• Informacje na temat:

  m jak miłość beż

Artykuły na temat: m jak miłość beż
 • "M jak miłość": Związek bez przyszłości?

  Czy partner powie Kryszakównie, jak wyobraża sobie ich wspólną przyszłość?

 • "M jak miłość": Magda chce mieć dziecko z Pawłem!

  Szykuje się ciekawy wątek w serialu "M jak miłość". Madzia (Anna Mucha) wyzna Kindze (Katarzyna Cichopek), że chciałaby mieć dziecko. Kto miałby być ojcem?

 • "M jak miłość": Wyjedzie bez słowa

  Katia (Joanna Jarmołowicz) zapyta wprost Łukasza (Jakub Józefowicz), czy naprawdę ją kocha i pragnie dziecka.

 • "M jak miłość": Dużo zmian

  W nowym roku bohaterów serialu "M jak miłość" czeka dużo zmian. Nie obędzie się bez uczuciowych kryzysów, nieporozumień i prawdziwych rodzinnych rewolucji. Jesteście ciekawi, co się wydarzy?

 • "M jak miłość": Bez zgody na rozwód

  Po tym, jak do siedliska przyjdzie pocztą pozew o rozwód, Ula (Iga Krefft) wpadnie do warsztatu Bartka (Arkadiusz Smoleński) w Jonkowie.  - Co  to ma być? Jakiś żart? Jeśli tak, to bardzo kiepski! Jak mogłeś?  Co ty wyprawiasz? Rozwód? - zapyta wzburzona.  Wściekła, nie dopuści męża do słowa. Wykrzyczy, że nie pozwoli mu na to, by zdemolował ich związek i życie.  - Słyszysz? Nigdy! - podkreśli. 

 • "M jak miłość": Wielki pożar w finale

  Ostatni przed wakacyjną przerwą odcinek serialu "M jak miłość" zapowiada się bardzo dramatycznie. Atak szaleńca, uwięzienie i podłożenie ognia. Czy przez Rafała, Mostowiakowie zostaną bez dachu nad głową?

 • "M jak miłość": Zbrodnia bez kary?

  Olewicz (Tomasz Dedek), sąsiad Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) znad jeziora, widział, jak młody Chodakowski zakopuje w lesie zwłoki Artura.  Z pozoru sympatyczny mężczyzna zacznie szantażować Olka.  Udowodni, że nieobce są mu perfidne kłamstwa i intrygi. Czy wsadzi go za kratki?

 • Uczuciowe zawirowania w "M jak miłość"

  Sercowe wątpliwości, małżeńskie spory oraz zawiedzione uczucia. Los nie szczędzi bohaterom serialu "M jak miłość" kłopotów. Jednak dzięki temu wielbicieli rodziny Mostowiaków i ich przyjaciół czekają wielkie emocje.

 • "M jak miłość": Bez znaczenia?

  ...wróci do pracy? I jak uczucia Kaliny wpłyną na ich dalszą przyjaźń?

 • "M jak miłość": Sekrety Marii Rybarczyk

  Maria Rybarczyk namiętnie czyta książki, uwielbia masaż shiatsu i jest otwarta na to, co przynosi los. Aktorka, która występuje w "M jak miłość", zdradza, że lubi swoją postać i czeka na rozwój jej relacji z serialowym Jerzym.

Zdjęcia na temat: m jak miłość beż
Wideo na temat: m jak miłość beż
 • Aktorzy "M jak miłość" mówią #stophejt

  W kolejnych odcinkach "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) - córka Marty (Dominika Ostałowska) i Budzyńskiego (Krystian Wieczorek) - padnie ofiarą hejtu. A co na ten temat mają do powiedzenia gwiazdy "M jak miłość"? Aktorki - Katarzyna Cichopek, Joanna Kuberska, Barbara Kurdej - Szatan nie bały się pokazać bez makijażu...

 • "M jak miłość": Odcinek 1373.

  Iza próbuje uniknąć ślubu z Arturem, ale ukochany cały czas ją kontroluje i zastrasza. Wreszcie Skalski za pomocą szantażu zmusza dziewczynę, by została jego żoną. Agnieszka nadal ma policyjną ochronę, żyje w ciągłym zagrożeniu i w końcu odwiedza Budzyńskiego, by spisać testament. Zosia robi Asi niespodziankę i przylatuje bez zapowiedzi do Polski. Mały Wojtek podejrzewa, że jego nowy sąsiad, Michał, jest groźnym bandytą i zakrada się do jego domu, by poznać prawdę.

 • "M jak miłość": Odcinek 1431.

  Sonia coraz bardziej zbliża się do Janka, a Morawski postanawia w końcu spędzić z dziewczyną namiętną noc. Z kolei Marzenka załamuje się - pewna, że bez kosztownego leczenia nigdy nie zajdzie w ciążę. Andrzejek, by opłacić terapię żony, postanawia w końcu walczyć na ringu. Lisiecka próbuje za to załatwić sobie pożyczkę i odkrywa, że w lokalnym banku pracuje jej dawny przyjaciel - Krystian. Tymczasem Maria i Artur czują, że Basia coś przed nimi ukrywa i coraz bardziej się tym niepokoją. A w...

Dyskusje na temat: m jak miłość beż
 • Re: "M jak miłość": Gwiazdy przeciw hejtowi

  Popieram ! Moim zdaniem bardzo ładnie wyglądają. Naturalnie i beż ton tapet. Choć wcale tak wiele nie potrzebują, podkreślić oczy, troche podkładu i jest ok. Kurdej-Szatan i Kuberska, bardzo pięknie, natomiast Cichopek jak zwykła, każda polska kobieta z rana. A Ty jak wygladasz bez makijazu?? podejrzewam ze nie lepiej od nich. Kazdy ma swoja urode i kazdy chce ja podkreslic. A hejt najczesciej na

 • Re: "M jak miłość": Najważniejsza jest rodzina

  czy samorodki złota -w niej ważniejsze od chłopców są dziewczynki -i wiele rzeczy jest na odwrót -trzeba pamiętać ze na chłopcach -pierwszy raz po porodzie -drugi mniej więcej przy jakimś zdrowotno religijnym sakramencie -w takim wieku jak na tym zdjęciu - trzeci to bierzmowanie -to dla chłopców jest lat 15 cie dziewcząt 14 cie, -czwarty przy Ślubie -na chłopcach i mężczyznach -nigdy nie można

 • Re: "M jak miłość": Mikołaj Roznerski został... księdzem! O co chodzi?

  OJCIEC MATEUSZ BEŻ ARTURA TO NIE BĘDZIE JUŻ OJCIEC MATEUSZ !

 • Re: "M jak miłość": Sonia i Ula zostaną parą?!

  Beż wątku homo, nie ma serialu. Tfu!