• Informacje na temat:

  m jak miłość barmanka

Artykuły na temat: m jak miłość barmanka
 • "M jak miłość": Kolejna zdrada

  Olek nie jest mistrzem wierności… a ostatnio wpadła mu w oko Aga. Czy młody lekarz zdoła podbić jej serce? I jak na jego „słabość” do kelnerki zareaguje Aneta – zaborcza i zazdrosna?

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • Pierwsza miłość

  Lew chce, aby Beata zrezygnowała z pracy w "Barbarianie" i przyjęła rolę barmanki w filmie. Za namową przyjaciół Beata postanawia skorzystać z tej kuszącej propozycji. Czy łatwo jej będzie pożegnać się ze swoim dotychczasowym życiem? Tymczasem Sabina z Darią i Błażejem zastanawiają się, jak pomóc Oli. By przekonać się, czy naprawdę siostra ma problem z uzależnieniem, Błażej postanawia ją śledzić...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • "M jak miłość": Wyrzuty sumienia

  Olek (Maurycy Popiel) odwiedzi wkrótce Marcina (Mikołaj Roznerski) w jego firmie i zwierzy mu się, że zdradził Anetę (Ilona Janyst) z barmanką Agnieszką (Ina Sobala). Jak na ironię, chwilę później do biura Chodakowskiego przyjdą obie dziewczyny. Córka Teresy (Joanna Sydor) ani słowem nie wspomni o nocy, którą lekarz spędził u niej i nie powie, jak było naprawdę. Gdy później targany wyrzutami...

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • M jak miłość

  Deszczową, ale ten odmawia. Janka zatrudnia się jako barmanka w nocnym klubie. Odwiedza bistro "Za Rogiem". Ma nadzieję, że spotka tam Pawła. W lokalu zjawia się też mała przyjaciółka Zduńskiego...

 • Miłość na scenie w cenie

  Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

 • Violetta Arlak zrzuciła 20 kg. Nie przypomina już dawnej siebie

  Nie da się jej pomylić z żadną inną aktorką. Burza blond loków, energiczny chód i stanowczy ton głosu. Violetta Arlak (51 l.) zaskarbiła sobie sympatię widzów jako wójtowa Halina Kozioł w serialu "Ranczo", a ostatnio barmanka Krysia w serialu TV4 "Miłość na zakręcie".

 • "Zazdrość i medycyna": Retro bez listka figowego

  W środę, 25 września, mija 40 lat od premiery "Zazdrości i medycyny" Janusza Majewskiego. Ekranizacja powieści Michała Chromańskiego była ostatnią rolą tragicznie zmarłej Ewy Krzyżewskiej, słynnej barmanki z "Popiołu i diamentu".

Zdjęcia na temat: m jak miłość barmanka
Dyskusje na temat: m jak miłość barmanka
 • Re: "M jak miłość": Z nami koniec, doktorku!

  lekarz i prokurator juz same zawody do siebie pasuja , ciekawe jak wypadna razem mnie to smieszy ze w laczyli go z barmanka. nie dosc ze zawodem nie pasowali to jeszcze nie bylo miedzy nimi tego czegos.

 • Re: "M jak miłość": Wyrzuty sumienia

  Już chcą wkręcić do głównej roli córkę Małgorzaty Pieńkowskiej ona jest beznadziejna i nie umie grać!!! Jako barmanka ją jakoś zniosłam bo mało grała a teraz co będzie z Olkiem takie brzydactwo :-/