• Informacje na temat:

  m jak miłość asia i jan

Artykuły na temat: m jak miłość asia i jan
 • "M jak miłość": Asia zdradzi Tomka z "Janem"?

  Po wakacjach w "M jak miłość" pojawi się nowy bohater - w tej roli Jan Wieczorkowski. Zobaczcie, w czyim życiu namiesza!

 • "Deep Love": O miłości do nurkowania

  "Deep Love" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego to poruszający dokument produkcji HBO opowiadający historię miłości nieznającej granic, pasji większej niż strach i determinacji, by ponownie zacząć żyć. Premiera - w niedzielę, 29 września o godz. 22.05.

 • "M jak miłość": Asia dostanie dom w spadku!

  Niebawem Asia (Barbara Kurdej-Szatan) dostanie klucze do domu, który odziedziczy po Tomku (Andrzej Młynarczyk). Z kolei Wojtuś (Feliks Matecki) zyska czworonożnego przyjaciela Karmela.

 • Warszawski Teatr Komedia zaoferował swoim widzom przezabawną komedię romantyczną "Pół żartem pół sercem" z udziałem Agnieszki Warchulskiej.

 • "M jak miłość": Asia i Jacek zostaną wzięci za młodą parę!

  Wkrótce Tomek (Andrzej Młynarczyk) wyzna Asi (Barbara Kurdej-Szatan), że zaczął być zazdrosny o jej relację z Jackiem (Jan Wieczorkowski). Ona odpowie, że nie ma ku temu powodów. A menadżer domu weselnego (Eryk Kulm) weźmie ją i Jacka za młodą parę!

 • Pierwsza Polka w Actors Studio

  Joanna Ignaczewska jest pierwszą polską aktorką, która odebrała dyplom prestiżowej nowojorskiej szkoły aktorskiej Actors Studio Lee Strasberg Theatre and Film Institute.

 • "M jak miłość": Asia i Tomek w końcu powiedzą sobie „tak”!

  Bodaj najbardziej wyczekiwany ślub w historii polskich seriali nareszcie dojdzie do skutku! W marcu 2017 Asia (Barbara Kurdej-Szatan) i Tomek (Andrzej Młynarczyk) oficjalnie zostaną mężem i żoną!

 • "M jak miłość": Asia i Tomek wstrzymają się ze ślubem!

  Joasia (Barbara Kurdej-Szatan) wróci w końcu z Jackiem (Jan Wieczorkowski) do Polski, ale pechowo okaże się, że jej ojca Adama (Juliusz Krzysztof Warunek) czeka jeszcze kolejna ryzykowna operacja w Austrii. I właśnie z tego powodu Tarnowska poprosi Tomka (Andrzej Młynarczyk), by przenieśli swój ślub na późniejszy termin.

 • "M jak miłość“: Następcę Tomka zagra prawdziwy mąż serialowej Asi?

  ...nie tylko nadzwyczajną urodą, ale przede wszystkim wielkim sercem. To, jak zajęła się bezbronnymi zwierzętami jego zmarłej ciotki (Katarzyna Skolimowska), ujęło go bez reszty. Sama Joasia nie(...) Baranowska z MTL MAX Film, która jest odpowiedzialna za promocję "M jak miłość“. - Zatrudnienie Rafała Szatana w naszym serialu to pomysł produkcji. Do roli pianisty szukaliśmy autentycznego muzyka...

 • M jak miłość

  Opis Asia urządza małą imprezę na cześć Zosi, która zdała już maturę i wróciła do Polski na wakacje. Wcześniej na Wietrzną zagląda Eryk, który nadal próbuje...

Dyskusje na temat: m jak miłość asia i jan