Recepta na miłość": Szykuje się nowy serial!

  Znakomici aktorzy, emocje i piękna sceneria... Czy owiany tajemnicą serial, który powstaje w Kazimierzu Dolnym, okaże się przebojem?

 • Odeszła z "M jak miłość"

  Królowa polskiej komedii romantycznej - Ilona Łepkowska - nie jest już współproducentką "M jak miłość". "Nie jestem już tam niezbędna" - tłumaczy scenarzystka.

 • ​"Lekarze na start": Nowy serial Tadeusza Lampki

  ...obiekcie, który do złudzenia przypomina prawdziwy szpital. Producentem "Lekarzy na start" jest Artrama, należąca do Tadeusza Lampki, odpowiedzialnego m.in. za sukces takich serialowych hitów jak "Na dobre(...) odsłaniać będziemy widzom stopniowo z odcinka na odcinek - mówi portalowi Robert Mąka, pomysłodawca i scenarzysta serialu. W tytułowych lekarzy wcielą się aktorzy młodego pokolenia: Dominika...

 • Już dziś 1000. odcinek "M jak miłość"

  Od lat mają swoich wiernych widzów. Ich życie wywołuje emocje i wzbudza liczne komentarze. W poniedziałek rodzina Mostowiaków pojawi się w TVP2 po raz 1000.