• Informacje na temat:

  m jak milość ciąża

Artykuły na temat: m jak milość ciąża
 • "M jak miłość": Ciąża wysokiego ryzyka

  Trzecia ciąża Kingi oznacza ogromne zmiany w życiu rodziny Zduńskich. - Szykują się wielkie wyzwania, bo w drodze są przecież bliźnięta. W związku z tym, że przybędzie obowiązków, Zduńscy ubezpieczają tyły i już proszą o pomoc rodzinę. Kinga ma ogromne wsparcie. Czy ta ciąża nie skłania Pani do refleksji, aby serialową sytuację przełożyć na życie prywatne? - Nie, dziękuję bardzo. Jestem...

 • Serialowe ciąże: Jak sobie z nimi radzić?

  Jak pogodzić pracę na planie z prawdziwym oczekiwaniem na dziecko? Odejść z produkcji, zawiesić wątek, a może poprosić, by scenarzyści spletli fabułę z życiem? O swoich doświadczeniach mówią aktorki Ada Fijał z "Barw szczęścia" i Anna Wendzikowska z "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Problemy z ciążą

  ...daruję, nigdy... Boże, ale dlaczego ty... Jak mogłeś? Ta dziewczyna nie jest ciebie warta... Tymczasem Janek, gdy odzyska w końcu przytomność, postanowi od razu porozmawiać ze Staszkiem... A Bartek(...): - Jeśli Janek będzie chciał mnie uwalić, może to teraz zrobić bez żadnego problemu... - Przecież niczego nie zrobiłeś! - Świadkowie widzieli, jak wybiegałem po kłótni z nim, a potem... Janek od...

 • Natasza Urbańska: Gdyby znów miała 19 lat...

  Miłość i praca w jej przypadku po prostu idą w parze. I są receptą na szczęśliwe życie. Niczego nie żałuje. Gdyby cofnęła się w czasie i jeszcze raz miała 19 lat, dokonałaby takich samych wyborów. Jedna z największych polskich gwiazd opowiada nam co znaczą dla niej słowa: miłość, wierność, rodzina.

 • "M jak miłość": Problemy z ciążą Ewy

  W 1289. odcinku "M jak miłość" zaniepokojona bólami Ewa uda się do ginekologa.

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  "Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej koncepcji języka filmowego.

 • "M jak miłość": Kolejna ciąża w serialu?!

  Olga Szomańska, czyli Marzenka Lisiecka z "M jak miłość", zdradziła że jesienią w wątku jej bohaterki może pojawić się ktoś trzeci!

 • Kolejna ciąża w "M jak Miłość"!

  Kolejna bohaterka "M jak Miłość" zniknie na jakiś czas z małego ekranu. Z powodu zajścia w ciążę Dominika Figurska, serial owa Ewa, wyjedzie na jakiś czas za granicę.

 • "M jak miłość": Nowa ciąża u Mostowiaków!

  Ciąża kuratorki wyjdzie na jaw w 1292. odcinku sagi rodu Mostowiaków. Zdradzamy, że Lewińska długo będzie się wahała, czy poinformować Marcina o tym, że zostanie ojcem. Jednak nie zrobi tego, bo zobaczy go na spacerze z Agnieszką (Magdalena Walach) i na tej podstawie uzna, że najprawdopodobniej łączy ich intymna relacja. Później jednak głębiej się nad tym zastanowi i oceni, że Chodakowski na...

 • "M jak miłość": Kolejna ciąża

  Kiedyś Sylwia (Anna Gzyra) miała romans z Pawłem (Rafał Mroczek). Szybko okazało się, że jest w ciąży, ale niestety poroniła. W najbliższych odcinkach "M jak miłość" dowiemy się, że piękna kelnerka znowu spodziewa się dziecka.

Zdjęcia na temat: m jak milość ciąża
Wideo na temat: m jak milość ciąża
 • "M jak miłość": Nowy partner Tomka

  Marcin namawia Izę, by pojechała razem z nim, Wojtkiem i studentką Olą na weekend do Ogrodzieńca. Tomek ma za to problemy w pracy. Szef przydziela mu nowego partnera - Kacpra Wrońskiego - i między policjantami od razu wybucha konflikt. Tymczasem Agnieszka trafia do szpitala i lekarz uprzedza, że jej ciąża jest zagrożona. A Joasia po raz pierwszy obchodzi z Wojtkiem i Zosią Dzień Matki.

 • Kolejna aktorka "M jak miłość" jest w ciąży!

  Pierwsze dziecko Jadwigi Gryn, aktorki znanej m.in. z "M jak miłość" czy "Plebanii", przyjdzie na świat w maju. Gwiazda zdradza, że będzie to córeczka. Przyznaje też, że ciąża diametralnie zmieniła jej tryb życia. Teraz potrzebuje więcej odpoczynku i chwil wytchnienia. Ale jednocześnie żałuje, że scenarzyści piszą za mało ról, w których doskonale mogłyby się sprawdzić właśnie aktorki w ciąży.

 • Natalia Siwiec będzie mamą po raz drugi?! Jest komentarz!

  Natalia Siwiec (34 l.) pojawiła się ostatnio na jednej z imprez. W wywiadzie odpowiedziała na pytanie, czy… wkrótce jej rodzina się powiększy. „Jak poszła mi tak świetnie ciąża i jeszcze jak Mia jest takim aniołkiem, to zastanawiam się nad tym, czy nie zrobić sobie od razu drugiego dziecka. Ale stwierdziliśmy, że to jest trochę takie zabranie miłości na początku, bo jednak trzeba będzie

Dyskusje na temat: m jak milość ciąża
 • Re: "M jak miłość": Marcin zwolni Paulinę

  Agnieszka ,młodzieńcza milość do starszej prokurator ,dla której był pocieszeniem na gorsze dni, jak ją Tomek nie chciał, albo Gośka go w domu zatrzymala.Kolejna Kaśka ,ta to się dopiero nabiegała za nim ,zostawiła narzeczonego przed ślubem ,póżniej nie wiedziała jak oddać mu pierścionek zaręczynowy. .Nieomal go nie zgwałciła ,ale trzeba przyznać że pasowali do siebie .Żeby nie wpaść w rutynę przy