• Informacje na temat:

  m jak miłość ciaza marysi

Artykuły na temat: m jak miłość ciaza marysi
 • "Pierwsza miłość": Wszyscy faceci Marysi

  Wygląda na to, że Marysia (Aneta Zając), w końcu zostanie szczęśliwą mężatką! W najbliższy piątek, 13 stycznia obejrzymy wzruszającą scenę ceremonii ślubnej prosto z Kasprowego Wierchu! A czy pamiętacie wszystkie związki Marysi? Przez 12 lat nie zabrakło wzlotów i upadków. Zobaczcie, które ze związków były najbardziej burzliwe!

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • M jak miłość

  ...niemiłego incydentu: Maria zauważa wśród gości Jakuba Karskiego, który przesłuchiwał ją w sprawie Bilskiego i na widok policjanta postanawia wrócić do domu. Z kolei Jacek odwiedza tuż przed weselem(...)), Dominika Kluźniak (Ewa), Andrzej Młynarczyk (Tomek), Magdalena Walach (Agnieszka), Jan Wieczorkowski (Jacek), Małgorzata Rożniatowska (Kisielowa), Kacper Kuszewski (Marek), Małgorzata Pieńkowska (Marysia...

 • Odchodzi z "M jak miłość"!

  Kolejna aktorka rezygnuje z udziału w polskiej telenoweli. Tym razem chodzi o Małgorzatę Pieńkowską, odtwórczynię roli Marysi Rogowskiej w serialu "M jak miłość".

 • "Pierwsza miłość": Namiętna noc skończy się...ciążą!

  Koniec września przyniesie w serialu "Pierwsza miłość" kolejny przełom. Sandra (Monika Dryl), była żona Huberta (Michał Czernecki) odkryje, że jest w ciąży.

 • "M jak miłość": Zdrady i groźby

  Scenarzyści serialu "M jak miłość" poszli na całość. Takich zwrotów akcji, nikt się nie spodziewał. Nie dość, że Marek zdradzi Hankę, to jeszcze Artur będzie musiał rozprawić się z mężczyznę, który uważa się za ojca... jego dziecka.

 • “M jak miłość": Mama wróciła do pracy!

  ...- Ciąża Kasi Cichopek w żaden sposób nie skomplikowała ani losów Kingi Filarskiej-Zduńskiej, ani pracy ekipy “M jak miłość" - mówi Karolina Baranowska, która odpowiada za promocję “Emki". - Nie(...) Marię, czyli teściową Kingi. I to właśnie ona odbierze domowy poród swojej synowej. Nastąpi to w 1062. odcinku “M jak miłość" (emisja w poniedziałek 5 maja).  Dodajmy, że Kinga odczuje pierwsze bóle...

 • Mucha i Cichopek: Koniec przyjaźni?

  Wygląda na to, że kontakty między odchudzoną Anną Muchą, a pochłoniętą dzieckiem Katarzyną Cichopek nieco się rozluźniły. Do tej pory młode gwiazdy spędzały razem na planie "M jak miłość" kilkanaście godzin dziennie i świetnie bawiły się ze sobą na imprezach.

 • "M jak miłość": Wypowiedzą sobie wojnę!

  Marysia? Myślisz, że nie widać, jak manipulujesz Markiem? - Aj, nauczyłam się tego od ciebie. - A więc co, wojna? - Anna wyzywa rywalkę na pojedynek! - Tak! Jak zakończy się kolejne starcie dwóch konkurentek? Czy Marek, do tej pory pewny swojej decyzji, znów nie ulegnie wpływom Anny? O tym przekonamy się oglądając nowe odcinki "M jak miłość"!

 • W "Pierwszej miłości" zrobi się gorąco

  Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając. Jej bohaterka z "Pierwszej miłości" ma mniej szczęścia do ludzi...

Dyskusje na temat: m jak miłość ciaza marysi
 • Re: Pierwsza miłość

  a ja to bym chciala zeby majka na nowo byla w zwiazku z pawlem oni tak cudownie razem wygladaja moze jakas ciaza ukryta tez by byla mile widziana wezcie cos pomyslcie o tym kocham was :) A ja to chce zeby narazie apwel byl troche z anka nie mam nic przeciwko marysi ale jak dlamnie to nudno by bylo gdyby tak szybko do siebie wrocili ;]