• Informacje na temat:

  m jak miłość biusty

Artykuły na temat: m jak miłość biusty
 • Anna Mucha: M jak miłość, b jak biust

  Gwiazda serialu "M jak miłość", aktorka Anna Mucha uwielbia grać tabloidom na nosie. Kiedy te rozpisują sie na temat jej roznegliżowanego zdjęcia rzuconego do sieci, ona... dodaje kolejne dwa!

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Anna Dymna nie wstydzi się, że kiedyś chętnie pokazywała... biust!

  ...przylgnął do niej na wiele lat. - Ja się tamtej Ani Dymnej nie wstydzę i nie wypieram. Na te pierwsze role patrzę nawet z pewnym rozczuleniem. Jakbym oglądała własną córkę - wyznała w jednym(...) przedwczesna śmierć męża aktorki, Wiesława Dymnego. Ich pierwsze spotkanie zakończyło się potworną kłótnią. Dymny zwymyślał nieznaną mu wtedy dziewczynę, klnąc przy tym jak szewc. Anna... spoliczkowała go...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Barbara Kurdej-Szatan kusi biustem na Instagramie. Seksownie?

  Barbara Kurdej-Szatan (32 l.) wie, jak rozpalić zmysły. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie w seksownej bieliźnie.

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • Anna Mucha kusi nagim biustem! Fani oszaleli na jego punkcie!

  Gwiazda serialu "M jak Miłość" nieustannie kusi gorącymi zdjęciami. Jednym bardzo się to podoba, drudzy uważają, że takie zdjęcia nie przystojną matce dwójki dzieci.  Aktorka nic nie robi sobie z tych uwag i dalej eksponuje swoje atuty.  Tym razem podzieliła się fotką, na której pozuje naga, prawdopodobnie po wyjściu z kąpieli. Aby zasłonić nieco swój ponętny dekolt, Mucha umieściła tam napis...

 • "Biust" i piękne kobiety

  Na początku czerwca w Gdańsku nakręcono teledysk do piosenki "Biust". To drugi utwór promujący wspólną płytę "Koledzy" Wojciecha Waglewskiego i Macieja Maleńczuka.

 • Kasia Cichopek pręży biust na siłowni! Ale apetyczne widoki!

  Aktorka stawiała swoje pierwsze kroki w show-biznesie jako pulchna, nieśmiała dziewczyna. Od 2000 roku wciela się w postać Kingi Zduńskiej w serialu "M jak miłość" i na oczach widzów przechodziła przez lata metamorfozę. W 2005 roku trafiła do programu "Taniec z gwiazdami", gdzie nie dość, że zakochała się tam w Marcinie Hakielu (35 l.), to zapałała również miłością do tańca. Wówczas na dobre...

 • Za duży biust Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek otwarcie przyznaje, że przez swe bujne piersi znalezienie dobrze dopasowanej sukienki stanowi dla niej nie lada problem.

Dyskusje na temat: m jak miłość biusty