• Informacje na temat:

  m jak miłość asia i jan

Artykuły na temat: m jak miłość asia i jan
 • "M jak miłość": Asia zdradzi Tomka z "Janem"?

  Po wakacjach w "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - w tej roli Jan Wieczorkowski. Zobaczcie, w czyim życiu namiesza!

 • "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to poruszający dokument produkcji HBO opowiadający historię miłości nieznającej granic, pasji większej niż strach i determinacji, by ponownie zacząć żyć. Premiera - w niedzielę, 29 września o godz. 22.05.

 • "M jak miłość": Asia dostanie dom w spadku!

  Niebawem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dostanie klucze do domu, który odziedziczy po Tomku (Andrzej Młynarczyk). Z kolei Wojtuś (Feliks Matecki) zyska czworonożnego przyjaciela Karmela.

 • Warszawski Teatr Komedia zaoferował swoim widzom przezabawną komedię romantyczną "Pół żartem pół sercem" z udziałem Agnieszki Warchulskiej.

 • "M jak miłość": Asia i Jacek zostaną wzięci za młodą parę!

  Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) wyzna Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że zaczął być zazdrosny o jej relację z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Ona odpowie, że nie ma ku temu powodów. A menadżer domu weselnego (Eryk Kulm) weźmie ją i Jacka za młodą parę!

 • Pierwsza Polka w Actors Studio

  Joanna Ignaczewska jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

 • "M jak miłość": Asia i Tomek w końcu powiedzą sobie „tak”!

  Bodaj najbardziej wyczekiwany ślub w historii polskich seriali nareszcie dojdzie do skutku! W marcu 2017 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) oficjalnie zostaną mężem i żoną!

 • "M jak miłość": Asia i Tomek wstrzymają się ze ślubem!

  Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci w końcu z Jackiem (Jan Wieczorkowski) do Polski, ale pechowo okaże się, że jej ojca Adama (Juliusz Krzysztof Warunek) czeka jeszcze kolejna ryzykowna operacja w Austrii. I właśnie z tego powodu Tarnowska poprosi Tomka (Andrzej Młynarczyk), by przenieśli swój ślub na późniejszy termin.

 • M jak miłość

  Agnieszka zajmuje się w prokuraturze kolejną niebezpieczną sprawą, a jej współpracownica Sylwia Zalewska nagle znika. Tymczasem Asia zauważa, że jej nowy...

 • M jak miłość

  Opis Asia dostaje wraz z dziećmi ochronę. Głowacki od razu zauważa, że Chodakowskim towarzyszy policja i znika. Śledczy znajdują jednak w mieszkaniu bandyty...

Wideo na temat: m jak miłość asia i jan
 • Miłość na wybiegu

  "Miłość na wybiegu" to komedia romantyczna rozgrywająca się w magicznym świecie mody. Julka (Karolina Gorczyca) mieszka w małej nadbałtyckiej miejscowości i szczerze nienawidzi codziennych obowiązków, które polegają głównie na smażeniu ryb dla wczasowiczów. Marzy o studiach artystycznych w wielkim mieście. Niestety, zawód miłosny sprawia, że oblewa egzamin, ale przyrzeka sobie, że nie wróci w rodzinne strony, tylko spróbuje jakoś sobie poradzić w Warszawie. Znajoma rodziców, pani Marta...

 • Miłość. Film Sławomira Fabickiego

  Nowy film Sławomira Fabickiego to historia skomplikowanej relacji małżeńskiej Marii i Tomka, trzydziestolatków, którym pozornie nie brakuje niczego do szczęścia. Maria odnosi sukcesy zawodowe, Tomek również spełnia się w swojej pracy. Wspólnie urządzają mieszkanie, spodziewają się dziecka. Wydaje się, że nic nie jest w stanie zburzyć ich związku. Maria jednak zataja pewne wstrząsające wydarzenie, które zmienią nie tylko ją, ale także ich związek. Miłość tych dwojga zostaje poddana...

 • Jak się pozbyć cellulitu

  "Jak się pozbyć" cellulitu to pełna niespodzianek komedia o kobiecej przyjaźni wystawionej na ekstremalną próbę. Dwie przyjaciółki - Ewa (Dominika Kluźniak) i Maja (Maja Hirsch) - poznają w ekskluzywnym SPA piękną masażystkę Kornelię (Magdalena Boczarska), która wciąga je w wir szalonych przygód. W trakcie tych przeżyć dziewczyny połączy głęboka przyjaźń, której fundamentem jest prosta prawda życiowa: natrętny facet bywa gorszy od cellulitu i jeszcze trudniej się go pozbyć.

Dyskusje na temat: m jak miłość asia i jan