• Informacje na temat:

  m jak miłość biusty

Artykuły na temat: m jak miłość biusty
 • Barbara Kurdej-Szatan kusi biustem na Instagramie. Seksownie?

  Barbara Kurdej-Szatan (32 l.) wie, jak rozpalić zmysły. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała swoje zdjęcie w seksownej bieliźnie.

 • "M jak miłość": Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz, seniorzy rodu Mostowiaków

  Seniorzy rodziny Mostowiaków, Barbara i Lucjan, to najsłynniejsze serialowe małżeństwo. Teresa Lipowska i Witold Pyrkosz wcielają się w "M jak miłość" w tę sympatyczną parę już od 14 lat.

 • Anna Gzyra pokazała się w bikini po porodzie! Ale biust!

  Gwiazda znana z seriali "Pierwsza miłość" i "M jak miłość", na początku stycznia 2018 roku została drugi raz mamą. Ania jest już mamą 7-letniej Heli, a teraz urodziła synka. Celebrytkę absolutnie pochłonęło macierzyństwo i opieka nad Helenką i Henrykiem sprawia jej wiele radości. Gzyra wróciła już do pracy i stara się łączyć życie zawodowe z rolą mamy. Teraz jednak postanowiła wraz z rodziną...

 • Kalina Jędrusik: Kobieta samotna

  Artystka, prowokatorka, skandalistka. Niezaprzeczalny symbol seksu lat 60. Dziś Kalina Jędrusik obchodziłaby 85 urodziny.

 • Julia Wróblewska w bikini. Ale figura i biust!

  Wróblewska pomimo młodego wieku ma za sobą kilka lat pracy. Na dużym ekranie zadebiutowała 10 lat temu w filmie "Tylko mnie kochaj". Od tego czasu pojawiła się jeszcze w kilku większych produkcjach, gra również w serialu "M jak miłość". Można powiedzieć, że dojrzewała na ekranie. Dziś ma 17 lat i nie jest już słodką małą dziewczynką, a dorastającą młodą kobietą. Julia Wróblewska może też...

 • Najlepszy biust ma Kozidrak?

  Stylista Tomasz Jacyków (40 l.) o dojrzałych piersiach.

 • "M jak miłość": Gwiazdy polskich seriali pobiją światowy rekord Guinnessa?

  Kilkanaście aktorek z najpopularniejszych polskich seriali dołączy w najbliższą sobotę do kobiet, które bić będą w Warszawie rekord Guinnessa w samobadaniu piersi. W ustanawianiu nowego światowego rekordu wezmą udział m.in. Katarzyna Cichopek, czyli Kinga Zduńska z "M jak miłość", i Elżbieta Romanowska, czyli Aldona z "Barw szczęścia". Kto jeszcze?

 • "Biust" i piękne kobiety

  Na początku czerwca w Gdańsku nakręcono teledysk do piosenki "Biust". To drugi utwór promujący wspólną płytę "Koledzy" Wojciecha Waglewskiego i Macieja Maleńczuka.

 • "M jak miłość": Witold Pyrkosz potrafi... przyłożyć?!

  Witold Pyrkosz (87 l.), czyli uwielbiany przez widzów Lucjan Mostowiak z "M jak miłość" to prawdziwy obrońca miłości! Okazuje się, że w młodości aktor bardzo często wdawał się w bójki, chcąc w ten sposób chronić swoją wybrankę przed zalotami innych mężczyzn. Aktor był do tego stopnia pod wrażeniem urody swojej ukochanej, że wszczynał awantury, nawet wtedy, gdy któryś ze znajomych zaczynał się...

 • Za duży biust Kasi Cichopek

  Kasia Cichopek otwarcie przyznaje, że przez swe bujne piersi znalezienie dobrze dopasowanej sukienki stanowi dla niej nie lada problem.

Dyskusje na temat: m jak miłość biusty