• Informacje na temat:

  m jak miłość barmanka

Artykuły na temat: m jak miłość barmanka
 • Pierwsza miłość

  Lew chce, aby Beata zrezygnowała z pracy w "Barbarianie" i przyjęła rolę barmanki w filmie. Za namową przyjaciół Beata postanawia skorzystać z tej kuszącej propozycji. Czy łatwo jej będzie pożegnać się ze swoim dotychczasowym życiem? Tymczasem Sabina z Darią i Błażejem zastanawiają się, jak pomóc Oli. By przekonać się, czy naprawdę siostra ma problem z uzależnieniem, Błażej postanawia ją śledzić...

 • Małgorzata Teodorska: Z "Plebanii" wyruszyła w wielki świat

  Zakochiwała się w niewłaściwych mężczyznach, cierpiała. Ale nie straciła nadziei na szczęście.

 • M jak miłość

  Deszczową, ale ten odmawia. Janka zatrudnia się jako barmanka w nocnym klubie. Odwiedza bistro "Za Rogiem". Ma nadzieję, że spotka tam Pawła. W lokalu zjawia się też mała przyjaciółka Zduńskiego...

 • Lara Gessler: Pasję do gotowania wyssałam z mlekiem matki

  - Praca w restauracji jest dla mnie jak silny narkotyk - mówi Lara Gessler. Córka Magdy Gessler przyznaje, że jeszcze kilka lat temu zamierzała iść zupełnie inną drogą zawodową niż rodzice, dziś jednak praca w restauracjach sprawia jej ogromną satysfakcję.

 • Oto nowa miłość aktorki!

  Magdalena Waligórska, czyli barmanka Wioletka z "Rancza", jest po uszy zakochana. Nowa miłość aktorki to niejaki Pan Kuleczko - malutki piesek rasy Coton de Telear. Mamy ich pierwsze wspólne zdjęcia!

 • Rusza "jak Oni śpiewają 2"

  Już jutro premiera II edycji programu "jak Oni śpiewają". Program znów prowadzą Katarzyna Cichopek i Krzysztof Ibisz, a w jury zasiądą, podobnie jak w pierwszej edycji: Edyta Górniak, Elżbieta Zapendowska i Rudi Schuberth. Prezentujemy listę uczestników show.

 • "O mnie się nie martw": Nowy serial TVP2 zastąpi "rodzinkę.pl"!

  Gwiazdami "O mnie się nie martw" będą Joanna Kulig, czyli Sylwia Zawada z "Na krawędzi", Katarzyna Zielińska, czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", Ewelina Serafin, czyli Kaśka Wójcik z "M jak miłość" i Stefan Pawłowski, znany dotąd z epizodycznych występów w serialach "Hotel 52" czy "Ojciec Mateusz".

 • Miłość na scenie w cenie

  Czy warto mieszać sferę zawodową i prywatną? Z tym problemem mierzy się nie tylko korporacyjny project manager romansujący z nową księgową, ale także muzycy.

 • ...ludzi. Wśród rannych znajduje się barmanka. Na skutek urazu kobieta straciła pamięć. Nie przypomina sobie, że przed katastrofą przyłapała swojego partnera, jak zdradzał ją z jej młodszą siostrą.(...) miłość. Chociaż kobieta ułożyła sobie życie, ulega byłemu narzeczonemu. Zaczyna rozważać porzucenie dla niego rodziny. Na oddział dociera mąż kobiety, który poznawszy prawdę, czuje się zdradzony, ale...

 • "Zazdrość i medycyna": Retro bez listka figowego

  W środę, 25 września, mija 40 lat od premiery "Zazdrości i medycyny" Janusza Majewskiego. Ekranizacja powieści Michała Chromańskiego była ostatnią rolą tragicznie zmarłej Ewy Krzyżewskiej, słynnej barmanki z "Popiołu i diamentu".